@JankoMuzyk: mieszkam tu na stałe, byłem w wielu hotelach, generalnie nie bierz tylko tych tańszych

czytaj opinie o hotelach na google, bardzo dużo hoteli kupuje sobie lewe opinie,

pierwszy przykład z brzegu to mój "ulubiony" hotel Skanes Serail, monastir, (nienawidzę tego k***idołka)
jak widzisz dużo 5 gwiazdek, a konta mają wystawione po jednej opinii, to już wszystko powinieneś o tym
  • Odpowiedz
Karlowe Wary to chyba najbardziej znane i największe uzdrowisko położone w Republice Czeskiej. Miasto wpisane jest na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, a odwiedzających urzeka piękną i nietuzinkową architekturą.

Zapraszam do znaleziska

- Karlovy Vary (Karlowe Wary) są największym czeskim uzdrowiskiem, gdzie znajduje się 79 gorących źródeł, których temperatura wynosi od 41 do 73 stopni.
- W mieście wzdłuż rzeki Tepla można zobaczyć tzw. kolumnady, czyli odpowiednik naszych pijalni wód. W sumie jest ich 5.
antekwpodrozy - Karlowe Wary to chyba najbardziej znane i największe uzdrowisko położ...

źródło: 000e

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
#podroze Siema - jak ogarnąć rozmowy z Kenii do PL? Da radę w ten sposób?

E sim z netem na kenie + dzwonienie ze Skype na komórkę w PL?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakie miejsce polecacie żeby móc odpocząć i nie wydać super dużo pieniędzy? Myślę o około dwóch tygodniach urlopu na przełomie kwiecień/maj. Budżet to tak do 5000 zł za osobę, ale im taniej tym lepiej. Jechalibyśmy we dwie osoby. #podroze
Lubię góry, ale to nie koniecznie muszą być góry. Fajną sprawą by było allinclusive, lecz jak jedzenie w tym miejscu byłoby tanie to może być bez all inclusive. Loty najlepiej z
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jaki znalazłem kanał na YouTube :)

Chłop sobie zbudował mini kamper przyczepkę, ma tam absolutnie wszytko, fotowoltaikę, ogrzewanie, bieżącą wodę w kranie, lodówkę, kuchenkę gazową, nawet awaryjnie może tam postawić klocka.

Kanał polega na tym że koleś ciągnie tą przyczepkę rowerem elektrycznym 20-30km od domu i w niej siedzi. Szanuje gościa nieprawdopodobnie.

#podroze #kamper #zainteresowania #ciekawostki
straszny_cham - Jaki znalazłem kanał na YouTube :)

Chłop sobie zbudował mini kamper ...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach