Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Najprawdopodobniej zachorowałem na gościec stawowy. Zachorowałem na początku 2021 r miałem wtedy 22 lata, zaczęło sięod ogólnego oslabienia, braku energii, obrzęk i ból małych stawów obu rąk (ból przy zginaniu) - tłumaczyłem to tym, że może przeciążyłem stawy, ale stan utrzymywał się przez dwa mies, później na kilka miesięcy problem zniknął i wrócił gdzieś w polowie lipca, znowu mi spuchły palce, opuchlizna zeszła po miesiącu i do dziś mam spokój z tym, ale przeniosło się na nogi każdego poranka doznaje sztywności stawów, które się utrzymujedo godziny później jak jestem w ruchu jest ok ale czuje się nadal osłabiony, czasami bolą mnie kolana przy chodzeniu

Nigdy nie trzymałem się żadnej diety. Jem wszystko, ale jestem szczupły tzn z tego co czytałem to najprawdopodobniej jestem otyły genoidalnie czyli zbiera mi się tłuszcz na brzuchu, biodrach i udach i to by się zgadzało, bo tylko w tych miejscach tyje, ta otyłość częściej dotyka kobiet niż mężczyzn - mężczyzn dotyka zaś częściej otyłość androidalna. Wracając do tematu o mnie, pije alkohol w towarzystwie jak i zapale przy alkoholu, ale na codzień nie pale, mam długi i żyje w perbamentnym stresie. Do jakiego lekarza udać się w celu diagnozy?

#pomocy #lekarz #choroby #rzs #pytanie #medycyna

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #630c7e0fe1ffb3d8a8a63dc4
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 4
  • Odpowiedz