@Sin-: ja to bardziej nie mogę się doczekać poniedziałku, ale 16 października, aby zobaczyć ich miny, gdy będą musieli ogłosić wynikj wyborów. Jeśli pis #!$%@?, to obstawiam, że powiedzą coś w stylu "dziś skończyła się wolna Polska*.
Właśnie oglądam TVN jak tam ten program sie nazywa. Wszystkie komitety przedstawiono gdzie jak mieli swój spęd, liderzy zaprezentowani. Konfederacja? "Konfederacja miała swój wiec w Warszawie. Wystąpił jeden z liderów Konfederacji - Krzysztof Bosk. <koniec>".
Po programie - cały program jak w TVPis, jaka to zła jest konfederacja, dlaczego memzen to żul, dlaczego program konfy to ruina dla budżetu itp.

W sumie to nie ma różnicy między TVPis a TVN. Jedni są
#legia #polityka
Jestem ciekawy jak by zareagował rząd PO-Lewica-3Droga np. podczas kryzysu na granicy z Białorusią, czy chociażby teraz w związku z tym co się stało w Holandii z kibicami Legii? Czy broniłby interesów Polaków, czy by zagrali pod wspólnym śpiewnik Neuropejski
#polityka

Dlaczego niewiele mówi się o zmianie podejścia do opodatkowania - aby rzeczywiście opodatkować zamożnych a nie dobrze zarabiających?
Przykładowo - wysokie podatki ale też wysokie ulgi i odpisy od podatków w przypadku gdy się np. zbiera na pierwszy dom/mieszkanie. Podatek zależny od 'posiadania', tzn. dochód opodatkowany wyżej dla zamożnych (np. posiadających wysokiej wartości aktywa). Dopilnowanie tego, żeby nie można było jeździć super-furami i ładować je w koszty firm itd.

Wiadomo jest,
@czeskiNetoperek: Ciekawe co pan Mentzen myśli odnośnie tego skąd bierze się kasa na wypłaty urlopowe dla pracowników ;) Bo ja tam myślę, że pensja człowieka jest odpowiednio mniejsza, żeby właśnie na te wypłaty urlopowe starczyło. Więc brzmi jak jeden pies.