Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Pit1337

Pit1337

Dołączył 16 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4955
  • Znaleziska 192
  • Mikroblog 4763
  • Obserwujący 9
  • Obserwowane 112
Whiskeyjack29
Whiskeyjack29
Whiskeyjack29
8 godz. i 9 min temu
  • 207
Napisałem sobie posta że zarabiam 13 500 netto, czyli 22 000 brutto a pracodawca daje 26 500 + benefity pozapłacowe powiedzmy łącznie 27 000 i ciężko z zakupem mieszkania w Warszawie (w której pomimo mojej niechęci do tego miasta dla bezpieczeństwa zostać muszę, bo zdalna to 5% obecnego rynku). Ile się wylało boomerstwa że wcale nie jestem w top 10% zarobków, że co ze mnie za IT skoro dostaje takie grosze, że
  • 96
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pit1337
Pit1337 4 godz. i 51 min temu via Wykop
  • 0
@Whiskeyjack29:

Co ma powiedzieć pracownik lidla czy recepcjonista dla którego 7000 brutto to marzenie?

Że Lidle są też na prowincjach które mają ceny za m2 10x mniejsze niż stolica. Odklejenie to przedstawiasz ty u samych podstaw twierdząc że każdemu w tym Tobie należy się mieszkanie w stolicy a najlepiej to w centrum xD
  • Odpowiedz
Whiskeyjack29
Whiskeyjack29
Whiskeyjack29
20 godz. i 56 min temu
  • 225
Ponad 10 lat w zawodzie, 5 lat studiów, branża która płaci naprawdę dobrze spokojnie top 90-95% ludzi w tym kraju. Doszedłem do sufitu, dalej to już polityka korporacyjna albo własny biznes. Robiłem wszystko jak trzeba. Odkładałem, ETF-y, nie przepalałem. Podwyżki dostawałem. A inflacja przez 5 lat i tak zjadła mi z 25% realnej wartości wypłaty.
Efekt? Stać mnie na kawalerkę. Na 60m żeby zamieszkać z żoną i pomyśleć o JEDNYM dziecku muszę
  • 148
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pit1337
Pit1337 19 godz. i 11 min temu via Wykop
  • 17
@Whiskeyjack29: stać cię, tylko chcesz być lepszy od tych wszystkich dookoła załadowanych w kredyty 25-30 lat - większość ludzi jakich znam, ma taki kredyt, może i nie z ratą po same kule, ale bliżej 30 lat a nie 15. Chcesz taniej i pracujesz zdalnie? Kup stary dom lub ziemię na wypizdowie i krok po kroku to remontuj/buduj, zmieścisz się w kredo na 10 lat
  • Odpowiedz
Pit1337
Pit1337 8 godz. i 18 min temu via Wykop
  • 2
@Whiskeyjack29: czyli, podsumowując, masz oczekiwania, ale nie masz ani zarobków ani nie chcesz ryzyka długiego kredytu. No daleko tak nie zajedziemy ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Pit1337
Pit1337 7 godz. i 13 min temu via Wykop
  • 1
A co ma powiedzieć osoba która zaczynała pracę w 2022? 2023? Oni już nigdy mają nie mieć mieszkań? Super społeczeństwo nam się szykuje.

@Whiskeyjack29 czyli dokładnie tak jak zaczynami moi rodzice - po ślubie mieszkali w jednym pokoju, w mieszkaniu 45 m2 z moimi dziadkami. Kilkanaście lat prosperity wyśrubowało nierealistyczne potrzeby w społeczeństwie i jesteś jedną z ofiar tego wyścigu za nowymi 'normami'. Jakoś wtedy mimo gnieżdżenia się w pokoikach ludzie
  • Odpowiedz
KawaJimmiego
KawaJimmiego
przedwczoraj, 22:06:29
  • 5
#heheszki
Barszcz czerwony
KawaJimmiego - #heheszki
Barszcz czerwony

źródło: Iw_k9kuTURBXy8yMTE4N2MyNi1kZDhjLTQyYTUtYmVhMi1kNzA0Y2MzMDA5YmMuanBlZ5GTAs0BaM0BaN4AAqEwBaExAQ

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pit1337
Pit1337 przedwczoraj, 22:12:01 via Wykop
  • 4
@KawaJimmiego: z gumowymi uszkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
elofrytki
elofrytki
05.06.2026, 11:16:02
  • 123
Czytałem wątek na konkurencyjnym forum
Koleś ma młoda fajna dupę ale jakim kosztem

Jak zabiera ją z jej pracy to wchodzi do auta już obrażona
Dopóki nie weźmie jej na sushi czy inne modne g---o typu matcha to siedzi z morda jak podkowa

Potrafi
elofrytki - Czytałem wątek na konkurencyjnym forum
Koleś ma młoda fajna dupę ale jaki...

źródło: images

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pit1337
Pit1337 05.06.2026, 15:04:53 via Wykop
  • 3
@Kulfonix: o chłopie, coś wspaniałego żeś napisał. Ja po ostatniej relacji też już doszedłem do wniosku że jak mam poznać jakaś nową kolejną teraz to już albo się wpasowuje na ideał albo bajobaj a ja lecę z tematami do przodu business as usual i tyle
  • Odpowiedz
Pit1337
Pit1337 03.06.2026, 11:20:33
  • 1
dzisiaj premiera jedynej słusznej #farma czyli #farmaclarksona i nawet z tym nie dyskutujcie ( ͡° ͜ʖ ͡°) #seriale
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pit1337
Pit1337
Autor
03.06.2026, 11:57:31 via Wykop
  • 1
@Amikamamy: prime albo torrenty ( ͡€ ͜ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
Pit1337
Pit1337
Autor
03.06.2026, 13:17:09 via Wykop
  • 0
@jaredsolo: a no można i tak xd
  • Odpowiedz
baemaj
baemaj
02.06.2026, 07:03:26
  • 9
miałam Tobie coś powiedzieć, ale nie mam.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pit1337
Pit1337 02.06.2026, 13:04:05 via Wykop
  • 1
@baemaj: możesz powiedzieć co z tymi twoimi mapami skarbów za miliony, masz czy nie masz? ʕ•ᴥ•ʔ
  • Odpowiedz
Pit1337
Pit1337 02.06.2026, 16:52:14 via Wykop
  • 0
@baemaj: i co, tylko tyle? kasa w biedrze ma rację, "potrzeba więcej informacji"
  • Odpowiedz

piasek_w_spreju
piasek_w_spreju
25.05.2026, 06:36:15
  • 5
"Obale cie w jeden księżyc" #heheszki #krakow
piasekwspreju - "Obale cie w jeden księżyc" #heheszki #krakow

źródło: images

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pit1337
Pit1337 25.05.2026, 06:43:52 via Wykop
  • 1
@piasek_w_spreju: xD
  • Odpowiedz
Ciasto_z_Truskawkami
Ciasto_z_Truskawkami
24.05.2026, 21:12:06
  • 8
Ehh Mireczki, wypiłem sobie właśnie trochę wieczorową porą i wzięło mnie na potężne feelsy...

Siedzę tak i strasznie tęsknię za czasami gimbazy. Za tą totalną wolnością i pewnego rodzaju stabilnością, której wtedy w ogóle nie potrafiliśmy docenić. Oddałbym wiele, żeby moim największym życiowym problemem znów była nieodrobiona praca domowa na rano albo sprawdzian z pszyrki. A dzisiaj? Dzisiaj człowiek martwi się rosnącymi rachunkami, kolejną ratą kredytu do spłaty i tym wystającym brzuchem, którego
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pit1337
Pit1337 24.05.2026, 22:44:38 via Wykop
  • 2
@Ciasto_z_Truskawkami: wiele razy wpadałem w podobny ciąg myślowy - najbardziej w życiu brakuje mi tego spędzania całych dni na "snuciu się po okolicy". Ile było takich dni za nastolatka że rano się wpadało do ziomka pomóc w czymś, ale wyszło że jego ojciec coś tam, to pojechaliśmy gdzieś tam, tam zjedliśmy obiad, ale dzwonił kuzyn więc jeszcze się tam wpadło, ale on miał wypłatę więc postawił kratę piw, te piwka
  • Odpowiedz

Cyberdyne
Cyberdyne
24.05.2026, 22:09:07
  • 83
#krakow #wybory #referendum #heheszki
Cyberdyne - #krakow #wybory #referendum #heheszki

źródło: 1000097666

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pit1337
Pit1337 24.05.2026, 22:37:49 via Wykop
  • 25
@Cyberdyne: solidna taczka z dwoma kółkami! to na całą radę miasta chyba xD
  • Odpowiedz
K-S-
K-S-
24.05.2026, 10:28:49
  • 3
Dziś na pchlim targu nabyłem drogą kupna taki przedmiot.

Sprzedawca powiedział wprost że nie wie co to jest. Miał więcej podobnych ale inni kupili. Chciał dychę i tyle też dostał.

BTT SKR MINI E3 V2.0 z układem stm32f103

Początkowo
K-S- - Dziś na pchlim targu nabyłem drogą kupna taki przedmiot.

Sprzedawca powiedzia...

źródło: CJdZTfR

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pit1337
Pit1337 24.05.2026, 13:47:05 via Wykop
  • 0
@K-S-: jak zrobisz z tym coś sensownego to wołaj
  • Odpowiedz
aptitude
aptitude
24.05.2026, 05:09:31
  • 35
zawsze chciałem wiedzieć, ile godziń spędzam przed pc, więc stworzyłem tracker i oto results po tygodniu.
tracker: https://github.com/skorotkiewicz/work-track

#ciekawostki
aptitude - zawsze chciałem wiedzieć, ile godziń spędzam przed pc, więc stworzyłem tra...

źródło: image

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pit1337
Pit1337 24.05.2026, 08:59:30 via Wykop
  • 0
@aptitude: sway + waybar ♥‿♥
idealnie pod mój stack, dzięki mordeczko
  • Odpowiedz
cheture
cheture
24.05.2026, 08:35:23
  • 6
tylko dwie kostki naprawdę będą tylko dwie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pit1337
Pit1337 24.05.2026, 08:49:34 via Wykop
  • 0
@cheture: chyba dwie tabliczki
  • Odpowiedz
baemaj
baemaj
17.05.2026, 09:33:47
  • 21
a może czas na nowo rozkochać się w życiu.
baemaj - a może czas na nowo rozkochać się w życiu.

źródło: IMG_9850

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pit1337
Pit1337 20.05.2026, 21:24:52 via Wykop
  • 1
@baemaj: 3 dni minęły no i co uśmiechnął się??? nie zostawiaj nas w niepewności
  • Odpowiedz
Pit1337
Pit1337 24.05.2026, 08:48:48 via Wykop
  • 1
@baemaj: uffff
  • Odpowiedz

wsciekly_bobr
wsciekly_bobr
23.05.2026, 05:46:13
  • 46
#wykop30plus jakie pamietacie najlepsze afery na wykop? Rozruszajmy ten serwis, jade do pracy io sie nudz.. tylko prosze bez zbozowej. #pytanie
  • 103
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pit1337
Pit1337 23.05.2026, 11:47:21 via Wykop
  • 0
@wsciekly_bobr: #zalejherbatlinke ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
czerwonykomuch
czerwonykomuch
22.05.2026, 11:02:58
  • 774
Meta, właściciel Facebooka, Instagrama i WhatsAppa, zwalnia kolejne 8 tys. osób (10% pracowników). Pozostali mają już na swoich komputerach zainstalowane oprogramowanie śledzące każdy ich ruch w celu pozyskania danych do uczenia AI, które ich zastąpi.

Przychody Mety wzrosły w Q1 2026 o 33% rok do roku, nie łudźcie się więc, że to przez rzekomy odpływ użytkowników.

Wielu wciąż myśli, że z AI to będzie tak, jak było z zastąpieniem konia przez samochód.
czerwonykomuch - Meta, właściciel Facebooka, Instagrama i WhatsAppa, zwalnia kolejne ...

źródło: 7cv9xoxyvj2h1_Original

Pobierz
  • 146
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pit1337
Pit1337 22.05.2026, 15:09:01 via Wykop
  • 2
@WujekDoggi: @Gavilar: a wy wiecie że narzędzia CAD mają już dostępne serwery MCP i można je bez problemu integrować do różnych LLMów i nawet puszczać w trybie autonomicznym? Może i na ten moment nie narysują mostu nad cieśniną Ormuz ale rozwój tych integracji napędzany jest samymi LLMami i kodem wygenerowanym przy ich pomocy. Jak nie wierzycie to sami obczajcie.
  • Odpowiedz
robertpatrykk
robertpatrykk
21.05.2026, 03:26:39
  • 64
I co teras

#galapagos #ekwador #podroze
robertpatrykk - I co teras 

#Galapagos #ekwador #podroze

źródło: IMG_1367

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pit1337
Pit1337 21.05.2026, 05:56:45 via Wykop
  • 0
@robertpatrykk: ale gruby wonsz
  • Odpowiedz

cheture
cheture
12.05.2026, 21:41:29
  • 4
cheture czemu nie śpisz cymbale
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pit1337
Pit1337 12.05.2026, 21:49:30 via Wykop
  • 0
@cheture: wszystko gubisz, teraz czas na zgubienie rytmu dobowego xd
  • Odpowiedz
baemaj
baemaj
11.05.2026, 04:14:33
  • 18
swoją drogą po piątkowym spotkaniu z dzikami mam traumę iść do pracy. powinnam dostać jakieś odszkodowanie za szkody psychiczne. ech.
no bojem się iść.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pit1337
Pit1337 11.05.2026, 05:32:45 via Wykop
  • 3
@baemaj: zaplusuj ten wpis aby ściągnąć klątwę dzików - uwaga: jeden plus na osobę, promocja nie łączy się z wodnym młynem
  • Odpowiedz
R_O_T_T_E_N
R_O_T_T_E_N
09.05.2026, 09:39:24
  • 202
#heheszki
ROTTE_N - #heheszki

źródło: 1000027215

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pit1337
Pit1337 09.05.2026, 11:55:40 via Wykop
  • 32
@R_O_T_T_E_N: dej tate naprawi to wideło
  • Odpowiedz

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 10
  • Strona 1 z 10
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 06.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 14.07.2011

    Gadżeciarz
  • Honorowy Wampir
    od 01.03.2021

    Honorowy Wampir

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking