Czy macie moze pomysl jakie afrykanskie miasto mozna odwiedzic na siti brejk? Chodzi o to by bylo w miare bezpiecznie. Paryz, Londyn i Bruksela odpadaja bo juz bylem.

#podroze
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PanLenart: Jeśli planujesz podróż i chcesz zabezpieczyć się na wypadek konieczności rezygnacji warto rozważyć ubezpieczenie PZU Wojażer. W szczególności chodzi o wariant obejmujący ubezpieczenie rezygnacji z uczestnictwa albo skrócenia uczestnictwa w zorganizowanym wypoczynku. Taka polisa zapewnia zwrot kosztów w przypadku, gdy nie możesz wyjechać lub musisz wcześniej wrócić z podróży z powodów takich jak: nagłe zachorowanie, nieszczęśliwy wypadek, zaostrzenie choroby przewlekłej, śmierć bliskiej osoby. Ochrona działa zarówno w Polsce, jak
  • Odpowiedz
Kurła jade z rozwypasek do Gruzij za tydzień i nadal się zastanawiam czy lepiej najpierw jechać w rejony Gudauri czy w stronę granicy z Azerbejdżanem ( ͡° ʖ̯ ͡°) Skrajnie różne krajobrazy z tego co widziałem i się zastanawiam które sobie zotawić na koniec wycieczki :D

Jak wasze wrażenia?

#gruzja #podrozujzwykopem #podroze
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pepepanpatryk: dla mnie Kaukaz i okolice Stepancminda to takie 10/10 górskie. W drugą stronę masz praktycznie stepy i rolników, wydaje mi się, że Gudauri ciekawsze. Macie auto?
  • Odpowiedz
#podroze #pkp #pociagi

Ja p------ę. W jeździe pociągiem nie ma nic gorszego niż zjeby puszczające rolki na głośniku i w------------e bose nogi na fotele.
Dziwnym trafem w większości to ukraińskie witaminki są.
Wiem, bo zawsze opierałam takich pomyleńców.
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

I ktoś mi powie, że to ma sens. Że nad Bałtyk warto jechać. Lemoniada za 50 zł. Za około 400~500 zł mam obiad na wypasie w Chorwacji albo we Włoszech dla 4 osobowej rodziny. Za 200-300 zwykły a za podobne ceny jak w Polsce można się wyżywić we własnej kuchni w wynajętym apartamencie. Gdzie Rzym a gdzie Krym? #polskiemorze #baltyk #jprdl #podroze #urlop
mug3n - I ktoś mi powie, że to ma sens. Że nad Bałtyk warto jechać. Lemoniada za 50 z...

źródło: 514123953_24753392570928995_8272662642818794933_n

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To może teraz coś o przekraczaniu granic w Ameryce Południowej. Generalnie wszędzie jest podobnie, ale po kolei, najpierw Chile - Argentyna
Zbliżając się do granicy, najpierw spisują tablicę rejestracyjną i piszą, ile osób jest w pojeździe, a następnie wręczają karteczkę z tymi danymi. Trzeba gdzieś zaparkować i pieszo udać się po pieczątkę do paszportu, że się opuszcza kraj i wtedy dostaje się również pierwszą pieczątkę na wspomnianą wcześniej kartkę z danymi pojazdu. Następnie
MorDrakka - To może teraz coś o przekraczaniu granic w Ameryce Południowej. Generalni...

źródło: 1742328713022~2

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy ktoś może organizował wycieczkę do Kenii? Może być z biurem podróży, zależy mi żeby nie siedzieć w hotelu, zwiedzić parki narodowe, safari, zorganizować wizytę w lokalnej wiosce. Może ktoś ma do polecenia coś lokalnego albo jakieś mniejsze biuro? Pomysł raczej na zimę ale już chciałabym się rozejrzeć.

#podroze #podrozujzwykopem #kenia
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach