wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 1
@kruger92: moze recuva?
- 1
@Cymerek: Musisz poczekać. Ktoś kto wysyła wygenerował już numer przesyłki, ale nie jest to równoznaczne z przekazaniem jej kurierowi i zarejestrowaniu w bazie.
konto usunięte via Android
- 1
@Cymerek: Nie będzie takiej potrzeby
Przesyłkę możesz śledzić online. Link do śledzenia będzie aktywny najpóźniej o godz. 22 następnego dnia roboczego.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@LubieDlugoSpac: Joaquin Phoenix też z tyłu łka.
Gdyby powołano komisję ds. tępienia stulejarstwa, kogo z mirków widzielibyście jako przewodniczącego ?
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pytanie #problem #stulejarze #rozkminy
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pytanie #problem #stulejarze #rozkminy
@LubieDlugoSpac: testovirona
@LubieDlugoSpac: BezrobotnyKsiądz
Mirki mam pytanie odnośnie ładowarki i baterii. Mam eneloopy i BC-1000. Gdy wkładam rozładowane baterie to widzę jak mAh powoli lecą do przodu(powinno do około 2000), ale często rozładowane baterie przy 600 czy 1200 pokazują już FULL. Kiedy je wyjmę i włożę ponownie to nie pokazuje FULL tylko znowu ładuje od początku mAh(a przecież powinny być pełne?) i wtedy dolatują do np. 2000 mAh, chociaż czasem szybciej pokazuje się, że są pełne.
Mirki mam pytanie odnośnie ładowarki i baterii. Mam eneloopy i BC-1000. Gdy wkładam rozładowane baterie to widzę jak mAh powoli lecą do przodu(powinno do około 2000), ale często rozładowane baterie przy 600 czy 1200 pokazują już FULL. Kiedy je wyjmę i włożę ponownie to nie pokazuje FULL tylko znowu ładuje od początku mAh(a przecież powinny być pełne?) i wtedy dolatują do np. 2000 mAh, chociaż czasem szybciej pokazuje się, że są pełne.
#problem
Zacząłem zabawę z #duolingo, zainstalowałem aplikację na tablecie i przypadkiem wybrałem opcję "english from french", wcześniej na komputerze wybierając oczywiście nową opcję "english from polish". Na aplikacji na tablecie nie ma możliwości zmiany, bo po prostu nie ma takiej opcji... aplikacja nie jest chyba uaktualniana :)
Wie ktoś jak przywrócić ustawienia chociażby na komputerze? Tzn gdzie jest możliwy wybór "od nowa" "english from polish"... tylko mam
Zacząłem zabawę z #duolingo, zainstalowałem aplikację na tablecie i przypadkiem wybrałem opcję "english from french", wcześniej na komputerze wybierając oczywiście nową opcję "english from polish". Na aplikacji na tablecie nie ma możliwości zmiany, bo po prostu nie ma takiej opcji... aplikacja nie jest chyba uaktualniana :)
Wie ktoś jak przywrócić ustawienia chociażby na komputerze? Tzn gdzie jest możliwy wybór "od nowa" "english from polish"... tylko mam
@Antychryst: Ustawienia(są 2 po najechaniu na awatar) -> język nauki(też 2.) i tam zmieniasz.
- 0
@Fheat: O to mi chodziło, dziękuję :)
Nie wpadłem na pomysł, by szukać "w avatarze", tylko klikałem jak głupi wszystkie inne opcje
Nie wpadłem na pomysł, by szukać "w avatarze", tylko klikałem jak głupi wszystkie inne opcje
- 2
@softenik: Za głośno słuchasz. Rozwiązanie: Słuchaj ciszej.
- 0
@macabrankov: (#) Ale ja chcę głośno ;/
- 1
- 1
Mam problem z #komputer . Dysk twardy ma nagle słaba przepustowość i nie wiem co z tym zrobić. Dla ułatwienia dodam screena z HD Tune zakładka "Health" gdzie problem się ujawnił (chodź komputer przy włączaniu jęczał że S.M.A.R.T. daje złe wynika dla dysku twardego). Czy wymiana dysku jest konieczna?
#problem #pomocy #dyskitwarde
#problem #pomocy #dyskitwarde
źródło: comment_CAp0ddOQ1OKR0t9b7usEo3uppBGdYRNw.jpg
Pobierz#pytanie jak wyjąć akumulator żeby nic się nie stało? Mogę to normalnie odkręcić? Żeby komputer mi nie wariował? #golf4 #akumulator #rozladowalsie #problem #samochody #motoryzacja
źródło: comment_69ELmVnF3FmwmwwuDpwNwhN6hUHjrBZu.jpg
Pobierz@LubieDlugoSpac: kies air może?
- 1
Mirki, czy po kupieniu groupona trzeba wypełnic jakis skuty formularz shoppingowy żeby wysłano paczke?? Zamawiał ktoś coś? bo czekam na potwierdzenie nadania już od 2 tygodni :<
#gorzkiezale #wtf #problem #groupon
#gorzkiezale #wtf #problem #groupon
- 1
Cześć Mirki ! Mam pewien problem. Nie wiem który klawisz od klawiatury będzie się fajnie prezentował na moim magnesie. Macie wybór jakiegokolwiek przycisku z klawiatury ( no oprócz tych większych jak Shift czy Ctrl). Przy okazji rozdam zaproszenia do Bety Aviate (launcher na androida). Osoby które chcą zaproszenie niech napiszą w odpowiedzi swój adres email.
#pytanie #problem
#pytanie #problem
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@KidLavi: pro tip: zapytaj żuli, oni wiedzą co i gdzie się opłaca..
- 6
Podchodząc do automatu ze słodyczami po raz pierwszy obeszłem się smakiem, ale później nie wytrzymałem i poszedłem drugi raz. Kupiłem KitKat z Androidem na nim. Kawowy był bardzo dobry, wszamałem całego. Było spoko, ale strasznie mnie zmuliło. Napisanie nawet jednej linii kodu zajmuje strasznie duzo czasu. Boli mnie brzuch i myśle jakoś wolniej, krew płynie też jakoś słabo bo drętwieją mi ręce. O 13 robią builda dla klienta i jak tak dalej
@Bobas: wyczyść ram xD
źródło: comment_1sbskobwmDY4EPr0FndRxwj4lwfaBfgN.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora
Mirki jestem bezradny, nie umiem wygooglować rozwiązania. Mam jakiś dump Wikipedii, który okazał się być jednym, ogromnym (180MB, ale są i takie 8GB chyba) plikiem .xml. Jak to otworzyć, czym? Wiesza przeglądarkę/otwiera się, ale jako tekst, nie parsuje. Help plox. #komputer #problem #wikipedia #informatyka #xml
- 2
- 1
@Poszukiwacz_: No to link do readerów masz już wyżej.




















#kiciochpyta #ramkacyfrowa #problem
źródło: comment_f8FKSsKxCd2oaLsRwSXKZ2afTaSxnvTS.jpg
Pobierz