Wpis z mikrobloga

Mirki mam nadzieję, że pomożecie. Niestety, ale wypadł mi telefon, ekran cały rozwalony (kolorowe paski) + nie działa dotyk. Potrzebuję z tego telefonu odzyskać kontakty (tak wiem, jestem głupi, że są zapisane na telefonie, a nie na karcie sim czy w jakiejś chmurze, na koncie google itp). Model to huawei p smart 2019. Da się to jakoś samemu zrobić, czy zostaje jakiś serwis z odzyskiwaniem danych? Liczę na Waszą pomoc :)
#elektronika #telefony #huawei #pomocy
  • 15
@morganpl: Ekran dziala na takiej zasadzie, że miga na kolorowo, w tle widac trochę interfejsu. Podłaczyłem go przez usb i jakims cudem klikając po ekranie polaczylem go z kompem wiec zgralem sobie wszystkie zdjecia, natomiast no nie ma mozliwosci zeby znalezc na ekranie telefonu ikonke kontaktow i jakos je zaimportowac
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@atomowy_ludek: https://www.xda-developers.com/scrcpy-v1-9-mirror-screen-display-off/amp/ ale z tego co pamiętam to musisz włączyć debugowanie. Jak nie widzisz interfejsu to musisz znaleźć drugą osobę która ma taki sam telefon żeby Ci zrobiła screeny gdzie masz kliknąć. Oczywiście czasem na chybił trafił. Jak odpalisz debugowanie to czy scrpy czy innym softem zrobisz screen mirroring na kompie i jesteś w domu