@tytyryty:
Our European visitors are important to us.
This site is currently unavailable to visitors from the European Economic Area while we work to ensure your data is protected in accordance with applicable EU laws.

dziękujemy ci #neuropa
  • Odpowiedz
Cześć. Proszę o poradę jak to wygląda aktualnie. Przemeldowałem się z jednej dzielnicy do drugiej (Gdańsk). Mam jeszcze stary dowód osobisty z adresem. Przemeldowałem się i podlegam teraz chyba pod drugi urząd skarbowy w moim mieście o ile to tak działa. Które dokumenty muszę wyrobić na nowo? Czytałem że teraz niby dowodu nie muszę bo nowe i tak nie mają adresu a stare mogą mieć adresy nieaktualne żeby zrównać sytuację osób z
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć. Proszę o poradę jak to wygląda aktualnie. Przemeldowałem się z jednej dzielnicy do drugiej (Gdańsk). Mam jeszcze stary dowód osobisty z adresem. Przemeldowałem się i podlegam teraz chyba pod drugi urząd skarbowy w moim mieście o ile to tak działa. Które dokumenty muszę wyrobić na nowo? Czytałem że teraz niby dowodu nie muszę bo nowe i tak nie mają adresu a stare mogą mieć adresy nieaktualne żeby zrównać sytuację osób z
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chciałbym wynająć sobie mieszkanie na kilka miesięcy. Problem w tym, że wszyscy chcą jedynie umowy na minimum rok. Czy po tych kilku miesiącach, mogę po prostu wypowiedzieć umowę. Jakie są tego skutki?

#prawo #przepisy #pytanie #mieszkanie
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Więc zawsze w takiej umowie na rok, jest coś takiego jak termin wypowiedzenia tak?


@go3: Nie. Bardzo często jest to sztywna umowa na rok, bez możliwości wcześniejszego wypowiedzenia. I właściciel mówi - jak znajdziesz kogoś na swoje miejsce, to mozesz skończyć płacić.
  • Odpowiedz
Lubię te komunistyczne zapędy #neuropa nawet komentarze na #ceneo przeszkadzają. Chce ocenić sklep po zakupach za 20 zł ale według nich muszę pisać wypracowanie bo polecam to za mało. A najlepiej utrudnić komentowanie, wprowadzić profile zaufane, regulację, przepisy itd xD

LINK

#ecommerce #sklepyinternetowe #cenzura #4konserwy #przepisy #rakcontent #internet #boldupy
L.....o - Lubię te komunistyczne zapędy #neuropa nawet komentarze na #ceneo przeszkad...

źródło: comment_zh8waDSVAdD4rDEA9PJvfDkhh7VndEdV.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Thirteenxiii: humus robiony przemyslowo jest zawsze gorszy, niz domowy.
W ddoatku duzo zalezy od producenta. Wiekoszosc oszczedza na czym sie da, wiec daja odpadowa cieceirzyce, sol drogowa i kwasek cytrynowy. To nie moze byc dobre.

Natomiast domowy humus, to wysmienita przystawka. Jest pyszny. Polecam namoczyc ciecierzyce na cala noc, potem gotowac ja w swiezej wodzie (wylac te, w ktorej stala) razem z cala marchwia, polowka cebuli w skorce i kawaleczkiem pora, nastepnie
  • Odpowiedz