• 3
@walokid: 1. Na początku jest niezbyt składny wykład o volatile oraz o mitycznej różnicy pomiędzy C na "komputery" oraz "mikroprocesory" (czy jakoś tak).

Tak naprawdę chodzi o to, że zmienne globalne które mogą być zmieniane zarówno przez główną pętle programu oraz przez procedurę obsługi przerwań (lub przez kilka różnych procedur obsługi przerwań) powinni być oznaczone jako volatile. Chodzi o to, że kompilator nie do końca wie, co z taką zmienną
  • Odpowiedz
Najzabawniejsze w tym całym #kryzysit jest fakt, że gość który śmieje się z gości w kryzysie od z--------a na UoP i płaci jak cuckold podatkowy 32+9% podatków bo się boi płacić 12% w ramach nielegalnego kantowania na podatkach na ryczałcie na B2B

A goście z których się śmieje przynajmniej mają odwagę robić za 25k netto b2b i dymać państwo na niskich podatkach zamiast płacić 41% z marnego <20k brutto UoP
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xDDD

Tyle płaci tylko jakiś przegryw stary kawaler.

KUP + rozliczenie z żoną + 4+ + zwrot na dzieci i państwo Ci jeszcze dopłaca podatek. To, co płacisz to składki emerytalne, żeby na minimalnej emeryturze nie wylądować (20% pensji minimalnej za 30 lat).

I te 25k, no w sumie fajna, midowska stawka, bo o seniorze żadnym na pewno nie piszesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dobry-informatyg: Co obserwuję? Jeżeli chodzi o IT, to głównie konta powiązane z tematyką Web3 development, a ściślej web3sec (co mnie najbardziej interesuje). Zaobserwowałem kilkanaście kont ludzi, którzy mają jakieś osiągi na tym polu, ale schodzą mi ogólnie newsy z różnych innych kont. Tak w skrócie nie ma tam ogólnie robienia pod siebie, że AI zaraz wszystko przejmie. Bardziej merytoryczne wpisy, arty o tym jak się ustawić pod te całe AI.
  • Odpowiedz
Dostałem się do nowej roboty, stawka spoko i bardzo prosta rekru, dosłownie dwa etapy.
Jaki finał? Dostałem się, zero wdrożenia, zero "buddiego", dostałem tickety i masz z---------j xD. Tzn. w teorii buddiego mam, ale chyba niezbyt jest chętny do pomocy ciągle pisze w stylu "masz doświadcznie, dasz sobie radę"XD

Pociągne z miesiąc/dwa i s--------m z tej patologii.

#pracait #programowanie #programista15k #programista25k #java
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy minimalna + kilka stów pod stołem to dobra kasa dla mid Java developera?

  • W żadnym wypadku 17.6% (13)
  • Przy obecnym kryzysie w IT to bardzo dobra kasa 82.4% (61)

Oddanych głosów: 74

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BlackpillMonster: Pękła to bańka zasobów B2B zarabiających horrendalne pieniądze za 30 minut pracy dziennie xD. Eldorado w IT już nie wróci nigdy. Lepiej się uczyć glazurnictwa albo innego konkretnego fachu na który jest popyt.
  • Odpowiedz

Czy jest kryzys w branży IT?

  • Nie ma żadnego kryzysu, to tylko propaganda 37.5% (54)
  • Jest ogromny kryzys i będzie jeszcze gorzej 62.5% (90)

Oddanych głosów: 144

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Claude Coworker was W--------I z branży na ZBITY PYSK. Koniec ery zasobów białkowych B2B, teraz będą zasoby tranzystorowo-elektryczne

#kryzysit #pracait #programowanie #programista15k #programista25k #java #korposwiat #agh #studbaza #politechnikapoznanska #politechnikalodzka #politechnikakrakowska #politechnikarzeszowska #politechnikawarszawska
elo_kebab - Claude Coworker was W--------I z branży na ZBITY PYSK. Koniec ery zasobów...

źródło: kamilek

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach