uuu biedny Cash dostaje na patronite 20+tys/msc od kilku lat + wyswietlenia z yt
i w Q&A sie żali, ze ma tragiczny "cashflow" bo buduje dom i remontuje mieszkanie.
Grazynki beda wplacac na biednego jajowatego łysego zakolaka bo on w potrzebie :((

#podroze #polskiyoutube #vlogcasha #bezplanu #przezswiatnafazie
okoboji - uuu biedny Cash dostaje na patronite 20+tys/msc od kilku lat + wyswietlenia...

źródło: b5106ced216104f39dcbca484b2553eeb98058ea31b92a24998c84ee1a0b8944

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@okoboji yyy w którym miejscu on się niby zali? Wspomniał że ma teraz większe wydatki ale dodał wyraźnie że byłby głupi gdyby narzekał. Rozumiem że można gościa nie lubić z różnych powodów, ale p-------------s się na siłę.
  • Odpowiedz
Cześć.

Gdzie polecacie polecieć na wakacje na przełomie sierpnia - września jako kawaler? Dodam, że nie interesuje mnie żadne leżakowanie tylko maksymalnie zwiedzanie parków, muzeów, zabytków i innych ciekawych miejsc. W grę wchodzi tanie spanie w hostelu, bo i tak będę tam tylko spał. Czas to 7 lub 10 dni.

Z góry dziękuję.

#wakacje #podrozujzwykopem #podroze
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bury_Zenon: skoro jesteś kawalerem, to wybierz się na wakacje miesiąc później, będzie znośniejsza temperatura. Polecam północne Włochy i Hiszpanię, jest co zwiedzać, tylko będzie gorąco.
  • Odpowiedz
Za jakiś czas będę korzystał z tego całego Flixbusa, bilet kupię na ich stronie internetowej "shop.flixbus.pl", tam też dokonam całej tej płatności przez "przelewy24", zatem co mam później podać kierowcy aby potwierdził ważność mojego "biletu", wystarczy imie i nazwisko, czy jednak musze mieć coś wydrukowane? jak to wygląda?
#flixbus #podroze #autobus
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kravchenko: Pewnie na maila dostaniesz bilet z kodem QR, a jak nie to zainstaluj sobie aplikację na telefon, bo z tego co widzę po screenach to w tej aplikacji bilety z kodami QR są.
  • Odpowiedz
Dostajesz bilet z kodem qr na mejla. Możesz albo wydrukować, albo pokazać z telefonu. Jak jedziesz za granicę to kierowca ma prawo sprawdzić Twój dokument tożsamości (powinien to zrobić, ale nie zawsze to robią)
  • Odpowiedz
Angels Landing w Parku Narodowym Zion

Angels Landing to jedna z najsłynniejszych (i najbardziej przerażających) tras w USA. Wąska grań, setki metrów przepaści i łańcuchy zamiast barierek - ten szlak nie jest dla każdego.

Ten artykuł to nie tylko relacja, ale i ostrzeżenie - dla kogo ta trasa to wyzwanie życia, a dla kogo może skończyć się tragicznie.

Jeśli
weekendowka - Angels Landing w Parku Narodowym Zion

Angels Landing to jedna z najsły...

źródło: Angels Landing

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pułtusk to miasto słynące z najdłuższego brukowanego rynku w Europie. Oprócz tego znajduje się tam zamek, piękna kolegiata i wiele innych ciekawych miejsc i zabytków.

Zapraszam do znaleziska

Co zobaczyć w Pułtusku?
- Najdłuższy brukowany rynek w Europie i otaczającą go zabudowę
antekwpodrozy - Pułtusk to miasto słynące z najdłuższego brukowanego rynku w Europie....

źródło: 000d

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
Czy ktoś jest fanem greckich wysp i może polecić na której najfajniej będę mógł poskakać z klifów ? W Chorwacji skakałem z 15 metrowych i mega mi się spodobało, z 10 metrowych też super jak się robi backflipa :D Myślałem już nad Zakynthos lub Kos. #grecja #wakacje #podroze
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam trochę dni urlopu do wykorzystania i chcę samochodem pojechać w Europę gdzie jeszcze nie byłem.

Opcja 1 to Estonia/Łotwa/Litwa.
Opcja 2 to okolice: Albania/Serbia/Czarnogóra/Macedonia/Bośnia.

Z ciekawości jak autem w takie tripy jeździcie, to ile nocy w hotelu lubicie spędzić w każdym kraju? Jedną? Dwie? Trzy to już się sporo wydaje. WDYT?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@oficjalne_konto: zależy jaki trip i jakim autem jak osobówką to zazwyczaj do Chorwacji czy innego kraju autostradami na raz (~1200km). Jak moto to maks 500km/dzien i omijamy autostrady. Jak Jeep to dotrzeć bez autostrad i na miejscu najdziksze tereny i góry sprawdzamy. Mogę polecić tripa do Czarnogóry, przez Rumunie (zobaczysz wspaniale góry i drogi Transalpina i Transfogarska) potem Serbia i Czarnogóra (Kotor), następnie Chorwację wzdłuż wybrzeża (Trogir, Split i Zadar),
  • Odpowiedz
Mirasy, gdzie mozna pojechać z tatą lvl 60 na chillowe wakacje z widoczkami?

Szukam inspiracji na urlop – chciałbym zabrać mojego tate (lvl 60) na wspólne wakacje. Facet jeszcze daje radę ale juz po zawale i nie chcę go zameczyc kondycyjnie. Chodzi mi o coś spokojnego – fajne widoki, trochę klimatu jak z namiotu, ognisko, może jezioro albo bardzo lekkie górki. Takie slow-life, ale nie nudne. Wstepnie myslalem moze o Slowackim Raju ale
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach