Zarezerwowałem sobie bilet na koncert Candlelight: Best of Coldplay, chciałem iść z żoną i naszym pieskiem, zaznaczam mały piesek typu York, więc na kolanach by siedział i tak. Nadmienię, że bardzo lubi słuchać muzyki i bardzo go to relaksuje (to widać).
Zapłaciłem za bilety nie mało, bo 315 złotych za dwie osoby. Myślałem, że przyjście z psem nie będzie problemem, w końcu zwierzaki są akceptowane praktycznie wszędzie.

Niestety bardzo się zawiodłem, po opłacie
6poziomprokrastynacji - Zarezerwowałem sobie bilet na koncert Candlelight: Best of Co...

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Musiek_: taaa u mnie byla ta sama śpiewka na grupie osiedla w wakacje XD j*balo przy wejsciu jak w rumunskiej latrynie. Byla standardowa spiewka ze to ktos z bloku obok psy przyprowadza - dopiero jak jakis chlop zagroził na grupie ze skoro tak to posypie jakimś środkiem co będzie szczypał po siu*ach tych obszczymurow to się odpaliły te przygłupie pi*dy ktorych piesiowi się "zdarza" bo pies odczuwa emocje i może
  • Odpowiedz
  • 76
@WielkiNos: Ja tego nie ogarniam, widzę przez okno dzień w dzień ci sami ludzie robią kółka wokół bloku aby wysrać i wyszczać te swoje kundle, przy okazji muszą drzeć ryja aby się przypadkiem nikt nie wyspał. Po co sobie to robić? Serio nie mają lepszych zajęć jak ganianie z pchlarzem w tym oszczanym syfie dzień w dzień? To jest jakaś choroba czy o co chodzi?
  • Odpowiedz
@WielkiNos być może coś się zmieni, jak już takie psiecka bez smyczy kogoś zagryzą na śmierć…

A nie… czekaj! Chyba nic się nie zmieni, bo w Polsce życie kundla jest więcej warte nie życie człowieka i 100 kolejnych pogryzionych, którzy pewnie nierzadko tylko cudem uniknęli losu kierowcy ciężarówki.
  • Odpowiedz
#psiarze #samsung #psy #heheszki #telewizory #ai #humorobrazkowy

Telewizor dla psiecka do pokoju psiecięcego.

Monitorowanie Zwierzaka wykorzystuje sztuczną inteligencję do wykrywania odgłosów szczekania psa i informuje Cię, że zwierzę potrzebuje uwagi. Możesz także ustawić automatyczne włączanie ulubionych treści Twojego zwierzaka i zapewnić mu komfort podczas Twojej nieobecności. Dodatkowo dzięki podłączonej kamerze USB możesz zdalnie monitorować pupila i otrzymywać powiadomienia
mk321 - #psiarze #samsung #psy #heheszki #telewizory #ai #humorobrazkowy 

Telewizor ...

źródło: 1000054573

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nevermoon: ale panie! Skond ta menda somsiad ma piniondze ma telewizor dla psa!? Pewnie ukradł złodziej jeden. A bombelek marzy o takim telewizorze i chestetfieldach, a teraz płacze!
  • Odpowiedz
Wczoraj czytalem na tagu, jak jakis wykopek smial sie, ze jego pies jest lepiej wyksztalcony od psiegrywa. Myslalem, ze to troche przesadza- a dzis widze takiego newsa.

Pies ratowniczy Denver, pracujący z przewodnikiem Andrzejem Bogdanikiem z Grupy Beskidzkiej GOPR, jako pierwszy w historii GOPR zdobył certyfikat klasy A z tropienia. Co więcej, jest też pierwszym psem w strukturach GOPR, który posiada komplet wszystkich pięciu możliwych certyfikatów ratowniczych.

Historyczne osiągnięcie Denvera
Denver zdobył certyfikaty w
Casuel - Wczoraj czytalem na tagu, jak jakis wykopek smial sie, ze jego pies jest lep...

źródło: 1000002435

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Podczas wrześniowego, nowojorskiego Tygodnia Mody - New York Fashion Week - po wybiegu dla modelek i modeli przemaszerowało 15 psów i jeden kot. Ich projektantami są światowe marki takie jak Louis Vuitton, Prada czy Gucci.

Wprowadzenie do portfolio ubrań dla zwierząt nie ogranicza się tylko do pokazów największych dyktatorów mody. Adidas, niemiecka firma sportowa, wypuściła kolekcję odzieży ulicznej dostosowaną do potrzeb zwierząt domowych. Są w niej dresy, kamizelki, szelki i pasujące do
Casuel - Podczas wrześniowego, nowojorskiego Tygodnia Mody - New York Fashion Week - ...

źródło: 1000002424

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Casuel projektanci chcą zarobić, a z psiarzy można ciągnąć i ciągnąć. Zwłaszcza z psiar, które same wyglądają jak największe syfiary bo wszystko wydają na psa.
  • Odpowiedz
Jestem w nadmorskiej miejscowości na weekend i sytuacja jest tragiczna, chyba każdy przyjezdny ma ze sobą pchlarza, w restauracjach jest masakra. Hitem póki co była babka, co prowadziła jakiegoś starego i chyba niewidomego psa, z nosem w telefonie, przez co ten pies wpadał w innych ludzi.
Ale przy okazji odkryłem na reddicie r/dogfree i dobrze wiedzieć, że poza naszym krajem też są ludzie co mają dość
#psiarze
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JacksonDaniels: częściowo pandemia, ale również od wielu lat trwa kampania zachęcająca posiadanie zwierząt domowych. Mnóstwo firm zarabia na psiarzach i lobbuje to hobby. Niestety nikt w tych kampaniach nikt nie wspomina o obowiązkach psiarzy i problemach jakie generują dlatego mnóstwo osób które nie powinny biorą psy
  • Odpowiedz
Z ruchem się trochę zgadzam, ale ofensywa wobec psów zaczyna trochę przypominać ofensywę społeczeństwa wobec Ukraińców i czarnoskórych, to znaczy wrzucanie na główną jakichś filmów z zza granicy, że pies zaatakował xD
#psiarze #psy #pies
9Japko9 - Z ruchem się trochę zgadzam, ale ofensywa wobec psów zaczyna trochę przypom...

źródło: image

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

to znaczy wrzucanie na główną jakichś filmów z zza granicy, że pies zaatakował


@9Japko9: no tak, bo u nas takie sytuacje wcale nie mają miejsca ¯\(ツ)/¯
Luźne kundle goniące rowerzystę to wręcz norma.
  • Odpowiedz
to czemu trzeba sie posiłkować filmami z zagranicy, a nie naszymi, narodowymi?


@Hmrogrz: może dlatego że kiedy bestie za tobą biegną z niewiadomym zamiarem to skupiasz się na ucieczce a nie wyciąganiu telefonu i jeździe jedna ręka? XD trzeba być upośledzonym psiarzem żeby nie rozumieć tak oczywistych rzeczy. Sam sporo jeżdżę na rowerze i nie policzę ile razy jakiś kundel za mną biegł, w tym taki świniak jak na filmie.
  • Odpowiedz