@damian336 Statystyka nie oddaje skali problemu - weź pod uwagę poniższe czynniki:

- zasady logiki i doświadczenia życiowego prowadzą do wniosku, że część ugryzień, skutkująca naruszeniem ciała lub uszkodzenia ubrania, nie jest zgłaszana - czy to ze względu na to, że dochodzi do ugryzień samych właścicieli, członków rodziny, czy też osób postronnych, które jednak nie chcą dla spokoju zgłaszać tego faktu organom ścigania.

- praktycznie każdy wypadek jest odnotowany w statystykach
  • Odpowiedz
Nie było mnie 4 dni przez pracę, jakim cudem tag #psiarze w 4 dni zdegenerował z poważnych rozmów o zakazie hodowli psów ras agresywnych do nawoływania do trucia każdego burka bo śmierdzi? Coś mnie ominęło czy to wykop jak zwykle jest niezbyt poważnym portalem?

#zalesie #kiociochpyta
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Attacarte: i tak wygląda merytoryka psiegrywów. Stwierdzasz fakt, a oni piszą żebyś leki odstawił.

Szambo na tagu było już wcześniej. Teraz jego popularność spowodowana ostatnimi wydarzeniami przyciągnęła trolli i innych troglodytów.
Jedyne posty mające znamiona jakiejkolwiek merytoryki to przeklejki tweetów Morawieckiego.
  • Odpowiedz
Powiem Wam, że jeszcze trochę ponad rok temu patrzyłbym z przymrużeniem oka na tę nagonkę na psiarzy, ale kto na osiedlu psiarzy mieszka ten się w cyrku nie śmieje.

Otóż ponad rok temu zamieszkałem na wydawało się uroczym zielonym osiedlu, na parterze. Balkon i okna mieszkania wychodziły na tylni parkan i przesmyk trawy porośnięty krzaczkami. Wyglądało to uroczo i do głowy by człowiekowi nie przyszło, że ktoś tam będzie się kręcił. Parter jest
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 12
@katzenpfoetchen: Nie część tylko większość. Oni uważają, że ich pchlarz jest ponad innymi i pozwalają mu na wszystko. Straszni egoiści, a do tego capi od każdego z nich.
  • Odpowiedz
@katzenpfoetchen: kurde przez chwilę myślałem, że piszesz o moim osiedlu xD Dokładnie ten sam motyw. Trawnik pod oknami ludzi, ostatnio posadzone krzaczki żeby nie łazili tamtędy niewiadomo po co skoro na osiedlu są chodniki i ostatecznie kwik psiar, że „ograniczają wolność” xD
  • Odpowiedz
Ale w sumie śmieszne, że ci wielcy obrońcy pchlarzy co wyzywają od przegrywów i samotników sami tutaj siedzą cały czas i spoceni i bordowi ze złości bronią przegranej sprawy xD. Beka z was, ale przynajmniej teraz tak samo śmierdzicie jak wasze kundle ( ͡ ͜ʖ ͡).
#psiarze
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak odnoście afery i psów ogólnie to często przeglądając YouTube wyskakują mi „cute” filmiki jak taki amstaf stoi koło niemowlaka, niemowlak go mizia a właściciel nagrywa. No nie wiem, ale mi serce staje z obawy czy za chwilę to bydle dziecku głowy nie odgryzie ()
Komentarze oczywiście - so cute, so sweet.

#psiarze
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#psiarze Tak ogólnie to byłoby bardzo proste rozwiązanie żeby temat psów ogarnąć. Wprowadzić prawo, że właściciel odpowiada za zwierzę tak jakby sam popełnił czyn. Czyli za atak psa odpowiada jak za pobicie z użyciem narzędzia. Nagle okazałoby się, że da się zamykać bramę albo założyć kaganiec.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Codzienny przypominacz i trudna do przełknięcia pigułka

#psiarze

Disclaimer: zdenerwował mnie stronniczy obrazek, który jest na głównej. Kocham psy. Chce mieć psa. Ale chcę się czuć bezpiecznie. Jako dziecko bałam się chodzić wieczorami na przystanek, bo bałam się psów. Jak byłam dzieckiem ugryzł mnie pies koleżanki. Potem połamałam jej rękę, bo niechcący wjechałam w nią rowerem. Mniejsza.

Uważam,
kanclerzkrolestwapaprotnikow - Codzienny przypominacz i trudna do przełknięcia pigułk...

źródło: 1000002944

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co się robi w Polsce z agresywnymi psami?
Szuka się im innego domu ¯_(ツ)_/¯

Z ciężkim sercem szukamy nowego, odpowiedzialnego domu dla naszego psa – mieszańca rasy American Bully, w wieku 3 lat. [...]

Dlaczego oddajemy?
Mochizuki - Co się robi w Polsce z agresywnymi psami? 
Szuka się im innego domu ¯\(ツ)...

źródło: temp_file1945707633452503767

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mochizuki to jest właśnie lekkomyślne podejscie, że pies to zabawka i sam się wychowa..
zwłaszcza agresywne pół wielbłąda co ma ścisk szczęki jak zgniatarka samochodów na zlomnicy xd

Dziecko niech lepiej też oddadzą, skoro nie umia z psem sobie dać rady
  • Odpowiedz
Aż mi się przypomniały czasy covidu i kolejka do biedronki na zewnątrz przy parku szczęśliwickim w Wawie. Ja poszedłem do sklepu a żona czekała obok kolejki do Biedronki, bo nie chcieliśmy blokować miejsca w sklepie (wtedy były te limity osób w budynku). Jakiś kundel do niej podszedł pod same nogi a żona raczej psów się boi bo za dzieciaka ją pies pogryzł. Zwróciła uwagę, że prosi o odciągnięcie psa a usłyszała „to
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#psiarze #psy #heheszki

Co mówi psiarz jak przychodzi do weterynarza?
- Panie psioktorze...

Kradnę od @afmaf, bo już usunięte:
https://wykop.pl/wpis/83581347/a-znacie-ten-kawal-przychodzi-psiarz-z-kundlem-do-
@afmaf +8
A znacie ten kawał?
Przychodzi psiarz z kundlem do weterynarza i mówi
- panie psioktorze mojemu pciecku wali kupą z pyska
A weterynarz:
- sklep z KSYLITOLEM wejście obok.

#psiarze #psy #heheszki
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach