Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
asd2445
asd2445

asd2445

Dołączył 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1586
  • Znaleziska 164
  • Mikroblog 1422
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 0

467

Pijany Ukrainiec potrącił pieszego na pasach i nie pomógł rannemu Polakowi

W Lublinie na oznakowanym przejściu dla pieszych, pijany 55-letni Ukrainiec, śmiertelnie potrącił 68-letniego pieszego. Dodatkowo sprawca wypadku uciekł z miejsca zdarzenia. Mężczyźnie grozi kara do 20 lat pozbawienia wolności.

VoxClamantisInDeserto
z
lublin.eska.pl
dodany: przedwczoraj, 17:53:43
  • 33
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    wydarzenia
  • #
    polskiedrogi
  • #
    lublin
  • #
    smiertelnewypadki
asd2445
asd2445
asd2445 przedwczoraj, 23:29:34 via Wykop
  • -7
A czemu ukrainiec może dostać 20 lat a polak do 8? XD Moją byłą po pijaku chłop zdjął i dostał 8. 120 na 70 / czerwone światło wyszedł po 4

https://poszukiwani.policja.gov.pl/pos/form/r2001800559,TYWONCZUK-ADAM.html
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

asd2445
asd2445
asd2445 19 godz. i 25 min temu via Wykop
  • 0
@yaah: Chodzi mi bardziej o to że polaczkom też powinni więcej dawać wgl za potrącenie śmiertelne i jeszcze pod wpływem to 15 z automatu powinno iść
sziszapangma
sziszapangma
przedwczoraj, 17:59:59
  • 114
#mecz Zatrzymałem. Zatrzymałem mistrza Europy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
sziszapangma - #mecz Zatrzymałem. Zatrzymałem mistrza Europy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-15 195854

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

asd2445
asd2445
asd2445 przedwczoraj, 23:23:09 via Wykop
  • 1
@sziszapangma: wartość rynkowa 40k xD
  • Odpowiedz
asd2445
asd2445
asd2445 przedwczoraj, 17:28:14
  • 1
Obstawiam że w ostatnich minutach Hiszpanom załadują farfocla na 1:0 i będzie beka fest xd #mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sebastian-rogalski
sebastian-rogalski
przedwczoraj, 17:29:08 via Wykop
  • 0
@asd2445: niestety zycie nie jest tak piekne i to hiszpania zaladuje farfocla w 91 ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
przegrywam_przez_miasto
przegrywam_przez_miasto
10.06.2026, 16:14:55
  • 112
Chłop miesiąc temu wszedł na #gielda za 90% oszczędności życia (150k PLN) i wszystko na czerwono 🙁
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

asd2445
asd2445
asd2445 10.06.2026, 20:34:03 via Wykop
  • 0
@przegrywam_przez_miasto: no to sznur
  • Odpowiedz
szychun
szychun
10.06.2026, 16:22:18
  • 649
#polityka #bekazpisu chyba pierwszy raz w życiu zgodzę się z Dobskim
szychun - #polityka #bekazpisu chyba pierwszy raz w życiu zgodzę się z Dobskim

źródło: 1000019283

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

asd2445
asd2445
asd2445 10.06.2026, 20:32:21 via Wykop
  • 0
@szychun: ojej
  • Odpowiedz
asd2445
asd2445
asd2445 08.06.2026, 22:50:56
  • 0
Za promowanie mareczka przez wykopków wiadomo co wiadomo gdzie HA TFU
#famemma
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gracjan-rozenek
gracjan-rozenek
07.06.2026, 11:13:08
  • 66
Przydałby się zebrać wszystkie wykroczenia i przestępstwa #konfitura w jednym wątku
1 Tamuje ruch samochodowy na chodniku
2 Parkuje rower na ścieżce rowerowej
3 Bawi się ze swoim psem bez smyczy na działce budowlanej
4 Nagrywa filmy pod przedszkolem
co jeszcze?
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

asd2445
asd2445
asd2445 08.06.2026, 18:51:51 via Wykop
  • 0
@gracjan-rozenek: łamie przepisy RODO nagrywając ludzi bez pozwolenia w
Miejscach publicznych
  • Odpowiedz
mike-johnston
mike-johnston
07.06.2026, 16:51:26
  • 568
1350 kacapstwa wyeliminowane wczoraj przez Ukrainę.

Za postęp jaki zrobili pomimo obcięcia pomocy USA, za likwidację 1000+ kacapstwa dziennie i wszystkie spalone rafinerie, Ukraina powinna dostać jakiś order. Bo biją naszego wroga, który wymordował miliony Polaków.

#ukraina #wojna #russiahateclub
mike-johnston - 1350  kacapstwa wyeliminowane wczoraj przez Ukrainę.

Za postęp jaki ...

źródło: 1000040320

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

asd2445
asd2445
asd2445 07.06.2026, 22:22:52 via Wykop
  • 0
@JemKredki1983: 1.9% wow xD przecież oni nawet tego nie odczuwają
  • Odpowiedz
rolnik_wykopowy
rolnik_wykopowy
07.06.2026, 07:02:29
  • 146
Czemu główna i gorące nie są zasrane piętnowaniem znanej osoby puszczającej kundla bez smyczy w lesie? A no tak, bo tą znaną osobą jest bezrobotny ulubieniec przegrywów z wykl0pa #konfitura

#psiarze #bekazpodludzi
rolnik_wykopowy - Czemu główna i gorące nie są zasrane piętnowaniem znanej osoby pusz...

źródło: 1250336b4b8b3166b3cc28724a2885e6f8d274f6d72dfd1d6781f04c9907d87e

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

asd2445
asd2445
asd2445 07.06.2026, 09:40:45 via Wykop
  • 0
@rolnik_wykopowy: XD wracaj do swojego bozka @WielkiNos
  • Odpowiedz
matixrr
matixrr
05.06.2026, 10:22:34
  • 275
5 czerwca 2025 - 105,5 kg
5 czerwca 2026 - 86,7 kg
#przegryw #chudnijzwykopem #odchudzanie
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

asd2445
asd2445
asd2445 05.06.2026, 15:35:24 via Wykop
  • 1
Dla wszystkich co się zastanawiają jak łatwo schudnąc xD

po 1 Chodzić 30-60 min szybkie marsze
po 2 Jemy dużo białka warzyw (cukier to wgl wiadomo że out) i zero gotowców

Ja z 89 do 76 zrobiłem w jakieś 5 miesięcy tamtego roku to robiłem średnio 16k kroków dziennie pijąc 2 piwa dziennie
  • Odpowiedz
asd2445
asd2445
asd2445 05.06.2026, 10:03:50
  • 4
Widzę @WielkiNos wyszedł z psychiatryka i od razu aktywność w #psiarze hehe. Zaraz koniec przepustki chłoptasiu
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lubie-sernik
lubie-sernik
04.06.2026, 15:19:34
  • 271
Jem robaki bo @Arcane89 namówił xD trochę już pijany jestem i zjadłem. Na pewno lepsze od rodzynek.

Więcej zdjęć w komentarzach

#sernikpodrozuje
lubie-sernik - Jem robaki bo @Arcane89 namówił xD trochę już pijany jestem i zjadłem....

źródło: 1000057219

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

asd2445
asd2445
asd2445 04.06.2026, 19:56:58 via Wykop
  • 0
@lubie-sernik: mięso z krokodyla top
  • Odpowiedz
asd2445
asd2445
asd2445 01.06.2026, 08:59:36
  • 3
Oglądam sobie teraz jak on tego steka robi xD 55 min w wodzie w jakieś śmiesznej maszynce do tego fryteczki z ERFRAJERA XD #mocnyvlog
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

_mrcn_
_mrcn_
_mrcn_
01.06.2026, 10:09:37 via Android
  • 2
@Vadzior: a burgerki tą metodą nie smakowały ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Vadzior
Vadzior
02.06.2026, 06:46:14 via Wykop
  • 1
@_mrcn_: ahh ok, była taka afera, pamiętam xD
  • Odpowiedz
asd2445
asd2445
asd2445 31.05.2026, 16:03:54
  • 0
Co wy od tego Pietuszewskiego chcecie? Dobrze gra
#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bonczurexxx
bonczurexxx
bonczurexxx
31.05.2026, 16:04:54 via Wykop
  • 0
@asd2445: marnuje na potege
  • Odpowiedz
Spitter
Spitter
31.05.2026, 16:04:56 via Wykop
  • 0
@asd2445: potrzebujemy takiego na stronie co będzie zadziorny i nie do zajechania.
  • Odpowiedz
fan_poteznego_dunczyka
fan_poteznego_dunczyka
31.05.2026, 04:50:11
  • 86
Od akcji Zalenskiego przeglądam wpisy Ukrainćów, co oni o tym sądzą. To są hindusi wśród słowian xD

#ukraina
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

asd2445
asd2445
asd2445 31.05.2026, 09:02:26 via Wykop
  • 8
@NitrousOxide: można nie lubić ukrainców i ruskich nikt tego nie sprawdza u know? xD
  • Odpowiedz

1455

Najdroższe święta w życiu (Wileński - Odc. 3)

Najdroższe święta w życiu (Wileński - Odc. 3)

Ludzie udający, że potrafią jeździć samochodami, mający wymówkę dla każdego swojego czynu, nieumiejący odróżnić chodnika od jezdni. Zdecydowana interwencja funkcjonariuszy policji w reakcji na potrącenie pieszego.

o__0
z
youtube.com
dodany: 31.05.2026, 07:01:32
  • 187
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    polskiedrogi
  • #
    kierowcy
  • #
    prawojazdy
  • #
    policja
asd2445
asd2445
asd2445 31.05.2026, 08:56:24 via Wykop
  • 56
Spora większość osób ma zawsze jakieś wytłumaczenie xD ja nie wiedział, my mamy dziecko, żona skręconą kostkę ma xD
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Schwarzfahrer
Schwarzfahrer
26.05.2026, 21:03:05
  • 39
Jade rowerem stoi auto, przed autem jakaś baba na rowerze pochylona, myślę jakby płakała czy coś
Dojeżdżam, zobaczyłem z bliska, bo ze 50 metrów tak to wyglądało jak wyżej

Okazuje się, że to jakiś gość na rowerze w długich włosach. Kłóci się z kierowcą co stoi całą szerokością auta na ciągu pieszo-rowerowym.
Sam się dołączam, bo żeby gościa ominąć to bym musiał zjechać z wysokiego krawężnika na ulicę. Gość nie odjedzie, bo on czeka na
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

asd2445
asd2445
asd2445 26.05.2026, 22:15:04 via Wykop
  • 6
@hpiotrekh: aha no tak xD beka bo ktoś chce sprawiedliwości

mam nadzieje że takie pety będą dojeżdżane od ręki
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >

Stefan_zigi

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 21.10.2025

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 13.11.2025

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking