#psiarze pytanie uzupelniajace

Czy wy jestescie normalni?

  • Tak 18.2% (6)
  • Nie 51.5% (17)
  • Diagnozuje sie Grokiem 30.3% (10)

Oddanych głosów: 33

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cthulu23: po co te skrajności? Skoro proponujesz dla każdego, to może zróbmy dla nikogo? Pies to wybór, tak samo jak samochód i dlatego OC powinno być obowiązkowe. Personalnie uważam, że do jazdy hulajnogą czy rowerem też powinno być bo można spowodować spore szkody na osobach czy innych pojazdach ale to już nie na temat.
  • Odpowiedz

Czy jestes za zakazem posiadanie psa w miescie?

  • Tak 71.1% (32)
  • Nie 28.9% (13)

Oddanych głosów: 45

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#psiarze #oswiadczenie

Będzie tak:

Nic się nie wydarzy, Wykop realnie nic nie osiągnie (jak zawsze) ,temat się znudzi i przestanie być plusowany więc nie będzie się chciało nikomu robić wpisów. Wykopki przeniosą sie na np. na źle zaparkowane hulajnogi Bolt
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Historia z parku w Warszawie w weekend. Starszy gość bawi się samochodzikiem na radio. Ruch pojazdu zwabia psiecko, oczywiście bez smyczy, które podbiega i obszczekuje pojazd dookoła. Gość po chwili zatrzymuje samochód i pies odchodzi, ale po ruszeniu pojazdem przybiega z powrotem i zaczyna się to samo. Właściciel z dumą pokazuje jak dobrze panuje nad psem, który jest w pełni odwoływalny - czyli nie reaguje na żadne wołanie. Sytuacja ta też nie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach