Gram w Gears of War 2 w trybie kooperacji (ekran dzielony góra-dół). Włączam na TV opcję 3D góra/dół. Okulary działają w 3D (migoczą i ściemniają obraz). Jest tak, że każda para okularów wyświetla inny obraz na każdym oku, czyli prawe oko widzi postać 1, a lewe postać 2. Powinno być tak, że każda para okularów wyświetla oddzielny obraz. Na okularach mam 2 przyciski - "power" i "player 1/2". Włączanie tego drugiego przycisku
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Prezes_Lato: a nie masz jakichs zaawansowanych ustawień dla tych okularów? nie wiem, szkła pod kątem ustawić jakimś? żeby jedne łapały polaryzacją z lewej, drugie z prawej strony ? bo to jesli się nie mylę, to jest taki bajer, że nakłada dwa obrazy na siebie i to jest nie tyle 3d, co dzięki okularom każdy widzi swój ekran przez okulary?
  • Odpowiedz
@yacolek: Właśnie w ten sposób chcemy grać, aby każdy z nas po nałożeniu okularów widział swój ekran na jednym telewizorze. Wiem, że jest to możliwe (recenzje tego modelu to potwierdzają) oraz jest specjalny do tego tryb. Okulary po prostu nie wiedzą, że oba szkiełka mają migać równocześnie, a nie naprzemiennie jak w przypadku efektu 3D.
  • Odpowiedz
mirki, mam problem, zrobiłem formata na laptopie z windowsa vista do win7. mam kino domowe, które podłączone jest z amplitunera kablem hdmi do mojego laptopa. i nie mam dzwięku 5.1 dolby tylko zwykle stereo, nie mam mozliwosci z opcji wybrania dolby bo widzi tylko stereo. jakies rady?

#kiciochpyta #problem #audio
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
#problem #pytanie #pomoc Witam. Mam film ale dźwięk jest troche opóźniony względem obrazu. Jest jakis program w którym bym mogl przyspieszyc/ opóźnić dźwięk. Tak aby dźwięk pasował do obrazu? Dzięki
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema, mam #pytanie. Korzystam z YT Center Settings. Otóż gdy oglądam jakieś wideło a potem przełączę na jakieś z podobnych (ten słupek po prawo) to nadal traktowane jest jak to poprzednie wideo. Potem gdy wpisuję nazwę tego pierwszego w adres przeglądarki to wyskakuje mi kilka linków, każdy o nazwie tego pierwszego wideło, ale tylko jeden z nich jest oryginałem, a reszta to filmiki na które sobie przełączałem.

Da się
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#vectra #internet #kielce #problem

Krótko i na temat:

Moja dziewczyna ma internet z Vectry, od polowy listopada działa albo i nie. Od grudnia działa może 5 minut dziennie. Problem został zgłoszony w mikołajki i przyszedł pan monter i wymienił ich modem 14 grudnia. Przez 2 dni chodziło wszystko normalnie. Po 2 dniach znowu się p--------o, nie skłamię jeśli powiem, że w ciągu doby w
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ami1410:

1. Na pewno masz w regulaminie usług co w przypadku problemów technicznych, czy naliczają rekompensatę 1/30 za każdy dzień czy nie.

2. W regulaminie też powinna być informacja co w przypadku, gdy internet notorycznie nie działa czy można taką umowę wypowiedzieć z przyczyn
  • Odpowiedz
WTF? Mam kartę w playu od 2010 roku i umowę podpisaną na 4 lata. Na co dzień nie korzystam z tego numeru, bo mam inny, który przeniosłem sobie z orange. Tę kartę, z której nie korzystam od czasu do czasu odpalam i wysyłam jakieś smsy, bo nie mam co robić z tą forsą co co miesiąc wpłacam na konto. (po 30zł przez 4 lata). Chciałem sobie wysłać smsa teraz, przełożyłem karty a
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miraski, wie ktoś w jaki sposób można zaradzić błędnie działającym kombinacjom klawiszy fn i f1 - f12 pod nowym Ubuntu na laptopie Samsunga? Kilka razy próbowałem przyciszyć, podgłosić, wyciszyć i za każdym razem kończyło się to wariowaniem komputera - klawiatura przestawała działać, nie mogłem zmieniać głośności, bo przestawały działać przyciski w trayu, nie mogłem też przenosić okienek. Ktoś się z tym spotkał i umie pomóc?

#linux #ubuntu #
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki potrzebuję #pomocy. Wczoraj zakupiłem spodnie marki #reserved. Nie patrząc na metkę, zapłaciłem za towar 129.99 zł. Po powrocie do domu okazuje się, że na metce przypiętej do spodni jest kwota 99.99 zł. W sklepie on-line z kolei 129.99. Kod z metki i na paragonie spodni jest identyczny. Czy mam prawo odzyskać swoje 30 zł, które w cwany sposób zostały ode mnie wyłudzone?

#problem
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#sluchawki #problem

Mirki mam problem ze słuchawkami ;__; niedawno kupiłem sobie takie zwykłe z mikrofonem, nie żadne audiofilskie (za 40 złota) i jak je podpinam do lapka to dźwięki są zniekształcone, np. odtwarzam jakąś piosenkę to muzyka w tle leci normalnie a wokal jest cichy i zniekształcony. Nie jest to wina komputera, bo na telefonie i na lapku siostry dzieje się tak samo. Jednak gdy nie wsadzę wtyczki
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@piotreek88: Nie nie nie, właśnie na telefonie i innych komputerach też jest zniekształcony dźwięk jest, poza tym słuchawki z telefonu (od Nokii) działają normalnie, inne też, więc to raczej nie jest wina gniazda.
  • Odpowiedz