Normictwo jest dziwne.

Z jednej strony bywalcy tagu #przegryw są obwiniani o to, że są toksyczni, chamscy i dlatego nie mieli i nie mają znajomych, z drugiej same przegrywy (nie mylić z incelami bo to dwie odrębne grupy) twierdzą, że stali się tacy przez to, że byli odrzucani przez kolegów i koleżanki z klasy.

I dlatego nie rozumiem normictwa. W wieku 6-9 lat dzieci się dopiero rozwijają, uczą radzić sobie z emocjami
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DragonBreath

Nie wiem jak to mozliwe, że kobieta to rozumie


To, że kipiąca hormonami dzieciarnia z (dosłownie) niedorozwiniętymi mózgami jest okrutna to akurat wie i rozumie każdy, kto chodził do szkoły, a nierzadko dziewczyny były tymi dręczonymi więc nie wiem, skąd zaskoczenie.
  • Odpowiedz
Z dziewczyną z Tindera rozmawiam już jakiś czas, gadka się klei i w sumie może coś z tego będzie, albo byłoby, bo właśnie wysłała mi listę jak ma wyglądać nasza relacja. Dziewczyna oznajmiła mi, że ustala swój harmonogram na cały tydzień z góry i planuje wszystko co do godziny i jak będę miał ochotę się spotkać to mam dać jej znać i sprawdzi w harmonogramie kiedy i ile czasu może dla mnie
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Randka z p0lką:

- nie napisze do ciebie pierwsza, a jak już odpisze to i tak trzeba księżniczkę zabawiać, zagadywać a i tak będzie odpisywać "aha", "nom", "tak", "nie" - zero własnej inwencji. W końcu dochodzi do spotkania, na które o dziwo księżniczka się zgodziła

- Podczas spotkania trzęsiesz się ze strachu, pocą ci się ręce, panuje niezręczna cisza, bo głupio ci powiedzieć, że na zdjęciach wyglądała o wiele bardziej atrakcyjnie niż w rzeczywistości.
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

- nie napisze do ciebie pierwsza, a jak już odpisze to i tak trzeba księżniczkę zabawiać, zagadywać a i tak będzie odpisywać "aha", "nom", "tak", "nie" - zero własnej inwencji. W końcu dochodzi do spotkania, na które o dziwo księżniczka się zgodziła


@o__0: na tym etapie kończyłem jakiekolwiek rozmowy, czasami trafiałem na kobiety które potrafiły wyjść z inicjatywa, fakt że ze świecą takich szukać, ale naprawdę warto. Najczęściej są ta
  • Odpowiedz
@o__0: @dotankowany_noca @Hmrogrz @KajakDrewniany

Uwaga mocne!!!
Związek z Milfem Amerykanką to nad związek.
Na 5 lat które będą w sierpniu na 400-500 spotkań to tylko że dwa razy się nie bzykaliśmy, ale lodzika i tak zrobiła.
Zawsze chętna, uśmiechnięta, zadbana,w seksownej bikini , wyćwiczona,zero fochów, no może raz na kilka godzin jak na wakacjach jej kawy w Portugalii nie przyniosłem z rana
  • Odpowiedz
@1-1-1-1: Tym się właśnie różni facet z normalną psychiką od toksycznego wykopka :))) Że nawet jeśli coś idzie nie po jego myśli to to przyjmuje i godzi się z tym a jedyne co może zrobić, by zmienić swoją sytuację to praca nad sobą. Wie, że nie ma prawa oczekiwać od innych obniżenia standardów - może próbować tylko sam siebie udoskonalać, by stać się w oczach innych atrakcyjnym. Co nie znaczy,
  • Odpowiedz
@czykoniemnieslysza:

"W każdej minucie kopuluje 34,2 milionów mężczyzn i kobiet. <…> ejakulat o objętości 45 000 litrów na minutę <…>, jakoż strumień spermy, te 43 tony, wstrzykiwane na każdą minutę do kobiecych genitaliów, to 430 000 hektolitrów, które tablica zestawia z 37 850 hektolitrami wrzątku, jakimi bije przy każdej erupcji największy gejzer świata (w narodowym parku Yellowstone). Gejzer spermy jest obfitszy i bije bez żadnych przerw"


Stanisław Lem, One Human
  • Odpowiedz
#p0lka P0lki nie widzą żadnej różnicy między tym że Polacy którzy przez całe życie byli pogardzani szukają kobiet innych nacji, a tym że p0lki dają d#@y każdemu kto nie jest Polakiem bo w Polsce mają za duże powodzenie np #tinder w jeden dzień jakaś locha dziesiatki polubien a przeciętny chłopak najwyżej kilka w tygodniu. Przy czym pary które ma albo to są boty żeby wykupił golda albo nie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wilkbardzonijaki: według nich to jest tak:
p0lka daje ciemnemu = przygoda i nowe doświadczenia
polak chce się umówić z kobietą z zagranicy = incel szukający sobie służącej

Szczególnie to widać w komentarzach pod filmikami mieszanych par polakow z kobietami innego pochodzenia gdzie komentarze p0lek to run girl, szuka służącej, polscy mężczyźni są najgorsi itp itd
  • Odpowiedz
@Hariel: ja myślę że akurat to tak samo wygląda i my jesteśmy wkurzeni i one też tylko one z innych powodów one wolałyby żebysmy byli sami do końca życia a one żeby się z murzynami i arabami zabawiały. Taki pies ogrodnika sam nie weźmie i drugiemu nie da.
  • Odpowiedz
Drogie mirki czemu nikt nie trąbi że dzisiaj jest rocznica wydania najlepszej płyty xxi wieku czyli "Irenka" wykonianiu najpiekniejszej #p0lka czyli #sanah . To nic że beczy jak koza kto dziś nie beczy. To nie czasy Hanki ordonowny czy bodo czy innego foga. To nic że śpiewa o Warszawie, a mało to piosenek o Warszawie jak chociażby sen o Warszawie czy stacja warszawa. To nic ze spiewa o
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Post poleciał przez moderację bo chlip chlip propagowanie przemocy i nienawiści xDD więc wrzucam jeszcze raz. Polskie studentki organizują imprezy dla czarnoskórych studentów z erazmusa oraz polskich kobiet, pięknie się bawią Malwinki oczka w głowie swoich tatusiów ( ͡° ͜ʖ ͡°) i nie, ten post nie nawołuje do nienawiści, chyba ze moderacja jest rasistowska i koi ją w oczy widok Polskiej kobiety z czarnoskórymi mężczyznami
( ͡°
JohnnyPomielony - Post poleciał przez moderację bo chlip chlip propagowanie przemocy ...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W nawiązaniu do wpisu:Kilka młodych p0lskich studentek wpadło na pomysł, by organizować imprezy z serii "afro vibes" czyli w skrócie na parkiecie kilkudziesieciu mokebe z erazmusa + p0lki. chciałem zaproponować coś odwrotnego: Azjatycka Noc. Wynajmujemy klub w Warszawie na dogodnych dla klubu warunkach (ich bar i alko, ich infrastruktura, pracownicy, nasze tylko bilety i selekcja), zapraszamy za friko studentki z Azji ze wszystkich stołecznych uczelni (mają swoje grupy na FB): Japonia, Korea,
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hekatomba_huopska: przecież w tym kraju nawet grube baby mają o sobie bardzo wysokie mniemanie każda by chciała przystojniaka wyglądając samemu jak g#@no. Co więcej grube baby nie chcą faceta na swoim poziomie czyli grubasa bo według nich stać je na kogoś lepszego.
  • Odpowiedz
Nieoczywiste sygnały które wskazują że kobieta nie jest warty uwagi:

- zaznacza, że jest weganką, jej ulubione danie to trociny, wpada w furię gdy ktoś przyzna się do jedzenia normalnego jedzenia
- niezdrowe zainteresowanie makijażem, nadmierne zabiegi kosmetyczne, operacje plastyczne, powiększanie pierdziawy żeby była głośniejsza. Chęć zaimponowania cyckami na instagramie. Wyglądu używa do szpanowania, wyrywania spermiarzy, naciągania na darmowe drinki
- nieumiejętność sprzątania w domu, ślady podkładu na zlewie, nie potrafi umyć lustra, ogólnie flejostwo
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop
  • 32
gdyby nikt nie lubił to one by nie miały powodzenia a mają ogromne

@Linnior88: na tani towar zawsze jest większe zapotrzebowanie
  • Odpowiedz
Znana prawda ale typowy #przegryw i tak powie, że "wszystkie różowe są takie same" i "my znamy różowe, to jakie one są i co lubią/czego nie lubią lepiej i bardziej, niż one same siebie znają, bo one nawet same siebie nie rozumieją i nie wiedzą czego chcą, ale my wiemy, bo czytamy ksionszki nałukofe o kobietach". I oczywiście przegrywów jest tysiące, kobiet miliony, ale tych tysiąc kolesi ma jedno i
AlienFromWenus - Znana prawda ale typowy #przegryw i tak powie, że "wszystkie różowe ...

źródło: IMG_20240507_162904

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mikroprocesor: nie mam autyzmu i też musiałem trzy razy przeczytać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
można to skrócić do: 'nie generalizujcie kobiet bo rużne som'.

nieco dziwnie to wygląda bo OPka sama generalizuje facetów, ale hipokryzja na tych tagach to klasyka gatunku.
  • Odpowiedz