Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 8
konto usunięte via Wykop
- 4
@ulegly: Bardzo fajne psy, problem polega na tym, że ludzie trzymają je w blokach w centrum miasta, a taki pies wymaga kilku godzin spaceru/biegania dziennie. Potrzebne są regulacje, dużo wyższe podatki od psa oraz pozwolenie od wspólnoty jeśli ktoś mieszka w bloku, w DE takie regulacje obowiązują.
@ulegly dziś cały dzień pada. Ależ musi u niektórych cuchnąć.
@KnurSwiata: w Korei powinno nosić się na rękach każdego któremu chce się jeszcze dzieci robić (i w miarę sensownie wychowywać) to wielki wysiłek a przy takiej demografii jak tam - konieczny.
@p-jerzy: Problem w Korei jest chyba wlaśnie taki, że średnio z tym sensownym wychowaniem i dzieci nie czują, że wnoszą jakąś radość w życie rodziców
@ZielonkaPuszczaBaka: elita internetu XDD
- 1
: editor tez pisal, ze ma aspergera. 16 lat nie byl u lekarza, ale zdiagnozowal grokiem
@Casuel: i przez takich jak on poważny temat nie jest brany na poważnie. Masowa odklejka.
Mam nowe hobby na wykopie. Zakopuje negatywne wykopy #psy #psiarze .
Moze to niewiele pomoże pieskom ale jakoś lepiej #czujedobrzeczlowiek :)
Moze to niewiele pomoże pieskom ale jakoś lepiej #czujedobrzeczlowiek :)
źródło: Screenshot_20251024-125921_Firefox
Pobierz- 1
- 6
#psiarze
Dlaczego nie wprowadzić podatku o posiadania psów na rzecz strat /odszkodowań jakie one powodują? Momentalnie liczba osób chcących posiadać psa znacznie by spadła. Inny podatek za pudla a inny za pitbulla to jasne. Odsiało by się tak ziarno od plew.
Dlaczego nie wprowadzić podatku o posiadania psów na rzecz strat /odszkodowań jakie one powodują? Momentalnie liczba osób chcących posiadać psa znacznie by spadła. Inny podatek za pudla a inny za pitbulla to jasne. Odsiało by się tak ziarno od plew.
Analiza 222 przypadków pokąsania przez psy - 2012r. - https://zycie-weterynaryjne.pl/wp-content/uploads/2023/12/ZW-2012-12-07.pdf #psy #psiarze #polska #afera #wydarzenia
źródło: Screenshot_53
Pobierz@sub_zero_1: Mieszaniec - czyli wszystkie inne rasy plus nieznane plus ukrywane. Czyli bardzo prawdopodobne, że mogą to być amstafy i pitbule
- 11
#psiarze sorry jak nieczytelne ale się “nagrałem” nie chce mi się pisać
przykładowa sytuacja sprzed tygodnia. Idę z synem, no i z syn zaczął płakać, bo nie szedłem w tę stronę, którą on chciał Xd. No i podbiega do mnie, oczywiście bez smyczy, jakiś taki mały pies, jakiś jork czy coś takiego i szczeka. Zagrożenie żadne, ale dziabnie, po co mam syna denerwować, nie wspominając o tym, że znowu szczepienie,
przykładowa sytuacja sprzed tygodnia. Idę z synem, no i z syn zaczął płakać, bo nie szedłem w tę stronę, którą on chciał Xd. No i podbiega do mnie, oczywiście bez smyczy, jakiś taki mały pies, jakiś jork czy coś takiego i szczeka. Zagrożenie żadne, ale dziabnie, po co mam syna denerwować, nie wspominając o tym, że znowu szczepienie,
- 26
Nieironiczne pytanie do psiarzy, zarzucających, że nagonka na psy pochodzi głównie z kont siejących prorosyjską dezinformacje, bo dostrzegam tutaj takie głosy.
Jaki cel miałaby rosja w propagowaniu anty-psiarskich nastrojów? Bo trochę mi to przypomina narracje płaskoziemców, którzy wieszczą ogólnoświatowy spisek, ale jakoś nie potrafią wyjaśnić, po co ktokolwiek miałby oszukiwać ludzi, że ziemia jest kulista.
#psiarze #psy #pytanie
Jaki cel miałaby rosja w propagowaniu anty-psiarskich nastrojów? Bo trochę mi to przypomina narracje płaskoziemców, którzy wieszczą ogólnoświatowy spisek, ale jakoś nie potrafią wyjaśnić, po co ktokolwiek miałby oszukiwać ludzi, że ziemia jest kulista.
#psiarze #psy #pytanie
@archubuntu: Serio tak uważają? xD Oboże, bo wreszcie ktoś głośno mówił jak bardzo psiarze się rozpanoszyli to już wielka rosyjska dezinformacja, i hejt na pieski może? No bezpodstawny to nie jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@archubuntu Bo antypsiarstwo na wykopie to ideologiczny Happy Meal w którym celowo kreuje się narrację w pominięciu takich inicjatyw jak KROPiK czy „Stop łańcuchom I pseudohodowlom”, świadomie i z premedytacją powielane są mity dotyczące zachowania psów i kynologiczne bzdury, a od 2021 prorosyjski alt-right prowadzi ostrą wojnę z prawami zwierząt w odpowiedzi na 5-ke dla zwierząt, a więc broni interesów najbardziej prorosyjskiej gałęzi przemysłu. Organizacje prozwierzece zauważyły też zwiększony ruch trollerskich
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz
źródło: Screenshot_52
Pobierz@sub_zero_1: Ciekawa staystyka, zwlaszcza ta Holandia zastanawia. Obstawiam, ze holenderskie psy wcale nie sa szczegolnie agresywniejsze od naszych, po prostu w Holandii ludzie to duzo czesciej zglaszaja. To pokazuje, ze problem jest o wiele wiekszy niz nam sie wydaje.
@quner: Polskie psy odpowiedzialne za 95% pogryzień na całym świecie! XD
- 6
Powszechnie wiadomym jest, że na celowniku wykopowiczów są kobiety oraz obecnie psy.
Ciekaw jestem co wykop powie na to: zamieniłem żonę na psa (bo to zła kobieta była, a pies przynajmniej wierny jest).
Zdjęcie mojej bestii po starciu z moją córką lvl 7 w załączniku poniżej.
#psiarze #pies #pieseczkizprzypadku
Ciekaw jestem co wykop powie na to: zamieniłem żonę na psa (bo to zła kobieta była, a pies przynajmniej wierny jest).
Zdjęcie mojej bestii po starciu z moją córką lvl 7 w załączniku poniżej.
#psiarze #pies #pieseczkizprzypadku
źródło: IMG_6434
Pobierz- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@barman84: ile w podatkach oddają państwu? vat, usługi weterynaryjne itd?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 50
Irytację na wszechobecne psy najlepiej rozumieją rodzice, którzy wychodzą na spacer z małym dzieckiem (np. dwulatkiem). Dosłownie co minutę jest się mijanym przez psy - na długiej smyczy, biegające luzem, małe i duże. Za każdym razem trzeba mieć się na baczności, czy aby temu konkretnemu egzemplarzowi coś nie odbije i nie postanowi zaatakować dziecka, bo mu się nie spodoba kolor czapki albo dlatego, że dziecko akurat piśnie lub krzyknie. I to, że
@wjtk123: Dokładnie tak. Szczerze mówiąc, wcześniej w ogóle nie interesował mnie ten temat, miałem swoje życie i jakoś po prostu nie zwracałem uwagi na kundle. Wszystko zmieniło się dopiero, gdy zostałem ojcem. Teraz widzę to dokładnie tak, jak ty to przedstawiasz. Nie wspominając że spacer w lesie to już wgle hardcore- za co zostałem wyśmiany przez niektórych psiarzy patusow tutaj na tagu XD
Mój kumpel miał kiedyś psa, którego naprawdę
Mój kumpel miał kiedyś psa, którego naprawdę
@wjtk123: Ja umysłowe s----------e psiarzy zdążyłem zauważyć już jak byłem kilkuletnim dzieciakiem. Goniłem się z dziećmi po trawniku niedaleko placu zabaw i nagle podbiegł do mnie wielki pies. Nie pamiętam żeby był agresywny, ale był większy ode mnie i się skuliłem ze strachu. Co na to psi4ra? Śmiała się ze mnie głupia pinda. Moja matka ją o---------a, a ta oczywiście, że piesek tylko chce się bawić. Inna sytuacja szedłem gdzieś
- 345
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Styline: Już któryś post widzę o tym, chyba trzeba będzie już teraz tych achtungów pokupić bo może braknie xD
konto usunięte via Wykop
- 429
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@ArmageddonPrzeciwBladziom: Dwa dni temu i psiarzy była narracja że to temat dla paru osób na umarlym portalu. Teraz mówią o tym politycy, telewizja i największe kanały na YT XD jazda z psiarstwem
@JacksonDaniels: ci sami ludzie powiedzą że dalej jest to temat marginalny, omawiany przez jeszcze mniejszy margines, tzw Wyparcie
źródło: 1000052775
Pobierz- 0
@WielkiNos: No ja lubiłem, ale zaczęło mnie to już wkurzać, bo nie mogłem sie swobodnie rozyebać na łóżku, jak król. Kilka razy we śnie sie obróciłem, to całym ciężarem ciała ją przygniotłem, aż zapiszczała... Mogłem jej np. złamać kość w łapie, czy przygnieść mocno czaszkę... Od kilku lat(z 5-6) nie pozwalam jej wskakiwać, chyba że jak nie śpie, to ona se leży vidrel. A shihtzu mają włos, jak człowiek, jest

585
Woltera pogryzł pies w typie amstaffa. Jest postrachem wolskich osiedli

Wolter, niewielki mieszaniec został zaatakowany na Woli przez agresywnego psa w typie amstaffa. Czworonóg jest postrachem okolicy. Mieszkańcy twierdzą, że już kilkukrotnie atakował inne zwierzęta. Sprawą zajmuje się policja.
z- 19
- #
- #
- #
- #
- #
- 6
@an-drzej: Jamnika się boi głupeeek! Pewnie psiegryw hehehe
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@serwis-dzwieku OC dla każdego psa
- 2
@Zajszczanjec: myślę że oc pomoże
- 7





























#psiarze #psy