Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@Horrorystyczny_Demon_Pagona: wszystkie 3 do uśpienia
@Horrorystyczny_Demon_Pagona: Tak widzę dorosłe kaleki umysłowe, oglądające rzeczy pokroju srejMMA, tępe spojrzenie, łysy łeb, dziady bez ładu i składu, kołczan prawilności, oraz mały siurak.
- 22
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

@KaerTrolle pies mu mordę lizał
#psiarze w ogóle jak to sie stało, jak do tego doszło, że od szkalowania ras agresywnych nagle jest ogólne szkalowanie psów?
@non_ladder: Może dlatego, że przyczyna większości pogryzień tkwi w czymś innym, niż sama rasa agresywna?
@non_ladder: a czy tylko pogryzienia sa problemem? Po prostu przegiela sie pala goryczy i ludziom sie “ulewa”. Nie tylko na wykopie.
- 11
- 6
@Foxing: nie mozesz tak liczyc, kazdy czlonek rodziny z psem powie, ze ma psa. A niektorzy single maja kilka psow.
Imo ponad 40% spoleczenstwa ma psa
Imo ponad 40% spoleczenstwa ma psa
- 20
źródło: Bez tytułu
Pobierz2515
W 2024 roku było więcej pogryzionych przez psy niż rannych w wypadkach drogowych

Dzisiaj jeden z kolegów na wykopie - jak się domyślam psi wielbiciel dodał grafikę, która miała udowodnić, że psy nie stanowią żadnego zagrożenia. Przecież zagryzły tylko 3 osoby. No to zmieńmy trochę optykę....
z- 293
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 13
I tak na okrągło. Jak tu nie zwariować?
#psiarze
#psiarze

- 89
@afmaf: To przynajmniej śmieszne, a nie tysięczny raz ten sam mem Gieremka.
@ForestDruid: nie oszukujmy się, jestem tyłko wygodną wymówką dla wszelkiego zezwierzęcenia XD
- 14
- 4
@Commodore_64: moje commodore matka oddala, do dzisiaj boli
- 11
- 159
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@damian336 Statystyka nie oddaje skali problemu - weź pod uwagę poniższe czynniki:
- zasady logiki i doświadczenia życiowego prowadzą do wniosku, że część ugryzień, skutkująca naruszeniem ciała lub uszkodzenia ubrania, nie jest zgłaszana - czy to ze względu na to, że dochodzi do ugryzień samych właścicieli, członków rodziny, czy też osób postronnych, które jednak nie chcą dla spokoju zgłaszać tego faktu organom ścigania.
- praktycznie każdy wypadek jest odnotowany w statystykach
- zasady logiki i doświadczenia życiowego prowadzą do wniosku, że część ugryzień, skutkująca naruszeniem ciała lub uszkodzenia ubrania, nie jest zgłaszana - czy to ze względu na to, że dochodzi do ugryzień samych właścicieli, członków rodziny, czy też osób postronnych, które jednak nie chcą dla spokoju zgłaszać tego faktu organom ścigania.
- praktycznie każdy wypadek jest odnotowany w statystykach
@damian336: Czego zdarzeń śmiertelnych unikacie w tych porównaniach?
- 92
Nie było mnie 4 dni przez pracę, jakim cudem tag #psiarze w 4 dni zdegenerował z poważnych rozmów o zakazie hodowli psów ras agresywnych do nawoływania do trucia każdego burka bo śmierdzi? Coś mnie ominęło czy to wykop jak zwykle jest niezbyt poważnym portalem?
#zalesie #kiociochpyta
#zalesie #kiociochpyta
źródło: 1000002160
Pobierz@Attacarte: i tak wygląda merytoryka psiegrywów. Stwierdzasz fakt, a oni piszą żebyś leki odstawił.
Szambo na tagu było już wcześniej. Teraz jego popularność spowodowana ostatnimi wydarzeniami przyciągnęła trolli i innych troglodytów.
Jedyne posty mające znamiona jakiejkolwiek merytoryki to przeklejki tweetów Morawieckiego.
Szambo na tagu było już wcześniej. Teraz jego popularność spowodowana ostatnimi wydarzeniami przyciągnęła trolli i innych troglodytów.
Jedyne posty mające znamiona jakiejkolwiek merytoryki to przeklejki tweetów Morawieckiego.
- 13
Powiem Wam, że jeszcze trochę ponad rok temu patrzyłbym z przymrużeniem oka na tę nagonkę na psiarzy, ale kto na osiedlu psiarzy mieszka ten się w cyrku nie śmieje.
Otóż ponad rok temu zamieszkałem na wydawało się uroczym zielonym osiedlu, na parterze. Balkon i okna mieszkania wychodziły na tylni parkan i przesmyk trawy porośnięty krzaczkami. Wyglądało to uroczo i do głowy by człowiekowi nie przyszło, że ktoś tam będzie się kręcił. Parter jest
Otóż ponad rok temu zamieszkałem na wydawało się uroczym zielonym osiedlu, na parterze. Balkon i okna mieszkania wychodziły na tylni parkan i przesmyk trawy porośnięty krzaczkami. Wyglądało to uroczo i do głowy by człowiekowi nie przyszło, że ktoś tam będzie się kręcił. Parter jest
@katzenpfoetchen: Nie część tylko większość. Oni uważają, że ich pchlarz jest ponad innymi i pozwalają mu na wszystko. Straszni egoiści, a do tego capi od każdego z nich.
@katzenpfoetchen: kurde przez chwilę myślałem, że piszesz o moim osiedlu xD Dokładnie ten sam motyw. Trawnik pod oknami ludzi, ostatnio posadzone krzaczki żeby nie łazili tamtędy niewiadomo po co skoro na osiedlu są chodniki i ostatecznie kwik psiar, że „ograniczają wolność” xD
- 12
Ale w sumie śmieszne, że ci wielcy obrońcy pchlarzy co wyzywają od przegrywów i samotników sami tutaj siedzą cały czas i spoceni i bordowi ze złości bronią przegranej sprawy xD. Beka z was, ale przynajmniej teraz tak samo śmierdzicie jak wasze kundle (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■).
#psiarze
#psiarze
@Trao: Haha, niestety tej wojny nie wygrają xD
źródło: Zrzut ekranu z 2025-10-23 18-52-05
Pobierz- 3
Komentarz usunięty przez moderatora
Tak odnoście afery i psów ogólnie to często przeglądając YouTube wyskakują mi „cute” filmiki jak taki amstaf stoi koło niemowlaka, niemowlak go mizia a właściciel nagrywa. No nie wiem, ale mi serce staje z obawy czy za chwilę to bydle dziecku głowy nie odgryzie (-‸ლ)
Komentarze oczywiście - so cute, so sweet.
#psiarze
Komentarze oczywiście - so cute, so sweet.
#psiarze
@Yenn_z-Wyspy7Slonc: to się nazywa brak wyobraźni, bardzo często spotykane u psiarzy.
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
- 29
#psiarze Tak ogólnie to byłoby bardzo proste rozwiązanie żeby temat psów ogarnąć. Wprowadzić prawo, że właściciel odpowiada za zwierzę tak jakby sam popełnił czyn. Czyli za atak psa odpowiada jak za pobicie z użyciem narzędzia. Nagle okazałoby się, że da się zamykać bramę albo założyć kaganiec.
@bolekndm: no i spoko pomysl, w sumie logiczny
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@mlotowiertarka: zrob mema, fajny byl























Według psiegrywów nagonkę na psy nakręcają nie tylko ruscy ale też... ukraińcy. Wszyscy winni, oprócz nieodpowiedzialnych właściciele i niewychowanych psy oczywiście.
źródło: f2c604ef238309dbec8921456becd7d2ad0c9d7a2ee57cf0b514d57354697e9e
Pobierz@Arizona221: oni sie nawet nie starają xD