Mam zagwozdkę z #excel. Jest sobie tabela jak na screenie.

Jak sprawić aby kolumna wynik uzupełniała się sama?

W skrócie chodzi o to, że wynikiem jest ostatnia niepusta kolumna ... jakoś nie uśmiecha mi się zagnieżdżanie isblank(), szczególnie gdy kolumn jest troszkę wiecej niż 4 :)

#informatyka #problem #numbers #office
kiler129 - Mam zagwozdkę z #excel. Jest sobie tabela jak na screenie.

Jak sprawić ab...

źródło: comment_YVmpNhXGI8dLCLbpb58IpTbmVZPB23Oi.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szynall: Właśnie korzystam z YouTubeCenter i to mam. Nie chodzi mi o to, że film buforuje się sekwencyjnie, tylko że jego przewijanie nie działa (powiedzmy, że przewijam film o 4 minuty do przodu, na pasku postępu to widać, ale film zaczyna odtwarzać się od początku).
  • Odpowiedz
@Luka_Wars: To może masz HTML5 włączone? On mi nigdy nie działał poprawnie, a przynajmniej nie na każdej przeglądarce. YT center ma tam opcje wymuszania FLASH'a zamiast HTML5.

Bodajże klikając PPM na filmik będzie info czy flash czy html5.
  • Odpowiedz
Witam mirki.

Jako ,że nie jestem w temacie nawigacji samochodowch chciałbym prosić o poradę.

Jaką polecacie nawigacje do max 200zł może być używana.Potrzebuje takiej ,która nie doprowadzi mojego ojca do szału podczas użytkowania. Prosta ,aktualne mapy itp.

z
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Abrakadabror: Jeśli chcesz mniej legalnie to normalna nawigacja i automapa, a jeśli nie to jak dla mnie swietna jest nawigacja nokii na ich smartfony działająca offline oraz tradycyjna googlowska ale tu juz bez neta nie podziałasz.
  • Odpowiedz
Jakieś 2 dni temu miałem jakąś z-----ą aktualizację chroma i teraz pojawia mi się non stop ikona scrolla poziomego z boku strony. I nie byłoby w tym nic dziwnego, ale ona się pojawia na stronach w pełni mieszczących się na ekranie i w dodatku obszar takiego scrollowania sięga bardzo daleko wgłąb strony. Da się to jakoś wyłączyć albo przynajmniej ograniczyć ten obszar?

#pytanie #chrome #problem
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Maacabra: Po ostatniej aktualizacji Chrome u kazdego inaczej sie sypie. U mnie sa problemy z flashem a w szczegolnosci z youtube i ciaglym przeskalowywaniem kart. Chyba musimy jednak zastanowic sie nad zmiana przegladarki.
  • Odpowiedz
Drogie mireczki, co zrobić, kiedy mały gryzoń, zwany potocznie wiewiórką obrabia z wielkim hałasem orzechy nad moją głową (czyt. na strychu, który jest umiejscowiony nad moim pokojem) ? Mam jej delikatnie zwrócić uwagę,że jest cisza nocna, czy co? Jak postępować w takiej sytuacji?

#kiciochpyta #problem #zwierzaczki
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam problem z programem O&O Defrag z wykopu: http://www.wykop.pl/link/1819534/o-o-defrag-16-pro-za-darmo-tylko-do-jutra/

Otóż pobrałem go jak jeszcze trwała promocja i dostałem klucz seryjny.

Jednakże zainstalowałem go po zakończeniu promocji i teraz jak wpisuję klucz to wyrzuca mi, że jest błędny. Czy można ten program było zainstalować tylko podczas trwania promocji?!

#pytanie #problem #defragmentacja
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki help, chciałem sobie pograć w Fifę 14, wchodzę do gry, wybór profili, a tam problem - zaznaczenie opcji w menu mi się samo przesuwa, tak, jakbym miał cały czas kontroler/klawiaturę skierowaną w dół. To nie pad, bo działa dobrze, odpiąłem go i włączyłem na klawiaturze - nadal to samo. Restart nie pomógł, ktoś wie o co może chodzić? Bo nawet nie wiem co wpisać w google.

Gram na PC, pad od
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mave: odpalić grę ponownie wyłącznie z padem podpiętym, ewentualnie odpiąć i podpiąć ponownie w menu, ale nie polecam bo czasem jest błąd i np. zmusza Ciebie do gry na klawiaturze mimo, że wybrałeś padem drużynę.
  • Odpowiedz
@PanKara: Okej, ale to są Twoje tytuły, a nie moje. Dlatego ja nie gram na konsoli, bo tam nie ma moich tytułów i nie mam miejsca na 42 calowy telewizor w pokoju :< Pomijam fakt, że za dostęp do internetu w Xboxie się płaci, a PS3 ma syfskie pady ;]

Mam konsolę, stoi w szafie i się kurzy, PC Master Race :P
  • Odpowiedz
Mam nietypowy problem. Nie znalazłem odpowiedzi, więc może tutaj ktoś wpadnie na rozwiązanie.

W laptopie mam jedno wejście/wyjście jack dla mikrofonu / słuchawek. Jak korzystam z nagłośnienia przez wzmacniacz i wetknę jacka do gniazdka to w głośnikach przez ułamek sekundy leci czysty, "niezmodyfikowany" dźwięk. Po chwili ten dźwięk jest zamieniany na mocno stłumiony tak jakby przechodził przez jakiś equalizer.

Próbowałem dotrzeć do sterowników, bo pewnie ma jakieś dodatkowe dla urządzeń zewnętrznych, ale mi
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mahometgej: @Andr3v:

Spod Ubuntu leci normalnie na urządzeniu zewnętrznym. Czyli wina oprogramowania...

No nic - wywale sterowniki i może uda mi się zainstalować jakąś czystą wersję bez dodatkowego uszczęśliwiacza.
  • Odpowiedz
Mirki, nie wiem co się stało, ale od jakiś 2-3 tygodni przy oglądaniu filmów na YT mam problem. Mianowicie, muzyka leci normalnie, a obraz się ścina co chwilę (film jest zbuforowany do połowy). Wyczyściłem dane przeglądarki i wyczyściłem komputer CCleanerem. Powiecie co może być nie tak? Nigdy nie miałem takiej sytuacji ;/ Jest to cholernie wkurzające :(

#problem #pytanie #komputer #informatyka
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wykopki

Nie ładuje mi się żadna strona w przeglądarkach. Internet działa, połączenie jest.

Komp jest strasznie zasyfiony. Winutilities wywalił 74Gb z dysku i naprawił 398 wpisów w rejestrze, spybot ccleaner podobnie.

Co
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam problem z głośnością na komputerze. Niektóre programy czasami same się przyciszają (najczęściej TeamSpeak i Spotify). Wchodzę w mikser głośności i faktycznie, suwaczek tego programu jest niżej niż był na początku, a pozycja początkowa jest też lekko zaznaczona. Ktoś wie czemu tak się dzieje? #pytanie #windows #problem #spotify #teamspeak
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam, mam gdzieś pod maską wyciek płynu do spryskiwaczy (golf IV 200r benzyna) nie potrafie zlokalizować tylko gdzie w załaczniku dodałem zdjęcie gdzie zaznaczyłem czerwoną strzałką gdzie dokładnie pod maską cieknie, niech ktoś mi powie jak tą maskę rozebrać żeby tam się dostać, myślałem że nie będę miał problemu zeby gdzies na necie znalezc ale nigdzie nie ma.

#pomocy #pytanie #pytaniedoeksperta #motoryzacja #volkswagen
ixyz - Witam, mam gdzieś pod maską wyciek płynu do spryskiwaczy (golf IV 200r benzyna...

źródło: comment_3eKSQLXSzDAPVKeQXEFf5nq9cVdbfwJh.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#linux #systemyoperacyjne #problem

JAK ZAINSTALOWAĆ LINUXA NA MOIM KOMPUTERZE?

Witajcie mam dwa dyski: ssd 25gb i hdd 500gb, kumpel instalowal mi kiedys 2 systemy: win7 i ubuntu 12, pozniej cos poprzestawialem na tym ubuntu i nie dzialal, postanowilem wtedy wiec wywalic ubuntu i wgrac Elementary OS i coś sie znowu po chwili p----------o w systemie i używałem teraz win7, znowu naszła mnie chęć na elementary OS
s.....i - #linux #systemyoperacyjne #problem



JAK ZAINSTALOWAĆ LINUXA NA MOIM KOMPU...

źródło: comment_Y4byBvxkyZih5fHrlXjONdCPoNg35MdO.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

YO!

Witajcie panie i panowie, mam pytanko:

Jak zmienic jezyk wprowadzania w ubuntu 13.10, nie piszcie czegos w stylu ze ubuntu to nie system, juz jednego takiego co mi narzeka na ubunciaka mam, wiecej was nie trzeba.

W
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lipathor: chyba nie , bo jeszcze w marcu:

"Dostało się też zwolennikom przekształcenia Ubuntu w dystrybucję rolling release. Dla Shuttlewortha takie wydania nie są prawdziwymi wydaniami, nie są więc czymś, z czego Ubuntu mogłoby korzystać. "
  • Odpowiedz