@biesy:
No nie, jest napisane "metr tej drogi", a nie "metr tego kilometra drogi" -- serio nie widzisz różnicy?
Z twojego opisu wynika, że jesteśmy na zerowym metrze drogi nr 17 a równocześnie na 234 kilometrze. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 5
Trafiłem przypadkiem na przepis na #szakszuka
[Link do bloga i przepisu](https://krakowgotuje.wordpress.com/2019/05/18/shakshuka-wersja-podstawowa/
na małym blogu kulinarnym( 500 polubień na fb) i przepis wydał mi się nieudany. Zostawiłem komentarz z poradą, by nastepnym razem nie ścinać tak jajka. Mój wpis został po chwili usunięty, przesadziłem?
#gotowanie #kuchnia #blog #krakow #gotujzwykopem #przepisy
Wade94 - Trafiłem przypadkiem na przepis na #szakszuka
Link do bloga i przepisu i prz...

źródło: comment_XR4YJCCzwaOc2sHM0WplddWwky43Wwum.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

przecież to prawda! :D
za mocne ścięcie jajka powoduje, że masz sztywne sadzone w pomidorach, które w ogóle się nie miesza z przyprawami, lepiej zdjąć z ognia jak tylko biała błonka na górze się zetnie, wtedy same sobie dojdą do postaci półpłynnej i są pycha
  • Odpowiedz
  • 4
UWAGA KONKURS

Napiszcie w komentarzu pomysł na to, co można dać do tostów z opiekacza/grilla tak, żeby smakowały zajebiście. Osoba z najlepszym przepisem (ocena moja i plusujących) wygrywa kupon na aboutyou dający 20% (przy zakupie za minimum 200) na następne zakupy.

Czas do jutra do godziny 20:00

#jedzzwykopem #jedzenie #modameska #modadamska #streetwear #rozdajo albo raczej #wygrywajo i #
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki z #katowice, otrzymałem taki "mandat" za to, że zaparkowałem na osiedlu między blokami. W aucie na osiedlu siedzi 2 gośći i tylko czekają aż ktoś podjedzie i zaparkuje. Ktoś może dostał "mandat" od tej firmy i olał kwestię zapłaty? Czy może jednak lepiej zapłacić, bo później będą ścigać?
#mandat #prawo #strazmiejska #przepisy #prawojazdy #urzadskarbowy #policja
uhceiP - Mirki z #katowice, otrzymałem taki "mandat" za to, że zaparkowałem na osiedl...

źródło: comment_MfRzQxbY0IBwLJFRMu2tiYiLRE8ZCraQ.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@uhceiP: Fliegera to bardziej "zad...upie" niż duże osiedle. Pismo wygląda na strasznie naciągane. Nie mają żadnych Twoich danych, poza ewentualnym zdjęciem auta i nr rej. samochodu. Żeby cokolwiek mogli od Ciebie wyegzekwować to musieliby założyć sprawę w sądzie a chyba zdjęcie auta jako jedyny dowód to trochę mało :)
Policja też od tak nie może im podać danych właściciela pojazdu :)


z innej strony, wpłacając pieniądze, pośrednio sam się
  • Odpowiedz
#prawo #przepisy #prawnik #mandat #biedronka #parkomat

Czołem Mirki szybka prośba o poradę:

w okolicy stoi sobie biedronka. Od zawsze były na parkingu szlabany - przeważnie zepsute więc wszyscy o nich zapomnieli - nawet nikt nie zauważył, że zniknęły. Na ich miejsce pojawił się parkomat.

Oczywiście
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@saturdaybaby: raczej bardzo duże, raz czy dwa nie, ale regularnie owszem, a stopień zaawansowania ma tu tyle do gadania, że jak ja poplyne kilka dni to dzięki towarowi, masie i wytrenowaniu w kilka dni jestem w stanie przywrócić wrażliwość insulinową, a jak ktoś leci grubej jeszcze z gh i ma 10-20kg więcej ode mnie to tym bardziej.
Reasumując natural, słaby, mały nie może sobie pozwolić na regularne w----------o czy to
  • Odpowiedz
Znalezisko - dziękuje za wykop ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Syrop z sosny warto mieć pod ręką, gdy nastanie czas przeziębień. Jednym z najlepszych środków na ból gardła jest sosna, a dokładnie syrop z jej młodych pędów. Warto już wiosną pomyśleć o jesiennych niedyspozycjach zdrowotnych, ponieważ najlepszy syrop z sosny robi się w maju. Pędy sosny najlepiej zbierać na przełomie kwietnia i maja. Muszą to być jasnozielone przyrosty z brązową, lepką łupinką. Przycinamy
KrolOkon - Znalezisko - dziękuje za wykop ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Syrop z sosny warto mieć pod r...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach