Wpis z mikrobloga

#rozdajo #slodycze ROZDAJO PACZKI SŁODYCZY widocznej na zdjęciach. Losowanie wśród plusujących jutro (22.02) o godzinie 20. Wysyłka paczkomatem na mój koszt.
Przy okazji mam do Was ważną sprawę Mireczki. Moi znajomi, wspaniali, ciepli ludzie, znaleźli się w bardzo trudnej sytuacji. U ich wyczekanego synka tuż po urodzeniu zdiagnozowano nowotwór - neuroblastomę. Dzisiaj małego Huberta czeka ciężka operacja - otoczcie go proszę dobrymi myślami i trzymajcie za niego kciuki. Żeby całkowicie pokonać raka będzie musiał w niedługiej przyszłości przyjąć "szczepionkę" antynowotworową, której koszt to aż milion złotych! Kwota zaporowa, ale rodzice i przyjaciele Huberta nie składają broni! Będę wdzięczna jeżeli zajrzycie na stronę jego zbiórki (https://www.siepomaga.pl/zycie-huberta?fbclid=IwAR1MkyviQo7ugVKso__KnsJdk3QA800xtNkhaINlNIL6qGzz81j5dV7iCIc), wpłacicie drobną kwotę, przekażecie Hubertowi 1% podatku lub dołączycie do grupy licytacyjnej na FB, gdzie możecie zdobyć ciekawe fanty, jednocześnie pomagając maluszkowi. Oczywiście nie jest to warunkiem uczestnictwa w rozdajo, jednak wierzę w siłę mirko!
#siepomaga #zrzutka #zbiorka #neuroblastoma #nowotwory #nowotwor #leczenie #pomocy #pomagajzwykopem #wykopefekt
NajlepszyStalkerWZonie - #rozdajo #slodycze ROZDAJO PACZKI SŁODYCZY widocznej na zdję...

źródło: comment_1645435509n9EX8Uekkw9nJ1Ad5vK01D.jpg

Pobierz
  • 33
@kaente: myślę, że większość ludzi tak czy siak zwraca uwagę na rząd wielkości, plus "milion" brzmi lepiej niż "dziewięćset osiemdziesiąt siedem tysięcy pięćset dwadzieścia trzy złote piętnaście groszy" ( ͡° ͜ʖ ͡°)