Kurde mol nie mam konta ale musze odpowiedziec na wpis Mirki, doszło do mnie ostatnio, że nic nie wiem o PRL. @andrzejedude
Im bedziesz starszy tym bardziej zauwazysz ze ludzie (a szczegolnie P0lacy) nie ucza sie nic z tej, o jakze zachwalanej, historii. P0lacy popelniaja te same bledy caly czas bo nie potrafia sie uczyc na bledach przodkow. Mowisz ze nie uczyles sie o PRL a to dlatego ze








![Do czego byli zdolni artyści? Zobacz, czym żył Sopot 53 lata temu [WIDEO]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/link_1623788462bwVpTVpZIthFWJTMdgJgC2,w220h142.jpg)











Link: https://www.youtube.com/watch?v=G58RqhchW1s
#torun #starefilmy #historia #prl