Co się stało w #polska po 2018 roku, że #p0lka przestały rodzić?

Plusujcie dla zasięgu, zróbmy prawidziwy brainstorm.

#nieruchomosci
#rozowepaski
Adiog - Co się stało w #polska po 2018 roku, że #p0lka przestały rodzić?

Plusujcie d...

źródło: IMG_6655

Pobierz

Przyczyna niskiej dzietnosci

  • TikTok brain (czekanie na księcia z 1% najlepszych 42.0% (916)
  • Ceny nieruchomosci 23.6% (515)
  • Ceny utrzymania dziecka 20.0% (436)
  • “Karierowiczki w korpo” 14.4% (314)

Oddanych głosów: 2181

  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Adiog: efekt inflacyjny 500+ zaczynał być już odczuwalny. Poraz pierwszy od 28 lat zaczynało się robić coraz gorzej w PL do życia.
Dodatkowo do 2020 efekt przyspieszenia dzieci. Ci co planowali za 2 3 lata przyspieszyli decyzje w 2016 roku po wprowadzeniu plusa. Stad mamy gorle pozniej zjazd do tego samego poziomu. Pozniej 2020 rok i wyrok tk. Ludzie zaczeli sie lepiej zabezpieczec ze strachu przed wpadka.
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy ona kocha kogoś innego? Liczę na Waszą pomoc i rady. W skrócie opiszę, co mnie niepokoi:

- Zaczęliśmy ze sobą randkować, ale zauważyłem, że na jej telefonie było zdjęcie byłego. Usunęła je dopiero po moim nacisku.
- W ubiegłe Walentynki świętowaliśmy razem w domu. Przygotowaliśmy wspólną kolację i wręczyliśmy sobie prezenty. Wydawała się szczęśliwa i dziękowała mi za wszystko. Twierdziła, że kocha mnie najbardziej na świecie. Jednak w trakcie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Późne wchodzenie w związki nie zawsze gwarantuje sukces. Po raz pierwszy doświadczyłem relacji romantycznej w wieku 31 lat. Choć po trzydziestce można czuć się dojrzalszym, brak doświadczenia w związkach sprawia, że w relacjach damsko-męskich pozostajesz na poziomie nastolatka. Nie wiesz, co jest "normalne", a co nie; uczysz się wszystkiego jak młodzieniaszek. Przenika cię lęk, a pytania w głowie wywołują niepokój: Co, jeśli ona mnie opuści? Jeszcze bardziej przeraża
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jeśli czujesz się jak nastolatek w związku po trzydziestce, to dojrzewasz w tempie ślimaka XD Czas dorosnąć, zamiast błądzić jak ślepiec w polu kukurydzy


@kabotyno: ale to "poczucie bycia nastolatkiem" w związku nie wynika z "dojrzewania w ślimaczym tempie" - tylko wynika z braku doświadczenia w relacjach damsko męskich

przecież jak ktoś z różnych powodów żył samotnie od 20-30 roku życia (bo dbał o studia i pracę, leczył problemy zdrowotne
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Dokładnie - zdaje sobie sprawę z tego odkąd 25 lvl wbiłem. Znajdę jakimś cudem rówieśniczkę i co? Ona na karuzeli doświadczona, a ja nie umiem bo skąd? nawet na hipotetycznej randce nie wiesz jak zagadać, kiedy ja chwycić za dłoń, jak flirtować, jak się zachować. Zycie to nie chińska bajka i nie trafi się nagle laska, która to doceni i będzie chciała cię nauczyć tego i owego, tylko będą
  • Odpowiedz
Prawda jest taka, że 90 % incelskich wpisów na wykopie o tym, jakie p0lki są złe, są generowane przez przegrywów, którzy większość czasu wolnego spędzają siedząc przed kompem, jedząc czipsy i generując memy xDDD

Wytłumaczcie mi jedną rzecz. Dlaczego kobieta ma nie woleć kogoś, kto jej się podoba fizycznie lub z kim jej się fajnie rozmawia, od jakiegoś spierdoksa z wykopu, który

-nie dba o formę fizyczną
-nie dba o wygląd
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kopyto96: Ty właśnie jestes takim bialorycerzykiem i kukoldem, sorry. Samotność i wykluczenie na rynku matrymonialnym wśród młodych mężczyzn jest realny problemem społecznym i sprowadzanie go do zlych inceli z wykopu to ostre wyparcie. Poczytaj komentarze pod nowym filmikiem "Nie wiem ale się dowiem" i usuń to
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Wykop często opisuje pewne problemy, które wśród normictwa sa tematami tabu - jedna z nielicznych zalet tego portalu.

To jest właśnie część problemu, że w czasach sociali/aplikacji randkowych, feminizmu i galopujacej hipergamii przeciętny typ musi #!$%@?ć salta i być super alfą, by w ogole móc pójść z Julką 4/10 na randkę. To nie jest normalne.
  • Odpowiedz
Irytują mnie baby pokroju "nie spotkam się z gościem 'gdzie chcesz iść', bo właśnie wychodzę do gościa 'badź gotowa o 18'"

To jest dobre jak jest się X lat i zna się preferencje swojej partnerki a nie jak się idzie na pierwsze spotkanie, zapoznawcze, i nie ma się pojęcia, co się komu spodoba więc idzie się gdziekolwiek, byle była możliwość swobodnej rozmowy xD

Potem faceci będą mówili "bądź gotowa o 18" do nowopoznanej laski,
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AlienFromWenus mówią tak bo same mają 0 pomysłów co chcą robić, 0 własnego zdania, 0 zainteresowań. Facet ma być ich prywatnym animatorem czasu wolnego i zabierać księżniczkę w miejsca tak by miała co wstawiać na storki
  • Odpowiedz
@bobsley33 słyszałem o takich akcjach i to z pierwszej ręki, ale dotyczyło atrakcyjnych studentek bez dzieci… dla kogo to oferta nie wiem. Wydaje się mało atrakcyjna, zakładając oczywiście że s--s bez ograniczeń jest również częścią oferty.
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Skąd na wykopie takie dorabianie ideologii do relacji damsko-męskich skoro i tak wszystkie wpisy sprowadzają się do podstawowych problemów:
- brak socjalizacji (nie mam znajomych, nie wychodzę nigdzie, nie poznaje nowych osób, nie mam zainteresowań które mogę dzielić z innymi, itd.)
- wiek (jestem poza widełkami na tinderze, nie wiem gdzie poznać w tym wieku)

Mieszkam w wojewódzkim i nie widzę tych legendarnych chadów, zwłaszcza wśród par 25+. U młodszych jest
mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Skąd na wykopie takie dorabianie ideologii do...

źródło: 91ffjw

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mieszkam w wojewódzkim i nie widzę tych legendarnych chadów


@mirko_anonim: Jeżeli wypatrujesz u każdej pary chada 10/10 to wszędzie będzie ciężko xD Ale też jestem w wojewódzkim i ogromna większość to facet atrakcyjniejszy od kobiety. Na tym się bardziej skupiać powinieneś. Chady to r*chają a nie bawią się w związki.

U młodszych jest raczej trend na Marka Mostowiaka, czyli tym bardziej daleko do
  • Odpowiedz
Może jednak nie jest tak źle z Polkami dzisiaj jak wykopki mówią, skoro takie dziewczyny w szachach wygrywają?

" Podwójne srebro dla Zuzanny Gaszki na Mistrzostwach Europy Juniorów w Pradze! 🏆 Zawodniczka Pionier Jastrzębie-Zdrój, zdobyła aż dwa srebrne medale podczas Mistrzostw Europy Juniorów w Szachach w Pradze!🥈🥈
♟ W indywidualnych Mistrzostwach Europy w Szachach Szybkich (17-18 sierpnia), Zuzanna zajęła drugie miejsce w kategorii do lat 16. Następnie, 19 sierpnia, wraz z Polą Seemann, zdobyła
pearl_jamik - Może jednak nie jest tak źle z Polkami dzisiaj jak wykopki mówią, skoro...

źródło: szachy

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie rozumiem czemu faceci mają taki problem związany z tym, co kobiety oglądają, czytają czy słuchają.

Każdy ma prawo gustować w czym chce, ale tylko niebiescy robią ebanie o gust różowych.

Czy kobieta ogląda brazylijskie seriale, czy programy historyczne
Czy słucha Taylor Swift czy muzyki klasycznej
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach