Jak odzyskać usunięte dane z pendriva? Materiały na sprawozdanie z jednego przedmiotu na studiach były na tym pedrivie i przez wirusa z komputerów uczelnianych mi wyczyściło pendriva.

#pytanie #problem #pendrive
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki mam pytanie odnośnie ładowarki i baterii. Mam eneloopy i BC-1000. Gdy wkładam rozładowane baterie to widzę jak mAh powoli lecą do przodu(powinno do około 2000), ale często rozładowane baterie przy 600 czy 1200 pokazują już FULL. Kiedy je wyjmę i włożę ponownie to nie pokazuje FULL tylko znowu ładuje od początku mAh(a przecież powinny być pełne?) i wtedy dolatują do np. 2000 mAh, chociaż czasem szybciej pokazuje się, że są pełne.
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Yokozuna: jak masz czas i wiesz jakim prądem ładowałeś to możesz obliczyć ile łądowarka mAh przesłała, łądując przez jedną godzinę prądem 200 mA naładujesz baterię do wartości 200mAh.
  • Odpowiedz
Mirki mam pytanie odnośnie ładowarki i baterii. Mam eneloopy i BC-1000. Gdy wkładam rozładowane baterie to widzę jak mAh powoli lecą do przodu(powinno do około 2000), ale często rozładowane baterie przy 600 czy 1200 pokazują już FULL. Kiedy je wyjmę i włożę ponownie to nie pokazuje FULL tylko znowu ładuje od początku mAh(a przecież powinny być pełne?) i wtedy dolatują do np. 2000 mAh, chociaż czasem szybciej pokazuje się, że są pełne.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#problem

Zacząłem zabawę z #duolingo, zainstalowałem aplikację na tablecie i przypadkiem wybrałem opcję "english from french", wcześniej na komputerze wybierając oczywiście nową opcję "english from polish". Na aplikacji na tablecie nie ma możliwości zmiany, bo po prostu nie ma takiej opcji... aplikacja nie jest chyba uaktualniana :)

Wie ktoś jak przywrócić ustawienia chociażby na komputerze? Tzn gdzie jest możliwy wybór "od nowa" "english from polish"... tylko mam
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wytłumaczy mi ktoś, dlaczego kiedy słucham głośno muzyki to dźwięk się wyłącza i włącza? Karta: Realtek ALC662 @ nVIDIA nForce 6100-400/405/420/430 (MCP61) - High Definition Audio Controller PCI

Dzięki.

#muzyka #dzwieki #problem #komputer
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam problem z #komputer . Dysk twardy ma nagle słaba przepustowość i nie wiem co z tym zrobić. Dla ułatwienia dodam screena z HD Tune zakładka "Health" gdzie problem się ujawnił (chodź komputer przy włączaniu jęczał że S.M.A.R.T. daje złe wynika dla dysku twardego). Czy wymiana dysku jest konieczna?

#problem #pomocy #dyskitwarde
Chmiel23 - Mam problem z #komputer . Dysk twardy ma nagle słaba przepustowość i nie w...

źródło: comment_CAp0ddOQ1OKR0t9b7usEo3uppBGdYRNw.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Próbuje zainstalować wideorozmowy na facebooku ale instalacja się rozpoczyna ale nie kończy. W zainstalowanych niby jest ten program ale nie działa dalej. Próbowałem odinstalować i inastalować z powrotem ale dalej lipa. Miał ktoś taki problem?? #pytanie #facebook #problem
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć Mirki ! Mam pewien problem. Nie wiem który klawisz od klawiatury będzie się fajnie prezentował na moim magnesie. Macie wybór jakiegokolwiek przycisku z klawiatury ( no oprócz tych większych jak Shift czy Ctrl). Przy okazji rozdam zaproszenia do Bety Aviate (launcher na androida). Osoby które chcą zaproszenie niech napiszą w odpowiedzi swój adres email.

#pytanie #problem
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Podchodząc do automatu ze słodyczami po raz pierwszy obeszłem się smakiem, ale później nie wytrzymałem i poszedłem drugi raz. Kupiłem KitKat z Androidem na nim. Kawowy był bardzo dobry, wszamałem całego. Było spoko, ale strasznie mnie zmuliło. Napisanie nawet jednej linii kodu zajmuje strasznie duzo czasu. Boli mnie brzuch i myśle jakoś wolniej, krew płynie też jakoś słabo bo drętwieją mi ręce. O 13 robią builda dla klienta i jak tak dalej
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki jestem bezradny, nie umiem wygooglować rozwiązania. Mam jakiś dump Wikipedii, który okazał się być jednym, ogromnym (180MB, ale są i takie 8GB chyba) plikiem .xml. Jak to otworzyć, czym? Wiesza przeglądarkę/otwiera się, ale jako tekst, nie parsuje. Help plox. #komputer #problem #wikipedia #informatyka #xml
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach