• 0
@Mochizuki no ale w sumie to tak, tylko nie chce spalić tematu, wiec cisza na wieki wieków, baby są tu 1 klasa wariatki, i tyle co moge napisać a lamusy to tam se wiesz, szczekają, takie życie ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytanko, czy jak pies mnie atakuje to czy jak bede sie brobil i go jakims tam cudem zabije, to cos mi grozi , czy traktowane to jest jako samoobrona ?
Jedni maja jakis gaz, ale jak gazu akurat nie masz i jedyn3 co mozesz zrobic to uzyc nog do kopania odpychania ?
#psy #psiarze
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Najbardziej empatyczny właściciel psa be like. I to sporo właśnie mówi o części posiadaczy. Jeśli to nie jest #psiegryw to ja nie wiem co nim jest. Rozumiem- przyjaciel, sam mam 2 koty. Ale zawsze życie ludzkie powinno mieć priorytet nad czworonoga. #psiarze
m76859 - Najbardziej empatyczny właściciel psa be like. I to sporo właśnie mówi o czę...

źródło: IMG_8522

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 247
@esk0 psiarze się zesrali, że nikt nie kocha ich psieci xD
Zajebiście jak somsiad psiarz zostawi swojego Kajtka na cały dzień w domu, a ten drze się na całe osiedle.
Zajebiście jak wszystko na około osiedla jest dosłownie zasrane, bo psiarz który zbiera po swoich pupilkach to jakaś legenda.
Ale to wykopki złe, bo są po drugiej stronie barykady i muszą żyć z waszym s----------e mózgowym.
  • Odpowiedz
Co jest z wami psiarze że pchacie narrację o przegrywach z wykopu którzy robią powstanie przeciwko wspaniałym, cudownym, natchnionym pieskom?

Jak wam się to gurwa w waszych pustych łepetynach spina?
Zachowanie psiarzy jest porównywalne z rozjeżdżaniem chodników i trawników w tym kraju - wszyscy znają problem ale nikt nic z tym nie robi. Z tym że z psami zaczyna się już to wymykać spod kontroli bo giną ludzie.
Nikt się nie p----------a
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cogito-sum

>Nikt się nie p----------a do normalsów z Psami. Zrozumcie.


@kuba-rozpruwa: I dlatego padają hasła żeby truciznę rozrzucać w miastach? Żeby normalni ludzie z jamnikiem płacili wielkie OC, tak żeby ich nie było stać na jamnika? Idź pajacuj
  • Odpowiedz
@KRCZVSK: nie wytrzymali nawet jednego dnia od sytuacji z Zielonej Góry, żółć się wylała od razu.

To była perfekcyjna okazja by forsować sensowne postulaty, ale te bystrzaki wolały sobie potrolować i wrzucać hehe nożyk i hehe truciznę.
  • Odpowiedz
a czy kiełbasa z pchlarza będzie smaczna? Tyle tych kundli po osiedlu się panoszy, że może jakoś można tą inwazje spożytkować?
#psiarze
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach