Mirki tak się zastanawiam od jakiegoś czasu.. Tak totalnie czysto hipotetycznie, przypuszczalnie, racjonalnie.

CO BY BYŁO, GDYBY ( ͡º ͜ʖ͡º)

...ludzie teraz zaszczepieni na covid (emeryci, lekarze, nauczyciele itd itp) za powiedzmy parę miesięcy,
zaczęli masowo jeden za drugim umierać albo miewać dziwne dolegliwości
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
"Dolnośląscy działacze PiS na poniedziałkowej konferencji prasowej pod szpitalem tymczasowym przy ul. Rakietowej we Wrocławiu stwierdzili, że "trzecia fala pandemii przybiera spodziewane apogeum". Ocenili jednak, że rząd doskonale sobie z nią radzi" (GW). Mi takie teksty przypominają komunikaty niemieckiego OKW z czasów II wojny światowej, gdy dostawali łupnia od Armii Radzieckiej a kominowy mówił o dorabianiu skracaniu frontu i zwycięskim odrywaniu się od wroga. #pis #pandemia #covid19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@von_scheisse: Smutłem jak zobaczyłem dziś rano na fejsie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Nie był to jakiś super pub, ale odwiedzałem go regularnie. Zawsze jakiś Samiec czy Ciasteczko można było wypić. Szkoda... a to na pewno nie jedyne miejsce, które padnie.
  • Odpowiedz