Widzę że jednak nie ma czego żałować że nie oglądałem nowych serii Kiepskich, już chyba Klan miał lepszy scenariusz i grę aktorską. Ciekawy fenomen tych Kiepskich, wygląda jak by w końcowej fazie scenarzysta robił z darmo, reżyser za okiła a aktorzy za najniższą krajową XD A wszyscy mieli na wszystko w------e
  • Odpowiedz
@RepublikaFederalnaNiemiec skojarzyl mi sie pewien dowcip, mniej wiecej tak to szlo:
- I used to ask each of my girlfriends for rating my s-x skills. Once I fucked one German girl, while I was fucking her she kept screaming:
- Nein! Nein!
- that was the best score I've ever get
  • Odpowiedz
@Schyzu: Tymczasem w kodeksie karnym:
art 111§ 1.
Warunkiem odpowiedzialności za czyn popełniony za granicą jest uznanie takiego czynu za przestępstwo również przez ustawę obowiązującą w miejscu jego popełnienia.

i wyłączenia:
art 111§ 3.
Warunek przewidziany w § 1 nie ma zastosowania do polskiego funkcjonariusza publicznego, który pełniąc służbę za granicą popełnił tam przestępstwo w związku z wykonywaniem swoich funkcji, ani do osoby, która popełniła przestępstwo w miejscu nie podlegającym
  • Odpowiedz
ja to bym naprawdę chciał poznać #szaramyszkadlaanonka ale jak sobie pomyśle ze laska traktuje spotkanie jak przywilej(jak niektóre toxic laski s-x jako przywilej) poznanie głosu tez jako przywilej, wyciągnie rękę zamiast się przytulic jak człowiek, da się pocałować po 10 randkach
to mi się odechciewa xDDDDDDDDDDDD

i jeszcze, że ona musi popisać żeby poczuć się bezpiecznie
no i wiem ze wykopki będą gadać, że laska ma 100 adoratorów, ale serio
razdwatrzy55 - ja to bym naprawdę chciał poznać #szaramyszkadlaanonka ale jak sobie p...

źródło: iksdexd

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Opowiem wam akcje z moją ex bo chyba muszę się komuś wygadać. Dwa dni temu dostałem wiadomość, że jest u mnie w mieście i czy mam chęć się spotkać (chyba dalej coś do niej czuje więc się zgodziłem). Myślałem, że będzie drętwo, ale dobrze się dogadywaliśmy, jak się ściemniło poszliśmy do parku i tam zaczęła się do mnie kleić, poszliśmy do mnie i chyba każdy się domyśla co
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 47
@pieknylowca macie tutaj tyle normalnych dziewczyn na wykopie z którymi można pogadać a wybieracie narzekanie na jakiegoś japiszona-wannabe-influencerke
  • Odpowiedz
Takie pytanko mam do kolegów mizoginów. Czy jest tu ktoś kto mi podeśle jakis artykuł/materiał odnośnie tego dlaczego dziewczyny wychowujące sie bez ojców nie będą w stanie stworzyć normalnej długotrwałej relacji? Oraz ogólnie jak to wpływa na ich relacje z mężczyznami, jak sie zachowują itd. Może być po angielsku. Im więcej źródeł tym lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#redpill #p0lka
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TKO88: Jestem żywym źródłem. Wieczne poszukiwanie atencji u innych Mężczyzn. Dosłownie każdy chłop który zagadał zostawał dodawany na FB do znajomych. Związek traktowała jak chlewnię bo nie potrafiła szanować własnego Mężczyzny ani kolejnego po mnie. Próby naprostowania działały na max 2-3 miesiące. Szkoda czasu! Jak laska ma 1k+ znajomych na FB/IG to prawdopodobnie 80% z nich to Mężczyźni orbiterzy. Nawet jak laska będzie wierna to psychicznie nie wyrobisz odpędzając orbiterów
  • Odpowiedz
Ania to robi specjalnie czy o co chodzi? Niszczy całkowicie PR Robertowi i sprawia, że leje z nich już cała Polska i nawet niektóre kraje. W komentarzach na IG jest wyzywana od puszczalskich karyn. Ona nie umie przewidywać swoich zachowań czy o co tutaj chodzi? Przecież to jest akcja i reakcja. Ludzie ją zjedzą, bo zawsze będą po stronie Robercika, który jest pierwszym Polskim piłkarzem na poziomie legendarnym, a Ania jest nikim,
Reiden - Ania to robi specjalnie czy o co chodzi? Niszczy całkowicie PR Robertowi i s...

źródło: pare-milionow-wstecz-robert-lewandowski-z-zona-anna-lewandowska

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach