#problem

Mireczki, mam problem a jakimś zajebistym informatykiem nie jestem. Podczas wchodzenia w niektóre linki czy to na wykopie czy innych serwisach odpalają mi się karty z reklamami. Mam zainstalowanego AdBlocka jednak on nie daje sobie z nimi rady. Moze ma ktoś jakąś radę na to?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#ps3 #dualshock3 #problem

wie ktos czemu moj dualshock z ps 3 zyje swoim zyciem ? co jakis czas sam strzela , rzuca granaty kuca skacze itd.... w wielu grach tak mialem wiec wina gry to raczej nie.jest :/ co.z.tym zrobic bo jeszcze troche i zejde na nerwice....
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#motoryzacja #problem #auto #smiercsamochodu

Mirki, mam nissana primere 2.0d 1995r. Auto ma u mnie dozywocie. Na rynku wtórnym warty ok1000zl chociaż pewni nikt go nie kupi. Za miesiac kończy mi sie OC i przeglad. Łącznie do wydania 100+430=530zl. Od tygodnia dymi jak skurczybyk przy odpalaniu po dłuższym postoju. Dym jest siwy, może minimalnie niebieski. Po 20 sekundach dymienie ustaje. Ubywa plynu chlodniczego. Moja diagniza
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, zna się ktoś na bazach danych w Delphi? Mam problem, ponieważ mam zrobić "wyszukiwarkę" jakichś wartości w tabeli, które wpiszę w edita. Potem guziczek i ma zaznaczać tą wartość. Jakieś podpowiedzi? Znalazłem w internetach funkcję "locate" czy to to?

#delphi #programowanie #bazydanych #problem
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ej Mirki proszę o pomoc.. Jestem jeszcze z ery gg i przyszedł problem z napływem młodych w internetach. Mianowicie, jakie emocje wyrażają te emotikony ":3", ":c"?

#kiciochpyta #problem
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mam mirkokontroler 8051, a właściwie całą płytkę uruchomieniową, którą złożyłem, podłączyłem pod usb przez programator na rs232rl, wykryło go i zainstalowało, jest na com4. Przez STKGui próbuję wgrać program w .hex, ale wywala błąd:

STK500 command line programmer, v 2.4 Atmel Corp (C) 2004-2011.

Scanning ports:

COM1
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, mam problem z dodzwonieniem się na t-mobile. Przy dzwonieniu nie mam żadnego sygnału tylko z miejsca jakaś babka mówi, że połączenie nie może być zrealizowane i mam zadzwonić po jakiś numer. Problem z tym, że na ten numer także nie mogę się dodzwonić. Próbowałem dzwonić z różnych telefonów i dalej to samo.

#pytanie #problem
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, co mojemu kompu jest? Od pewnego czasu przegrzewa się nieco przez co strasznie muli - np. str. wykopu otwiera mi się kilka sekund lub "znika" cały ekran się robi biały i dopiero otwiera - wiesza się ewidentnie. Czy może to być początek problemów z procesorem? Jeśli tak to jak temu zaradzić, lub da się sprawdzić "stan" procesora bez rozbierania laptopa - jakby to był stacjonarny to spoko mogę rozkręcać, ale z
calawtrawie - Mirki, co mojemu kompu jest? Od pewnego czasu przegrzewa się nieco prze...

źródło: comment_lXn8RRrK9FPz5ivPGWgutFa7vf7n8zAv.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam sporo porozrzucanych piosenek bez podpisu i chciałbym to uporządkować. Potrzebuję programu do autonaprawiania metadanych w plikach mp3. Polećcie coś, bo to czym próbowałem nie działa :< #komputery #muzyka #problem
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam pytanie do ekspertów Excela. Powiedzmy, że mam dane nt. wyników poszczególnych skoczków w danym sezonie, a dokładniej mówiąc które miejsce zajęli w kolejnych zawodach PŚ. Czy jest opcja, żebym zbudował tabelkę z odpowiadającymi poszczególnym miejscom ilościom punktów i kazał Excelowi pozamieniać mi zajęte miejsca na wartości punktowe w głównej tabeli? A może jakoś to w Accessie zrobić?

#pytaniedoeksperta #excel #msoffice #problem
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam problemy z angielskim, może ktoś pomorze, bo ja niestety mazowsze.

Które z pary jest poprawne?

It's not a problem, there is no problem

It
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach