Jak tam Panowie i Panie? Ilu z was iteruje na tablicach uzywając
#programista25k #programista15k #programowanie
for w C# ?#programista25k #programista15k #programowanie
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
for w C# ?
źródło: comment_16606501353LgwaOxXMeVsm8ku55Frpp.jpg
Pobierz
źródło: comment_1660626930g3JsxfRxlIttBpsdvSIKyk.jpg
Pobierz
źródło: comment_1660175155isr1OoxjAvCbY8STJFgbcY.jpg
Pobierzremote.com
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
TLDR:
mam 10 lat doświadczenia, a czuję się jak junior. Też tak mieliście?
Hej, po 10 latach (2lata c++, 8 lat java) przyszedłem do nowej pracy i stało się coś, czego absolutnie się nie spodziewałem- czuję się jak junior.
Moja kariera wyglądała tak- 2 lata w cpp jako junior, zmieniłem pracę na javę i od początku nawet nieźle mi szło (uczyłem się javy jako mid, ale rozumiałem projekt i pisałem kod,
Wykorzystaj szansę, bo możesz się dużo nauczyć, a później bez problemu znajdziesz pracę jako senior. W ostatniej pracy po prostu się zastałeś i nie uczyłeś się nowych rzeczy.
Jesteś mid, więc możesz pytać.
Praca to nie tylko 8 godzin. Chcesz się czegoś nauczyć, to pracujesz po 16 godzin.