Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

niemczarek_owiecki
- 13

Schweinefleischsuppe
via Wykop- 1
@niemczarek_owiecki: tatuażysta go nie uświadomił, bo chciał zarobić
- 11
Zarezerwowałem sobie bilet na koncert Candlelight: Best of Coldplay, chciałem iść z żoną i naszym pieskiem, zaznaczam mały piesek typu York, więc na kolanach by siedział i tak. Nadmienię, że bardzo lubi słuchać muzyki i bardzo go to relaksuje (to widać).
Zapłaciłem za bilety nie mało, bo 315 złotych za dwie osoby. Myślałem, że przyjście z psem nie będzie problemem, w końcu zwierzaki są akceptowane praktycznie wszędzie.
Niestety bardzo się zawiodłem, po opłacie
Zapłaciłem za bilety nie mało, bo 315 złotych za dwie osoby. Myślałem, że przyjście z psem nie będzie problemem, w końcu zwierzaki są akceptowane praktycznie wszędzie.
Niestety bardzo się zawiodłem, po opłacie
źródło: image
Pobierz@6poziomprokrastynacji: miałem identyczną sytuację na saunie, ale nikt nie chciał mnie słuchać.
- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Casuel: Czasem właśnie jedna reakcja uratuje życie zwierzęciu, które nie ma głosu, by samo się obronić
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@model_trzy_zmianowy: jaka szczesliwa :) zaraz przyjdzie jakis psiegryw i bedzie plakal, ze nasmiewasz sie ze smierci grzybiarza
@model_trzy_zmianowy: Dlaczego nie ma 18+?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@RicoElectrico: eh, żeby to raz :( powinien być jakiś UFG dla psiarzy, z którego pokrywano by takie szkody
- 14
#psiarze godzina 6:30 na klatce psy szczekają jak p------e
- 184
Kolejny raz klatka jak nie obsrana to obszczana ale jak zwykle "nie wiadomo czy to pies kogoś z klatki może jakiś bezpański wszedł i nawalił" xD
#psiarze
#psiarze
źródło: temp_file5438350320558223471
Pobierz@Musiek_: A na końcu okaże się że to dostawca jakiegoś ubera. U mnie na osiedlu była afera bo seba z pyszne odlał się w windzie xD
@Musiek_: taaa u mnie byla ta sama śpiewka na grupie osiedla w wakacje XD j*balo przy wejsciu jak w rumunskiej latrynie. Byla standardowa spiewka ze to ktos z bloku obok psy przyprowadza - dopiero jak jakis chlop zagroził na grupie ze skoro tak to posypie jakimś środkiem co będzie szczypał po siu*ach tych obszczymurow to się odpaliły te przygłupie pi*dy ktorych piesiowi się "zdarza" bo pies odczuwa emocje i może
- 81
źródło: temp_file3006919549994979298
Pobierz@WielkiNos: Ja tego nie ogarniam, widzę przez okno dzień w dzień ci sami ludzie robią kółka wokół bloku aby wysrać i wyszczać te swoje kundle, przy okazji muszą drzeć ryja aby się przypadkiem nikt nie wyspał. Po co sobie to robić? Serio nie mają lepszych zajęć jak ganianie z pchlarzem w tym oszczanym syfie dzień w dzień? To jest jakaś choroba czy o co chodzi?
- 65
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 274
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 123
@WielkiNos być może coś się zmieni, jak już takie psiecka bez smyczy kogoś zagryzą na śmierć…
A nie… czekaj! Chyba nic się nie zmieni, bo w Polsce życie kundla jest więcej warte nie życie człowieka i 100 kolejnych pogryzionych, którzy pewnie nierzadko tylko cudem uniknęli losu kierowcy ciężarówki.
A nie… czekaj! Chyba nic się nie zmieni, bo w Polsce życie kundla jest więcej warte nie życie człowieka i 100 kolejnych pogryzionych, którzy pewnie nierzadko tylko cudem uniknęli losu kierowcy ciężarówki.
- 4
#psiarze #samsung #psy #heheszki #telewizory #ai #humorobrazkowy
Telewizor dla psiecka do pokoju psiecięcego.
Telewizor dla psiecka do pokoju psiecięcego.
Monitorowanie Zwierzaka wykorzystuje sztuczną inteligencję do wykrywania odgłosów szczekania psa i informuje Cię, że zwierzę potrzebuje uwagi. Możesz także ustawić automatyczne włączanie ulubionych treści Twojego zwierzaka i zapewnić mu komfort podczas Twojej nieobecności. Dodatkowo dzięki podłączonej kamerze USB możesz zdalnie monitorować pupila i otrzymywać powiadomienia
źródło: 1000054573
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 11
@mk321: ty no ale to chyba dobrze że pies będzie czymś zajęty pod nieobecność właścicieli, lepiej żeby szczekał na całą klatkę?
@nevermoon: ale panie! Skond ta menda somsiad ma piniondze ma telewizor dla psa!? Pewnie ukradł złodziej jeden. A bombelek marzy o takim telewizorze i chestetfieldach, a teraz płacze!
- 6
Wczoraj czytalem na tagu, jak jakis wykopek smial sie, ze jego pies jest lepiej wyksztalcony od psiegrywa. Myslalem, ze to troche przesadza- a dzis widze takiego newsa.
Pies ratowniczy Denver, pracujący z przewodnikiem Andrzejem Bogdanikiem z Grupy Beskidzkiej GOPR, jako pierwszy w historii GOPR zdobył certyfikat klasy A z tropienia. Co więcej, jest też pierwszym psem w strukturach GOPR, który posiada komplet wszystkich pięciu możliwych certyfikatów ratowniczych.
Historyczne osiągnięcie Denvera
Denver zdobył certyfikaty w
Pies ratowniczy Denver, pracujący z przewodnikiem Andrzejem Bogdanikiem z Grupy Beskidzkiej GOPR, jako pierwszy w historii GOPR zdobył certyfikat klasy A z tropienia. Co więcej, jest też pierwszym psem w strukturach GOPR, który posiada komplet wszystkich pięciu możliwych certyfikatów ratowniczych.
Historyczne osiągnięcie Denvera
Denver zdobył certyfikaty w
źródło: 1000002435
Pobierz@the_fifth_horseman psiarze psiarzom zgotowali ten los.
@the_fifth_horseman: psiarz pogryzł psem i uciekł? Niemożliwe. Przecież to ludzie niezwykle empatyczni.
- 2
Podczas wrześniowego, nowojorskiego Tygodnia Mody - New York Fashion Week - po wybiegu dla modelek i modeli przemaszerowało 15 psów i jeden kot. Ich projektantami są światowe marki takie jak Louis Vuitton, Prada czy Gucci.
Wprowadzenie do portfolio ubrań dla zwierząt nie ogranicza się tylko do pokazów największych dyktatorów mody. Adidas, niemiecka firma sportowa, wypuściła kolekcję odzieży ulicznej dostosowaną do potrzeb zwierząt domowych. Są w niej dresy, kamizelki, szelki i pasujące do
Wprowadzenie do portfolio ubrań dla zwierząt nie ogranicza się tylko do pokazów największych dyktatorów mody. Adidas, niemiecka firma sportowa, wypuściła kolekcję odzieży ulicznej dostosowaną do potrzeb zwierząt domowych. Są w niej dresy, kamizelki, szelki i pasujące do
źródło: 1000002424
PobierzJestem w nadmorskiej miejscowości na weekend i sytuacja jest tragiczna, chyba każdy przyjezdny ma ze sobą pchlarza, w restauracjach jest masakra. Hitem póki co była babka, co prowadziła jakiegoś starego i chyba niewidomego psa, z nosem w telefonie, przez co ten pies wpadał w innych ludzi.
Ale przy okazji odkryłem na reddicie r/dogfree i dobrze wiedzieć, że poza naszym krajem też są ludzie co mają dość
#psiarze
Ale przy okazji odkryłem na reddicie r/dogfree i dobrze wiedzieć, że poza naszym krajem też są ludzie co mają dość
#psiarze
@JacksonDaniels: częściowo pandemia, ale również od wielu lat trwa kampania zachęcająca posiadanie zwierząt domowych. Mnóstwo firm zarabia na psiarzach i lobbuje to hobby. Niestety nikt w tych kampaniach nikt nie wspomina o obowiązkach psiarzy i problemach jakie generują dlatego mnóstwo osób które nie powinny biorą psy
@meister_chlepka fajny subreddit, polecam wszystkim. Mam podobne doświadczenia znad morza. Na szczęście hotel miałam z rigczem i nie wpuszczali kundli.
- 7
źródło: temp_file7785759266121899454
PobierzL4 na psa
- Tak 21.6% (24)
- Nie 42.3% (47)
- Niech babcia się nim zajmuje 36.0% (40)
6
Skarga: Zmuszanie mopsa do przebieżki w trakcie reklamy to p-----c

Szukałem reklamy Voltarenu z mopsem ("seredek? o nie, tylko nie spacerek!"). Reklamy nie znalazłem, ale przy okazji natrafiłem na skargę do Komisji Etyki Reklamy. Powód skargi: Znęcanie się nad zwierzętami - mops zmuszony do ruchu. Może kogoś zainteresuje, bo psy to ostatnio modny temat na wykopie X
z- 4
- #
- #
- #
- 3
to znaczy wrzucanie na główną jakichś filmów z zza granicy, że pies zaatakował
@9Japko9: no tak, bo u nas takie sytuacje wcale nie mają miejsca ¯\(ツ)/¯
Luźne kundle goniące rowerzystę to wręcz norma.
to czemu trzeba sie posiłkować filmami z zagranicy, a nie naszymi, narodowymi?
@Hmrogrz: może dlatego że kiedy bestie za tobą biegną z niewiadomym zamiarem to skupiasz się na ucieczce a nie wyciąganiu telefonu i jeździe jedna ręka? XD trzeba być upośledzonym psiarzem żeby nie rozumieć tak oczywistych rzeczy. Sam sporo jeżdżę na rowerze i nie policzę ile razy jakiś kundel za mną biegł, w tym taki świniak jak na filmie.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@robertx: mojego kolegi pies tak się wabił xd
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@SendMeAnAngel: czemu gorszy? Lepszemu chyba ktoś będzie inwestować w smycz. Na gorszego się nie opłaca.
@SendMeAnAngel: co ciekawe psy mają poczucie niesprawiedliwości więc to co mówisz może mieć sens.























