Wszystko
Najnowsze
Archiwum

PawelW124
- 9
#przegryw #p0lka

kikiton
via Android- 2
Widzę że jednak nie ma czego żałować że nie oglądałem nowych serii Kiepskich, już chyba Klan miał lepszy scenariusz i grę aktorską. Ciekawy fenomen tych Kiepskich, wygląda jak by w końcowej fazie scenarzysta robił z darmo, reżyser za okiła a aktorzy za najniższą krajową XD A wszyscy mieli na wszystko w------e
Sigma Boniek nazywa żonę grubą i żyje sobie z nią szczęśliwie wiele lat. xD Beka z roberciga XD
#lewandowska #lewandowski #bachata #annalewandowska #heheszki #p0lka #humorobrazkowy
#lewandowska #lewandowski #bachata #annalewandowska #heheszki #p0lka #humorobrazkowy
źródło: 7ea03277fc11cf62337d9b0e1a40c171a14237864d81ed500c606a75b8508c26
Pobierz@KonserwatywnyMocny: bo boniek to sigma z poprzedniej epoki a nie jakis nowoszkolny cuckold
@KonserwatywnyMocny: @JegoKrolewskaMosc: @mlody_trabant: dlaczego na zdjęciu jest kaczyński przebrany za babę?
źródło: temp_file5183713581611094344
Pobierz@RepublikaFederalnaNiemiec skojarzyl mi sie pewien dowcip, mniej wiecej tak to szlo:
- I used to ask each of my girlfriends for rating my s-x skills. Once I fucked one German girl, while I was fucking her she kept screaming:
- Nein! Nein!
- that was the best score I've ever get
- I used to ask each of my girlfriends for rating my s-x skills. Once I fucked one German girl, while I was fucking her she kept screaming:
- Nein! Nein!
- that was the best score I've ever get
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: na takie paluszki to i nypel 5/4 cała mosiądz by dobrze wyglądał !
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: jaka waga świni, 150?
- 8
Te demotywatory to strasznie prawicowo populistyczne się zrobiły ostatnio( ͡° ʖ̯ ͡°)
#p0lka #pieknokobiet #pieklomezczyzn #heheszki
#p0lka #pieknokobiet #pieklomezczyzn #heheszki
źródło: Screenshot_20240531-210116_Firefox
PobierzEj co by się stało jakby Lewy pojechał z żoną do jakiegoś arabskiego kraju na wakacje i w-------y jej tam kontrolnego strzała. Oskarżyli by go po powrocie? #lewandowski #lewandowska #prawo #p0lka
@drywall33: W Polsce nie mogą ścigać cię za przestępstwa, których dopuściłeś się poza Polską pod warunkiem, że w kraju gdzie to zrobiłeś nie jest to karalne.
@Schyzu: Tymczasem w kodeksie karnym:
art 111§ 1.
Warunkiem odpowiedzialności za czyn popełniony za granicą jest uznanie takiego czynu za przestępstwo również przez ustawę obowiązującą w miejscu jego popełnienia.
i wyłączenia:
art 111§ 3.
Warunek przewidziany w § 1 nie ma zastosowania do polskiego funkcjonariusza publicznego, który pełniąc służbę za granicą popełnił tam przestępstwo w związku z wykonywaniem swoich funkcji, ani do osoby, która popełniła przestępstwo w miejscu nie podlegającym
art 111§ 1.
Warunkiem odpowiedzialności za czyn popełniony za granicą jest uznanie takiego czynu za przestępstwo również przez ustawę obowiązującą w miejscu jego popełnienia.
i wyłączenia:
art 111§ 3.
Warunek przewidziany w § 1 nie ma zastosowania do polskiego funkcjonariusza publicznego, który pełniąc służbę za granicą popełnił tam przestępstwo w związku z wykonywaniem swoich funkcji, ani do osoby, która popełniła przestępstwo w miejscu nie podlegającym
Typowa #p0lka
Tylko jej kolorowa knaga w głowie, która nie potrafi mówić nawet po Angielsku.
7:28
#polka #logikarozowychpaskow #przegryw #polki
Tylko jej kolorowa knaga w głowie, która nie potrafi mówić nawet po Angielsku.
7:28
#polka #logikarozowychpaskow #przegryw #polki

konto usunięte via Wykop
- 2
@PanYpNr1NaWykopie: turecki ksiaze pewnie przy niej dzwoni do innych p0lek a ta sie cieszy bo nie rozumie( ͡º ͜ʖ͡º)
konto usunięte via Wykop
- 0
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
konto usunięte via Wykop
- 0
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
- 2813
@vZGLSjkzfn mialem ten numer bravo sport
@vZGLSjkzfn pozdrawiam gorące xD
Sprzedam opla
Sprzedam opla
81
"Robercik odpoczywa". Ania Lewandowska potwierdziła, na Euro będzie moc!

Robert sprząta, dzieci pilnuje, a żona z Antonio baciate tańczy
z- 19
- #
- #
ja to bym naprawdę chciał poznać #szaramyszkadlaanonka ale jak sobie pomyśle ze laska traktuje spotkanie jak przywilej(jak niektóre toxic laski s-x jako przywilej) poznanie głosu tez jako przywilej, wyciągnie rękę zamiast się przytulic jak człowiek, da się pocałować po 10 randkach
to mi się odechciewa xDDDDDDDDDDDD
i jeszcze, że ona musi popisać żeby poczuć się bezpiecznie
no i wiem ze wykopki będą gadać, że laska ma 100 adoratorów, ale serio
to mi się odechciewa xDDDDDDDDDDDD
i jeszcze, że ona musi popisać żeby poczuć się bezpiecznie
no i wiem ze wykopki będą gadać, że laska ma 100 adoratorów, ale serio
źródło: iksdexd
Pobierz@razdwatrzy55: Jak sie stresuje i wszystkiego boi to po co brać taką miernotę, jak widzę tekst że boi się rozmawiać z ludźmi to od razu kosz
@alsakian: to jest he he sposób dla introwertykow j------h na planszówkach, dobre d--y tam się raczej nie pojawiają
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Opowiem wam akcje z moją ex bo chyba muszę się komuś wygadać. Dwa dni temu dostałem wiadomość, że jest u mnie w mieście i czy mam chęć się spotkać (chyba dalej coś do niej czuje więc się zgodziłem). Myślałem, że będzie drętwo, ale dobrze się dogadywaliśmy, jak się ściemniło poszliśmy do parku i tam zaczęła się do mnie kleić, poszliśmy do mnie i chyba każdy się domyśla co
Opowiem wam akcje z moją ex bo chyba muszę się komuś wygadać. Dwa dni temu dostałem wiadomość, że jest u mnie w mieście i czy mam chęć się spotkać (chyba dalej coś do niej czuje więc się zgodziłem). Myślałem, że będzie drętwo, ale dobrze się dogadywaliśmy, jak się ściemniło poszliśmy do parku i tam zaczęła się do mnie kleić, poszliśmy do mnie i chyba każdy się domyśla co
@mirko_anonim po prostu miała ochotę na s--s i ty byłeś dostępny, kropka.
@mirko_anonim interesujące, płeć niebieska odkrywa jak to jest zostać wykorzystanym dla czyjejś przyjemności
- 17
Tak cię widzi #p0lka Polaku jako małpe, brudną małpe, dlatego sypia z kim popadnie. #blackpill #logikarozowychpaskow
źródło: Screenshot_2024-05-31-17-27-50-716_com.twitter.android
Pobierz@sakiro12: O przepraszam, to inne nacje mowią, że p0lki się puszczają gdzie się da.
- 68
źródło: IMG_20240531_155650
Pobierz@pieknylowca macie tutaj tyle normalnych dziewczyn na wykopie z którymi można pogadać a wybieracie narzekanie na jakiegoś japiszona-wannabe-influencerke
@pieknylowca i po tylu latach nie stwierdził że p----------a?
- 2
Takie pytanko mam do kolegów mizoginów. Czy jest tu ktoś kto mi podeśle jakis artykuł/materiał odnośnie tego dlaczego dziewczyny wychowujące sie bez ojców nie będą w stanie stworzyć normalnej długotrwałej relacji? Oraz ogólnie jak to wpływa na ich relacje z mężczyznami, jak sie zachowują itd. Może być po angielsku. Im więcej źródeł tym lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#redpill #p0lka
#redpill #p0lka
@TKO88 Mój znajomy był z taką co właśnie wychowywała sie bez ojca i później właśnie go zdradziła...
@TKO88: Jestem żywym źródłem. Wieczne poszukiwanie atencji u innych Mężczyzn. Dosłownie każdy chłop który zagadał zostawał dodawany na FB do znajomych. Związek traktowała jak chlewnię bo nie potrafiła szanować własnego Mężczyzny ani kolejnego po mnie. Próby naprostowania działały na max 2-3 miesiące. Szkoda czasu! Jak laska ma 1k+ znajomych na FB/IG to prawdopodobnie 80% z nich to Mężczyźni orbiterzy. Nawet jak laska będzie wierna to psychicznie nie wyrobisz odpędzając orbiterów
@AlienFromWenus: Który cię tak skrzywdził incelko?
źródło: temp_file1502462768658524946
Pobierz@wiecznysingiel97trt: Ależ oczywiście, staraj się to może z łaski skapnie trochę "doopy". Co się dzieje z tymi babami w tych czasach, skąd to się bierze?
- 13
@LeeGiT Instagramy feminizm i media zrobiły swoje...
- 16
Prawdziwa kwintesencja 2/10 oraz "plus size", wraz z bagażem doświadczeń ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#tinder #badoo #logikarozowychpaskow #randki #p0lka #p0lki #polka #polki #heheszki #pieklomezczyzn
#tinder #badoo #logikarozowychpaskow #randki #p0lka #p0lki #polka #polki #heheszki #pieklomezczyzn
źródło: Screenshot_20240531_151806_DuckDuckGo
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 1
@LeeGiT: rzeczywiście ma poczucie humoru
- 45
Ania to robi specjalnie czy o co chodzi? Niszczy całkowicie PR Robertowi i sprawia, że leje z nich już cała Polska i nawet niektóre kraje. W komentarzach na IG jest wyzywana od puszczalskich karyn. Ona nie umie przewidywać swoich zachowań czy o co tutaj chodzi? Przecież to jest akcja i reakcja. Ludzie ją zjedzą, bo zawsze będą po stronie Robercika, który jest pierwszym Polskim piłkarzem na poziomie legendarnym, a Ania jest nikim,
źródło: pare-milionow-wstecz-robert-lewandowski-z-zona-anna-lewandowska
Pobierz@Reiden: już jeden wykopek to ostatnio rozgryzł: to taka akcja marketingowa, żeby napędzić sprzedaż dla Ani, a Robert się z nas śmieje, że my się śmiejemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: SCR-20240531-nhok
Pobierz@Reiden: Albo jest zupełnie odklejona i żyje w swojej bańce "u go girl" nie widząc w tym niczego złego - a ew krytykę sobie racjonalizuje klasycznie jak u celebrytów "hejterami". Albo to naprawdę jakieś porachunki z boberkiem.
- 119
źródło: temp_file7204158299912200477
Pobierzzazdrościsz trochę? (odpowiedz szczerze)
- tak 22.6% (366)
- nie 77.4% (1255)
































