PiS-owcy ja zawsze za wami bylem! #polityka
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
@PogromcaPatusow masz swojego prezydenta, takiego samego patusa i debila jak ty. Gratuluję
- 13
@grzanka6608: faktycznie, wychodzi na to powoli że pierwszy exit poll był kompromitacją
źródło: nbmvmnbmnb
Pobierz#polityka Mam ból d--y i jestem z tego dumny. Pozdrawiam
- 9
344
Wybory a wiek: w grupie 18-39 wygrał Nawrocki, w grupie 40+ Trzaskowski

Ponadto Nawrocki miał też zdecydowanie wygrać w grupie mężczyzn, podczas gdy Trzaskowski w grupie kobiet. Ciekawostka: przeglądając przed wyborami pewien portal społecznościowy, którego dominantą są mężczyźni w wieku 19-39 można było spodziewać się zupełnie innego rozkładu poparcie w tej grupie.
z- 291
- #
- #
- #
- #
- #
- 22
Gratulacje, juz miało być tak spokojnie, bo różnorodnie i postępowo. I będzie dalej drożyzna, kolesiostwo, nienawiść, ciemnota, rozdawnictwo z naszych pieniędzy. pis, teraz możecie być pewni, że żadnych dzieci wam nie urodzę. Nie zrobicie ze mnie inkubatora. Jest wiele takich jak ja, a dzietność będzie spadać i spadać.. będziecie ściągać imigrantów i zwalać winę na kogoś innego.
No Polska widocznie jest kur i potrzebuje alfonsa, wstyd na arenie miedzynarodowej. Kandydat sobie od
No Polska widocznie jest kur i potrzebuje alfonsa, wstyd na arenie miedzynarodowej. Kandydat sobie od
źródło: temp_file690011862490157898
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora
@limitznakow: wykopek odgrazajacy sie ze nie bedzie mial dzieci to jak karzeł który nigdy już nie zagra w NBA XD
@altknight1337: Też się z tym zgadzam. Za dużo było zasłaniania się Duda i jego vetem kiedy nawet nie próbowali. Trzeba było podrzucać mu ustawy do podpisu, niech blokuje ale przynajmniej ludzie widzieliby czym pachnie prezydent z PISu.
@altknight1337: trafny, srafny. Staruchy łykają z połykiem paski Republiki, a młodzi debile siedzą na tik-tokach i jutubie kanału zero też łykając jak pelikany.
Co zrobił rząd, czego nie zrobił, jakie są fakty nie ma absolutnie najmniejszego znaczenia. Pis wystawił alfonsa do wyścigu prezydenckiego i to też nie miało znaczenia. Polska to naród debili, którym można swobodnie srać propagandą do głowy straszyć gejami i murzynami, a potem ich okradać uwłaszczając się
Co zrobił rząd, czego nie zrobił, jakie są fakty nie ma absolutnie najmniejszego znaczenia. Pis wystawił alfonsa do wyścigu prezydenckiego i to też nie miało znaczenia. Polska to naród debili, którym można swobodnie srać propagandą do głowy straszyć gejami i murzynami, a potem ich okradać uwłaszczając się
- 1
@gang_swiezakow: Pamiętaj że my trenujemy Boks 🥊
@Hugo216 tym co wrzucili pusta kartę a ktoś x dopisał? Xd
- 7
- 4
#polityka wieczne klotnie i kibicowanie swojej druzynie. Niczym sie nie roznicie od kiboli dlatego tylko na takiego prezydenta zaslugujecie( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mi04: Bzdura. Nie masz zielonego pojęcia jak działa państwo, jak działa polityka, aby pisać takie bzdury.
- 0
Nie masz zielonego pojęcia jak działa państwo, jak działa polityka, aby pisać takie bzdury.
@Dragonan: Za to ty najwyraźniej nie masz pojęcia o gramatyce i stylistyce, skoro piszesz takie bzdury.( ͡º ͜ʖ͡º)
A na religie nie chca chodzić. Za 2 lata 3 lekcje relgii w tygodniu, Czarnek nie odpusci. #polityka
@marek-pikador obowiązkowe, to tego wliczające się do średniej, a za brak obecności brak promocji do wyższej klasy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cotamguwniaki: Oby
- 82
- 76
Ale mnie boli serce, że kraj głosował na typa co by w kibolskim amoku ze swoimi przygłupawymi, łysymi koleżkami, lał was, wasze żony i dzieci tylko dlatego, że mielibyście szalik z innymi kolorami. Dodatkowo nazwałby to "szlachetną szermierką na pięści". Halina, mam zawał.
Nie było w tej drugiej turze dobrego wyboru ale no gurwa... gdyby Trynkiewicz żył to obawiam się, że w następnych prezydenckich byście go wybrali.
PS. Pilnujcie kawalerek.
#polityka
Nie było w tej drugiej turze dobrego wyboru ale no gurwa... gdyby Trynkiewicz żył to obawiam się, że w następnych prezydenckich byście go wybrali.
PS. Pilnujcie kawalerek.
#polityka
Prawie nikt nie głosuje na konkretną osobę, tylko na jakąś ogólną wizję kraju.
@Suchutkowy: jak można prawaczkow programować to widzimy w rosji. Niestety, nadchodzą ciężkie czasy































#polityka
@radoslaw-franciszek-osowka: w niczym, ja już nie mam żadnych oczekiwań wobec tego kraju