#wybory czaicie że chłop niby wykształcony, władający sześcioma językami po wynikach exit pollu dającymi mu 50.3 % namaścił się prezydentem, żonkę pierwsza dama i poszedł spać haha jaka kompromitacja #polityka
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#polityka #wybory

Wygląda na to że przewaga Nawrockiego będzie miażdżąca. Bardzo dobrze. Bałem się że faktycznie przy małej różnicy Tusk będzie majstrował i wprowadzał scenariusz rumuński.

W tych okolicznościach Tuskowi zostaje co najwyżej wyprowadzka do Rumunii;)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gratulacje, juz miało być tak spokojnie, bo różnorodnie i postępowo. I będzie dalej drożyzna, kolesiostwo, nienawiść, ciemnota, rozdawnictwo z naszych pieniędzy. pis, teraz możecie być pewni, że żadnych dzieci wam nie urodzę. Nie zrobicie ze mnie inkubatora. Jest wiele takich jak ja, a dzietność będzie spadać i spadać.. będziecie ściągać imigrantów i zwalać winę na kogoś innego.
No Polska widocznie jest kur i potrzebuje alfonsa, wstyd na arenie miedzynarodowej. Kandydat sobie od
limitznakow - Gratulacje, juz miało być tak spokojnie, bo różnorodnie i postępowo. I ...

źródło: temp_file690011862490157898

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@altknight1337: Też się z tym zgadzam. Za dużo było zasłaniania się Duda i jego vetem kiedy nawet nie próbowali. Trzeba było podrzucać mu ustawy do podpisu, niech blokuje ale przynajmniej ludzie widzieliby czym pachnie prezydent z PISu.
  • Odpowiedz
@altknight1337: trafny, srafny. Staruchy łykają z połykiem paski Republiki, a młodzi debile siedzą na tik-tokach i jutubie kanału zero też łykając jak pelikany.

Co zrobił rząd, czego nie zrobił, jakie są fakty nie ma absolutnie najmniejszego znaczenia. Pis wystawił alfonsa do wyścigu prezydenckiego i to też nie miało znaczenia. Polska to naród debili, którym można swobodnie srać propagandą do głowy straszyć gejami i murzynami, a potem ich okradać uwłaszczając się
  • Odpowiedz
#polityka wieczne klotnie i kibicowanie swojej druzynie. Niczym sie nie roznicie od kiboli dlatego tylko na takiego prezydenta zaslugujecie( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop
  • 0
Nie masz zielonego pojęcia jak działa państwo, jak działa polityka, aby pisać takie bzdury.


@Dragonan: Za to ty najwyraźniej nie masz pojęcia o gramatyce i stylistyce, skoro piszesz takie bzdury.( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Jak myślicie? Koalicja się rozpadnie w ciągu najbliższych 6 miesięcy? Pewnie niektórzy w PSLu już przebierają nóżkami na negocjacje z PiSem #wybory #polityka

Czy rzadzaca koalicja się rozpadnie w ciągu 6 najbliższych miesięcy?

  • Tak 57.5% (50)
  • Nie 42.5% (37)

Oddanych głosów: 87

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale mnie boli serce, że kraj głosował na typa co by w kibolskim amoku ze swoimi przygłupawymi, łysymi koleżkami, lał was, wasze żony i dzieci tylko dlatego, że mielibyście szalik z innymi kolorami. Dodatkowo nazwałby to "szlachetną szermierką na pięści". Halina, mam zawał.

Nie było w tej drugiej turze dobrego wyboru ale no gurwa... gdyby Trynkiewicz żył to obawiam się, że w następnych prezydenckich byście go wybrali.

PS. Pilnujcie kawalerek.

#polityka
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach