Opisze problem jeszcze raz.
Tydzień temu zainstalowałem Windows 8.1.
Dzis sie nie uruchamia - pojawia sie logo i krecace sie w nieskończoność kółko.
CHKDSK
Tydzień temu zainstalowałem Windows 8.1.
Dzis sie nie uruchamia - pojawia sie logo i krecace sie w nieskończoność kółko.
CHKDSK



























Ogarnia ktos na tyle ten idiotyczny jezyk :P aby pomoc mi polapac sie na stronie ? Google translate troche mnie zawodzi :/
PS na przyszłość: funkcja odpowiedz ლ(ಠ_ಠ ლ)