Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko162
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Shumitu

Shumitu

Dołączył 9 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3717
  • Znaleziska 124
  • Mikroblog 3593
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 21
czuczer
czuczer
19.06.2026, 17:59:32
  • 0
#auta #samochody #skoda #octavia Korki pacjent to Skoda Octavia rocznik 2025. Dostałem jako auto pracowe i za nic nie mogę zmienić na ekranie Virtual Cockpit aby wyświetlało coś innego niż dane o spalaniu długo i krótkookresowym. W innych autach grupy VAG przyciskiem na kierownicy z dwoma kwadratami zmieniałem typ danych przez co mogłem sterować np telefonem i wybierać ostatnie numery a tu nic. Czy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shumitu
Shumitu wczoraj, 08:00:56 via Wykop
  • 0
@czuczer: na środku, czy po bokach? Zależy chyba też od wariantu, ale w moim przypadku masz dwa guziki na kierownicy, ten z dwoma kwadratami i po prawo jeszcze jeden. Jednym zmieniasz typ zegarów (zewnętrzne pola), drugim to co na środku. W niektórych widokach można wtedy zmienić coś też pokrętłem (np. spalanie, krótkodystansowe, długodystansowe itd.)
  • Odpowiedz
Mipeciak
Mipeciak
17.06.2026, 11:31:14
  • 5
#siatkowka Na koniec wjechała Tauronka, ale jest 3:0. Jutro Ukrainki Głuszaka, a reality check w weekend.

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shumitu
Shumitu 17.06.2026, 11:40:39 via Wykop
  • 3
@Mipeciak: jak dla mnie Stysiak słabo, widoczna tylko w obronie, w ataku nie dała praktycznie nic. Nadal wpadają nam też łatwe kiwki, na Bułgarie to wystarczyło, na inne zespoły - może być różnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Shumitu
Shumitu 17.06.2026, 08:05:26
  • 2
Holenderki takie tragiczne, czy Kanadyjki takie dobre? ( ಠ_ಠ)
#siatkowka #vnl2026
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SuperGosc11
SuperGosc11
SuperGosc11
17.06.2026, 09:50:09 via iOS
  • 0
@Shumitu: nie oglądałem teraz meczu, ale Kanadyjki w ogóle wyglądają dość ciekawie, a Holandia gra póki co średnim składem
  • Odpowiedz
draak9764
draak9764
draak9764
13.06.2026, 16:17:53
  • 0
#skoda #serwis #lodz #mechanikasamochodowa

Mam pytanie do Skodziary z Łodzi i okolic. Przede mną pierwsza wymiana oleju i chciałbym się podpytać w którym ASO robiliście wymianę oleju, tzn. które ASO jest w waszej ocenie najbardziej godne zaufania? Najchętniej wymieniłbym tam gdzie kupiłem, czyli u Bednarka w Dobroniu, ale zależy mi na wymianie w sobotę, a oni pracują od poniedziałku do piątku, stąd moje pytanie.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shumitu
Shumitu 13.06.2026, 17:08:46 via Wykop
  • 0
@draak9764: oleju nie musisz wymieniać w ASO, możesz wymienić gdziekolwiek, jedyne co to nie będziesz miał wpisu w elektronicznej książce. Ja u siebie zrobiłem wymianę przy 1500 km, 5.7l oleju, śruba, podkładka, filtr.
  • Odpowiedz
Shumitu
Shumitu 13.06.2026, 17:21:18 via Wykop
  • 0
@wypokowy_expert: no wiadomo że będą szukać, ale cmon, jak wlejesz OE olej z tą ich normą 508 509, OE filtr i użyjesz jeszcze tej samej śruby (a można tak zrobić, manual skody mówi że wymiana śruby przy pierwszej wymianie oleju nie jest wymagana ( ͡° ͜ʖ ͡°)) to mała szansa żeby się do czegoś przyczepić - dużo łatwiej złapać kogoś kto radośnie wleje 0w30 albo 5w30,
  • Odpowiedz
vasos
vasos
12.06.2026, 14:08:08
  • 5
#siatkowka teraz cel jest jednak - mówiąc kolokwialnie - nie zesrać się metr przed kiblem. Ogólnie jest za co nas chwalić ofensywnie. Dobrze się patrzy na Firleja. Słabi jednak jesteśmy w destrukcji. W sumie można wprowadzić to pojęcie do siatkówki. Nie rozwalamy powtarzalnie pierwszej akcji JPN, mało blokujemy i jeszcze słabo serwujemy.

Szkoda też zmarnować tak świetny mecz Nasewicza tak jak szkoda było wczoraj duetu warszawskiego.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shumitu
Shumitu 12.06.2026, 14:18:39 via Wykop
  • 4
@vasos: no chyba nastąpił incydent niestety ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Shumitu
Shumitu 11.06.2026, 22:17:30
  • 3
Najlepszy sędzia ever x D
#siatkowka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vasos
vasos
11.06.2026, 21:14:56
  • 4
#siatkowka sędziemu się przykro gwizdnęło. Piłka dotknęła sufitu i akurat gwizdnął XD Ottawa to chyba jedyna hala gdzie to możliwe w tym VNLu.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shumitu
Shumitu 11.06.2026, 21:17:02 via Wykop
  • 1
@vasos: to przekroczenie linii teraz też mocno naciągane XD
  • Odpowiedz
Bratkuu
Bratkuu
31.05.2026, 19:25:44
  • 1
#rower Polecicie jakieś opony albo typ bieżnika do leśnych szlaków? Moje trasy 70% leśne drogi a reszta to utwardzona nawierzchnia. Mam na oku Schwalbe Smart Sam, wyglądają na agresywne + jest dużo gumy na środku, więc na asfalcie nie powinny być problematyczne (w teorii)
Aktualnie mam rozmiar 40-622 (ale z delikatnym bieżnikiem na co najwyżej zbity żwir, w suchym i lekko luźnym już się zakopię)
A tu byłoby np. 65-622
Bratkuu - #rower  Polecicie jakieś opony albo typ bieżnika do leśnych szlaków? Moje t...

źródło: 71A2xZdHavL._AC_SL1500_

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shumitu
Shumitu 31.05.2026, 20:12:30 via Wykop
  • 0
@Bratkuu: u siebie mam zestaw Schwalbe Racing Ralph (tył) i Schwalbe Racing Ray (przód), 29" 2.25, bardzo fajne oponki, dobrze kleją na utwardzonych trasach, w lesie też. Przejechałem do tej pory na nich 1500km i złego słowa nie powiem :)
  • Odpowiedz
nammah
nammah
nammah
17.05.2026, 20:48:58
  • 6
W CEV ktoś nawalony był, że Gladyr do najlepszych srodkowych? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#siatkowka
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shumitu
Shumitu 17.05.2026, 20:50:31 via Wykop
  • 1
@nammah: może w ramach pocieszenia na zakończenie kariery, nagroda dla Fornala to chyba też mocno na wyrost ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ish_waw
ish_waw
17.05.2026, 09:14:33
  • 22
Rzadki filmik, gdzie ruska armia robi dobrą robotę

#wideozwojny #rosja #ukraina
ish_waw - Rzadki filmik, gdzie ruska armia robi dobrą robotę 

#wideozwojny #rosja #u...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shumitu
Shumitu 17.05.2026, 09:29:22 via Wykop
  • 13
@Gieekaa: https://www.youtube.com/shorts/q2IFsWRk3FM
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Shumitu - @Gieekaa: https://www.youtube.com/shorts/q2IFsWRk3FM
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)...
  • Odpowiedz
Shumitu
Shumitu 30.04.2026, 16:29:51
  • 11
Teraz to ja już nie chce być trenerem Rzeszowa ヽ( ͠°෴ °)ノ
#siatkowka
Shumitu - Teraz to ja już nie chce być trenerem Rzeszowa ヽ( ͠°෴ °)ノ
#siatkowka

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mipeciak
Mipeciak
29.04.2026, 19:01:40
  • 5
#siatkowka Julita + Jasper łącznie 0% efa, ciężary...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shumitu
Shumitu 29.04.2026, 19:02:39 via Wykop
  • 4
@Mipeciak: Taylor też słabiutko, Budo wygląda dużo pewniej ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Aik32fr45yd
Aik32fr45yd
29.04.2026, 16:03:44
  • 0
#siatkowka
Ciekawe czy to prawda https://x.com/Jakub110Jakub/status/2049416923125830030
Aik32fr45yd - #siatkowka 
Ciekawe czy to prawda https://x.com/Jakub110Jakub/status/20...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shumitu
Shumitu 29.04.2026, 16:25:08 via Wykop
  • 3
@Aik32fr45yd: nie, już było dementi na twitterze
  • Odpowiedz
Shumitu
Shumitu 25.04.2026, 13:19:02
  • 5
Brawo Opole!!! (。◕‿‿◕。)
#siatkowka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mipeciak
Mipeciak
23.04.2026, 10:01:24
  • 5
#siatkowka ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
Mipeciak - #siatkowka ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚

źródło: panie 2026

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shumitu
Shumitu 23.04.2026, 10:19:50 via Wykop
  • 2
@groman43: gryka kontuzja (w pierwszym meczu o trzecie miejsce zawodniczka Opola trochę w nią wleciała), Lelonkiewicz chyba dosyć słaby sezon
  • Odpowiedz
Shumitu
Shumitu 23.04.2026, 11:45:07 via Wykop
  • 4
@Japan_Panda:
Shumitu - @Japan_Panda:

źródło: 1000048342

Pobierz
  • Odpowiedz
Mipeciak
Mipeciak
22.04.2026, 17:12:48
  • 1
#siatkowka To, jak Budowlane nie dojeżdżają na Podpromiu powinno być studiowane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shumitu
Shumitu 22.04.2026, 17:13:27 via Wykop
  • 3
@Mipeciak: Spokojnie, Rzeszów w Łodzi wcale nie lepszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nammah
nammah
nammah
21.04.2026, 12:08:37
  • 2
Co to na x taki najazd na Lavariniego się zaczął? Będzie powtórka jak z nawrockim, bo jakieś panie się znów obraziły i nie chcą na repke jezdzic? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#siatkowka
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shumitu
Shumitu 21.04.2026, 12:17:22 via Wykop
  • 1
@nammah: w tym przypadku Lavarini nie jest głównym problemem, myślę że większa tutaj zasługa PZPSu, terminarzy I tego jak wygląda cała otoczka wokół kadry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Shumitu
Shumitu 21.04.2026, 16:37:33 via Wykop
  • 2
@groman43: @Mipeciak z tego co było słychać od pewnego czasu to rzeczywiście wygląda na to, że część dziewczyn planuje przerwę.
Dochodzi do tego temat obecnych kontuzji (chociażby Pierzchała, Gryka), jak i tego jak kontuzje w kadrze były traktowane w poprzednich latach (a chyba nie były dobrze, tu znowu można wspomnieć o zabiegu Dominiki rok temu), więc nie dziwię się, że część dziewczyn wybiera własne zdrowie, zamiast mielenia w reprezentacji.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 14
  • Strona 1 z 14
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 21.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 03.03.2020

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 30.06.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking