Może jakiś ekspert #kolej się wypowie. Jadę z Krakowa do Kielc o 15:08 i mam tam być o 17:08. Problem w tym, że pociąg startujący z Krakowa o tej godzinie jedzie przez Miechów(czyli moją pierwszą stacje), ale potem skręca w innym kierunku. Ja natomiast ta drogę na bilecie mam trasę wyznaczoną bez żadnych przesiadek xD. Gdzieś widzialam że jest to połączenie z wagonami bezpośrednimi, ale nie wiem co to znaczy
Kluskislaskie - Może jakiś ekspert #kolej się wypowie. Jadę z Krakowa do Kielc o 15:0...

źródło: comment_1661860043O9PVG2QTeHtKLBPuiQ28sW.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy da się przebookować bilet na PKP IC, jeśli zamówiłem go przez internet, bez rejestracji konta?

#pkp #pociagi
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach