@integra: "Ajouter au panier" - dodaj do koszyka i później masz ten koszyk z prawej strony. Wchodzisz w niego i tam jak podasz kraj - Polska, to tam masz "obtenir une estimation" - otrzymaj wycenę

PS na przyszłość: funkcja odpowiedz (_ )
  • Odpowiedz
Opisze problem jeszcze raz.

Tydzień temu zainstalowałem Windows 8.1.

Dzis sie nie uruchamia - pojawia sie logo i krecace sie w nieskończoność kółko.

CHKDSK
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, #pytanie na temat #komputery.

Znowu mam #problem. xD

Otóż nagle przestał działać mi internet. Ale tylko na kompie - w telefonie mam, a jestem podlaczona pod swoje wifi. Wiec internet jako internet
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Oszaty: Stwierdzam, że rysa nie ma wpływu na niedziałające gify i filmy. Pewnie trzeba posprzątać na dyskach ;] Zawiasy do ultrabooków (huehue) raczej droższe. Wyceniam: prawilny kuc-student naprawi za pół-darmo (Zalotny uśmiech daje rabat 50%).
  • Odpowiedz
Jako, że mirko to centrum beki wszelakiej i specjalistów od problemów z każdej dziedziny to zwracam się do Was z małym pytaniem.

Jak oduczyć babę spóźnialstwa?

P-----c fizyczna i psychiczna nie wchodzi w grę, bo nie działa.

#
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#muzyka #rock #punk #skunkanansie #myuglyboy

Przypomina mi dzieciństwo i czasy kreskówek Disneya na TVP...ale nie wiem czemu :D

BTW. Czy tylko mi youtube od rana wariuje m.in. około 10 sekundy cofa dźwięk i zacina obraz, a całość wznawia kiedy się ponownie zrówna obraz z muzyką? Poza tym rano nie wyświetlał mi obrazu w innej rozdzielczości niż 144p, a od kilku dni losowa
b.....e - #muzyka #rock #punk #skunkanansie #myuglyboy



Przypomina mi dzieciństwo i...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#xbox360 #xbox360e #problem #niktniewie #nudziarskimicrosoft

Siemanko, chciałbym podłączyć swoją nową konsolę model E do monitora pc. Xbox z tyłu ma tylko dwa wejścia hdmi i component, czyli standardowe kable XBOX-PC nie będą hulać. Mój monitor ma wejście hdmi za to brak głośników czy "dziurki" pod słuchawki. Jedyna opcja jaka przychodzi mi do głowy, to obraz z hdmi a dźwięk z componenta ?
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki mam pytanie, w chrome od jakiegoś czasu przestało mi działać scrollowanie, mam thinkpada i korzystam z łechtaczpada, system win7. Co jest nie tak? Działa tylko scrollowanie w trybie "smooth" ,"normal" nie działa, pokazuje się kursor przewijania ale się nie przewija. W ie czy innych programach w trybie normal działa. Nie instalowałem żadnych innych dodatków przed czy po nastąpieniu problemu. #thinkpad #lenovo #chrome #komputery
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@orchis1565: tak, potocznie zwanego łechtaczpadem :P Napisałem o tych opcjach, teraz żeby przewijanie działało muszę mieć ustawione na smooth, wolę normal bo na normal mi nie otwiera niechcący linków (smooth to tak jak kliknąć scrollem).
  • Odpowiedz
Mirki, nie mogę spać, jestem przeziębiony itp. - będę miał dziś prawie cały dzień "na nogach" - co robić? spanie odpada, ale muszę się czymś zająć do tej powiedzmy ~ 10. A tak przy okazji, to słyszał ktoś o jakimś etacie dla młodych niedoświadczonych? Byłbym wdzięczny za info :D (Warszawa)

#problem #firstworldproblems #zycie #warszawa
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ej mirki powiedzcie mi jak się wyszukuje tagi, bo nigdy nie mogę tego ogarnąć. Np. znam nazwę tagu, ale nie mam go w obserwowanych i chcę zobaczyć całą jego zawartość. Co i gdzie mam wpisać żeby mi wyświetliło ten tag celem jego przejrzenia?


#pytanie #kiciochpyta #problem
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam problem z drukarką #brother DCP-J315W. Ogólnie jestem (byłem?) z niej bardzo zadowolony. Tusze kupowałem od jednego dostawcy po 5zł marki DULIN (chociaż ostatnio na pudełkach nie było to napisane ale sprzedawca mnie zapewniał, że to jakieś problemy do nazwy czy coś). Miałem właśnie drukować pracę i strasznie słaba jakość druku wyszła. Co mam z tym fantem zrobić? Głowica siada? Czyściłem głowicę z 5 razy i jest coraz gorzej.

#
barrus89 - Mam problem z drukarką #brother DCP-J315W. Ogólnie jestem (byłem?) z niej ...

źródło: comment_PQj34Dx7LYG2bUxT1a9jZKdaWmWbyYax.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#motoryzacja #problem Zna się ktoś na gaźnikach z szanownego grona obserwujących pierwszy tag? Gdy mój golf stoi w garażu nieodpalany dłużej niż tydzień, to ma z odpaleniem problem. Tak jakby nie miał na to paliwa, żeby 'trechnąć'. Dopiero zakręcenie rozrusznikiem 20ty raz daje efekt. Może pływak, może coś?

Golf II 1.6 benz. na tzw. 'automatycznym' gaźniku.
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

e że jak kopiuje jakiś tekst z wykopu to kopiuje mi się od razu link do tego wykopu razem z tekste


@Mikka: e że jak kopiuje jakiś tekst z wykopu to kopiuje mi się od razu link do tego wykopu razem z tekste

to specjalnie tak
  • Odpowiedz