wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 0
@szynall: Właśnie korzystam z YouTubeCenter i to mam. Nie chodzi mi o to, że film buforuje się sekwencyjnie, tylko że jego przewijanie nie działa (powiedzmy, że przewijam film o 4 minuty do przodu, na pasku postępu to widać, ale film zaczyna odtwarzać się od początku).
- 0
@Luka_Wars: To może masz HTML5 włączone? On mi nigdy nie działał poprawnie, a przynajmniej nie na każdej przeglądarce. YT center ma tam opcje wymuszania FLASH'a zamiast HTML5.
Bodajże klikając PPM na filmik będzie info czy flash czy html5.
Bodajże klikając PPM na filmik będzie info czy flash czy html5.
- 1
@pd19: ręczną.
Komentarz usunięty przez autora
Witam mirki.
Jako ,że nie jestem w temacie nawigacji samochodowch chciałbym prosić o poradę.
Jaką polecacie nawigacje do max 200zł może być używana.Potrzebuje takiej ,która nie doprowadzi mojego ojca do szału podczas użytkowania. Prosta ,aktualne mapy itp.
z
Jako ,że nie jestem w temacie nawigacji samochodowch chciałbym prosić o poradę.
Jaką polecacie nawigacje do max 200zł może być używana.Potrzebuje takiej ,która nie doprowadzi mojego ojca do szału podczas użytkowania. Prosta ,aktualne mapy itp.
z
- 0
@Abrakadabror: raczej nie ma obowiązku wożenia paragonów wszystkiego co masz w samochodzie, o ile ją "zarejestrujesz" na swoje dane nie powinno być problemów.
- 0
@Abrakadabror: Jeśli chcesz mniej legalnie to normalna nawigacja i automapa, a jeśli nie to jak dla mnie swietna jest nawigacja nokii na ich smartfony działająca offline oraz tradycyjna googlowska ale tu juz bez neta nie podziałasz.
Jakieś 2 dni temu miałem jakąś z-----ą aktualizację chroma i teraz pojawia mi się non stop ikona scrolla poziomego z boku strony. I nie byłoby w tym nic dziwnego, ale ona się pojawia na stronach w pełni mieszczących się na ekranie i w dodatku obszar takiego scrollowania sięga bardzo daleko wgłąb strony. Da się to jakoś wyłączyć albo przynajmniej ograniczyć ten obszar?
#pytanie #chrome #problem
#pytanie #chrome #problem
konto usunięte via Android
- 0
@Maacabra: Po ostatniej aktualizacji Chrome u kazdego inaczej sie sypie. U mnie sa problemy z flashem a w szczegolnosci z youtube i ciaglym przeskalowywaniem kart. Chyba musimy jednak zastanowic sie nad zmiana przegladarki.
- 0
@KierownikW10: poczekam do następnego update'a. Jak nie będzie poprawy to pewnie trzeba będzie wrócić do firefoxa.
Drogie mireczki, co zrobić, kiedy mały gryzoń, zwany potocznie wiewiórką obrabia z wielkim hałasem orzechy nad moją głową (czyt. na strychu, który jest umiejscowiony nad moim pokojem) ? Mam jej delikatnie zwrócić uwagę,że jest cisza nocna, czy co? Jak postępować w takiej sytuacji?
#kiciochpyta #problem #zwierzaczki
#kiciochpyta #problem #zwierzaczki
@TiIa: (#) stopery kup
- 1
- 0
@brmstufldigart: Tak, tak czytałem i stosowałem się do zaleceń instrukcji. Niestety nie działa, czyli muszę wymienić cały ten wewnętrzny majdan?
- 2
Mam problem z programem O&O Defrag z wykopu: http://www.wykop.pl/link/1819534/o-o-defrag-16-pro-za-darmo-tylko-do-jutra/
Otóż pobrałem go jak jeszcze trwała promocja i dostałem klucz seryjny.
Jednakże zainstalowałem go po zakończeniu promocji i teraz jak wpisuję klucz to wyrzuca mi, że jest błędny. Czy można ten program było zainstalować tylko podczas trwania promocji?!
#pytanie #problem #defragmentacja
Otóż pobrałem go jak jeszcze trwała promocja i dostałem klucz seryjny.
Jednakże zainstalowałem go po zakończeniu promocji i teraz jak wpisuję klucz to wyrzuca mi, że jest błędny. Czy można ten program było zainstalować tylko podczas trwania promocji?!
#pytanie #problem #defragmentacja
- 2
@KoriManiaczka: a moja kotka zapach lawendy uwielbia ;) dużo skuteczniejsza jako odstraszacz jest jednak cytryna
- 1
Mireczki help, chciałem sobie pograć w Fifę 14, wchodzę do gry, wybór profili, a tam problem - zaznaczenie opcji w menu mi się samo przesuwa, tak, jakbym miał cały czas kontroler/klawiaturę skierowaną w dół. To nie pad, bo działa dobrze, odpiąłem go i włączyłem na klawiaturze - nadal to samo. Restart nie pomógł, ktoś wie o co może chodzić? Bo nawet nie wiem co wpisać w google.
Gram na PC, pad od
Gram na PC, pad od
@Mave: odpalić grę ponownie wyłącznie z padem podpiętym, ewentualnie odpiąć i podpiąć ponownie w menu, ale nie polecam bo czasem jest błąd i np. zmusza Ciebie do gry na klawiaturze mimo, że wybrałeś padem drużynę.
- 1
@PanKara: Okej, ale to są Twoje tytuły, a nie moje. Dlatego ja nie gram na konsoli, bo tam nie ma moich tytułów i nie mam miejsca na 42 calowy telewizor w pokoju :< Pomijam fakt, że za dostęp do internetu w Xboxie się płaci, a PS3 ma syfskie pady ;]
Mam konsolę, stoi w szafie i się kurzy, PC Master Race :P
Mam konsolę, stoi w szafie i się kurzy, PC Master Race :P
- 1
@PeeJay: a wyłączyłeś proces w menadżerze zadań?
udało ci się rozwiązać ten problem, bo u mnie jest to samo i reinstalacja chroma nie pomogła
- 1
Mam nietypowy problem. Nie znalazłem odpowiedzi, więc może tutaj ktoś wpadnie na rozwiązanie.
W laptopie mam jedno wejście/wyjście jack dla mikrofonu / słuchawek. Jak korzystam z nagłośnienia przez wzmacniacz i wetknę jacka do gniazdka to w głośnikach przez ułamek sekundy leci czysty, "niezmodyfikowany" dźwięk. Po chwili ten dźwięk jest zamieniany na mocno stłumiony tak jakby przechodził przez jakiś equalizer.
Próbowałem dotrzeć do sterowników, bo pewnie ma jakieś dodatkowe dla urządzeń zewnętrznych, ale mi
W laptopie mam jedno wejście/wyjście jack dla mikrofonu / słuchawek. Jak korzystam z nagłośnienia przez wzmacniacz i wetknę jacka do gniazdka to w głośnikach przez ułamek sekundy leci czysty, "niezmodyfikowany" dźwięk. Po chwili ten dźwięk jest zamieniany na mocno stłumiony tak jakby przechodził przez jakiś equalizer.
Próbowałem dotrzeć do sterowników, bo pewnie ma jakieś dodatkowe dla urządzeń zewnętrznych, ale mi
@Grysik: wejście się z-----o. Pozdrawiam.
- 1
@mahometgej: @Andr3v:
Spod Ubuntu leci normalnie na urządzeniu zewnętrznym. Czyli wina oprogramowania...
No nic - wywale sterowniki i może uda mi się zainstalować jakąś czystą wersję bez dodatkowego uszczęśliwiacza.
Spod Ubuntu leci normalnie na urządzeniu zewnętrznym. Czyli wina oprogramowania...
No nic - wywale sterowniki i może uda mi się zainstalować jakąś czystą wersję bez dodatkowego uszczęśliwiacza.
Mirki, nie wiem co się stało, ale od jakiś 2-3 tygodni przy oglądaniu filmów na YT mam problem. Mianowicie, muzyka leci normalnie, a obraz się ścina co chwilę (film jest zbuforowany do połowy). Wyczyściłem dane przeglądarki i wyczyściłem komputer CCleanerem. Powiecie co może być nie tak? Nigdy nie miałem takiej sytuacji ;/ Jest to cholernie wkurzające :(
#problem #pytanie #komputer #informatyka
#problem #pytanie #komputer #informatyka
konto usunięte via Android
- 1
@parathormon: @parathormon: W sumie nie wiem dokladnie o co chodzi ale wyczytalem gdzies, ze duzo uzytkowikow tej przegladarki aktualnie ma takie problemy :)
- 1
@dualizmXkorpuskularnoXfalowy: Faktycznie! Na mozilli śmiga aż miło. Dzięki wielkie!
Wykopki
Nie ładuje mi się żadna strona w przeglądarkach. Internet działa, połączenie jest.
Komp jest strasznie zasyfiony. Winutilities wywalił 74Gb z dysku i naprawił 398 wpisów w rejestrze, spybot ccleaner podobnie.
Co
Nie ładuje mi się żadna strona w przeglądarkach. Internet działa, połączenie jest.
Komp jest strasznie zasyfiony. Winutilities wywalił 74Gb z dysku i naprawił 398 wpisów w rejestrze, spybot ccleaner podobnie.
Co
- 1
Mam problem z głośnością na komputerze. Niektóre programy czasami same się przyciszają (najczęściej TeamSpeak i Spotify). Wchodzę w mikser głośności i faktycznie, suwaczek tego programu jest niżej niż był na początku, a pozycja początkowa jest też lekko zaznaczona. Ktoś wie czemu tak się dzieje? #pytanie #windows #problem #spotify #teamspeak
- 1
Witam, mam gdzieś pod maską wyciek płynu do spryskiwaczy (golf IV 200r benzyna) nie potrafie zlokalizować tylko gdzie w załaczniku dodałem zdjęcie gdzie zaznaczyłem czerwoną strzałką gdzie dokładnie pod maską cieknie, niech ktoś mi powie jak tą maskę rozebrać żeby tam się dostać, myślałem że nie będę miał problemu zeby gdzies na necie znalezc ale nigdzie nie ma.
#pomocy #pytanie #pytaniedoeksperta #motoryzacja #volkswagen
#pomocy #pytanie #pytaniedoeksperta #motoryzacja #volkswagen
źródło: comment_3eKSQLXSzDAPVKeQXEFf5nq9cVdbfwJh.jpg
Pobierz#linux #systemyoperacyjne #problem
JAK ZAINSTALOWAĆ LINUXA NA MOIM KOMPUTERZE?
Witajcie mam dwa dyski: ssd 25gb i hdd 500gb, kumpel instalowal mi kiedys 2 systemy: win7 i ubuntu 12, pozniej cos poprzestawialem na tym ubuntu i nie dzialal, postanowilem wtedy wiec wywalic ubuntu i wgrac Elementary OS i coś sie znowu po chwili p----------o w systemie i używałem teraz win7, znowu naszła mnie chęć na elementary OS
JAK ZAINSTALOWAĆ LINUXA NA MOIM KOMPUTERZE?
Witajcie mam dwa dyski: ssd 25gb i hdd 500gb, kumpel instalowal mi kiedys 2 systemy: win7 i ubuntu 12, pozniej cos poprzestawialem na tym ubuntu i nie dzialal, postanowilem wtedy wiec wywalic ubuntu i wgrac Elementary OS i coś sie znowu po chwili p----------o w systemie i używałem teraz win7, znowu naszła mnie chęć na elementary OS
źródło: comment_Y4byBvxkyZih5fHrlXjONdCPoNg35MdO.jpg
PobierzYO!
Witajcie panie i panowie, mam pytanko:
Jak zmienic jezyk wprowadzania w ubuntu 13.10, nie piszcie czegos w stylu ze ubuntu to nie system, juz jednego takiego co mi narzeka na ubunciaka mam, wiecej was nie trzeba.
W
Witajcie panie i panowie, mam pytanko:
Jak zmienic jezyk wprowadzania w ubuntu 13.10, nie piszcie czegos w stylu ze ubuntu to nie system, juz jednego takiego co mi narzeka na ubunciaka mam, wiecej was nie trzeba.
W
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
@Lipathor: chyba nie , bo jeszcze w marcu:
"Dostało się też zwolennikom przekształcenia Ubuntu w dystrybucję rolling release. Dla Shuttlewortha takie wydania nie są prawdziwymi wydaniami, nie są więc czymś, z czego Ubuntu mogłoby korzystać. "
"Dostało się też zwolennikom przekształcenia Ubuntu w dystrybucję rolling release. Dla Shuttlewortha takie wydania nie są prawdziwymi wydaniami, nie są więc czymś, z czego Ubuntu mogłoby korzystać. "
- 0
@Andr3v: ale będę mógł grać z innymi online w ladderze?
- 0
@zuzytabateria: https://eu.battle.net/support/pl/article/starcraft-ii-starter-edition
Ale jest coś takiego jak Spawning czyli jeśli masz znajomego z pełną wersją i doda Cię do drużyny to 2v2 możecie grać bez problemu na ladderze.
Do tego patch 2.1 sporo zmieni i edycja Starter stanie się bardziej grywalna. Myślę, że aktualizacja wyjdzie w ciągu miesiąca-dwóch.
Ale jest coś takiego jak Spawning czyli jeśli masz znajomego z pełną wersją i doda Cię do drużyny to 2v2 możecie grać bez problemu na ladderze.
Do tego patch 2.1 sporo zmieni i edycja Starter stanie się bardziej grywalna. Myślę, że aktualizacja wyjdzie w ciągu miesiąca-dwóch.


























Jak sprawić aby kolumna wynik uzupełniała się sama?
W skrócie chodzi o to, że wynikiem jest ostatnia niepusta kolumna ... jakoś nie uśmiecha mi się zagnieżdżanie isblank(), szczególnie gdy kolumn jest troszkę wiecej niż 4 :)
#informatyka #problem #numbers #office
źródło: comment_YVmpNhXGI8dLCLbpb58IpTbmVZPB23Oi.jpg
Pobierz