Kiedy samice kojotów potrafią być bardziej rozumne od #p0lka , a samce kojotów mają więcej godności od beciaków.
https://www.sciencedaily.com/releases/2012/09/120925142549.htm

Dla nieznających angielskiego:
Lojalność kojotów względem partnerów może być kluczem ich sukcesu w terenach zurbanizowanych zdaniem Gehrt'a. Samica kojota nie tylko posiada zdolność rodzenia dużych miotów w czasach dobrobytu mających miejsce w bogatych w pożywienie obszarach miejskich, ale ponadto ma lojalnego partnera do pomocy w wychowaniu potomstwa.
"Jeśli samica miałaby wychowywać tak duże
@77023: większość ludzkich problemów sprowadza się do braku samokontroli i #p0lka nie jest wyjątkiem. Btw najlepsze artykuły które opisują że ludzie mają największy stosunek długości penisa do wzrostu i masy jąder do masy ciała spośród wszystkich zwierząt co sugeruje że kobiety są bardziej puszczalskie od zwierząt aż tu nagle pyk! I zmiana narracji że starają się wyjaśnić ale to na pewno nie wina kobiet dających każdemu. Niczego tak ludzie się nie
Wiadomo już, czy AnnaL wybaczyła Bobkowi to, że przez to, że jest jego żoną i matką jego dzieci, została narażona na stres po tym, jak wrzuciła do Internetu masę filmików, na których ociera się namiętnie swoim kroczem po ciałach innych mężczyzn?

Przecież gdyby nie byli parą, to nie byłoby z tego żadnej afery, żadnego strasu i negatywnych emocji więc to w 100% wina Bobka...

#lewandowski #p0lka #blackpill #logikarozowychpaskow #zwiazki #aferaanalna #afera #
Pobierz wqeqwfsafasdfasd - Wiadomo już, czy AnnaL wybaczyła Bobkowi to, że przez to, że jest ...
źródło: z17056061IER,Anna-i-Robert-Lewandowscy
@wqeqwfsafasdfasd: ostatnio na relacji Ani tańczyła ona z Bobkiem. Widać było calkowity brak chemii, jej oczy nawet w 1/100 nie patrzyły z takim pożądaniem na bobka jak na Miguela. Kręcenie głowy Ani przypominało bardziej to do którego bobek przywykł już w domu, a nie to którego Ania nauczyła się poza domem. Z Miguelem obracała się jak w pralce, a z bobkiem jak stara p0lka po 30.
Widać było duży stres i
Związek remontowo-budowlany

#harlekinydlaprzegrywow


* * *

Oglądając razem Shreka w leniwą sobotę myślałem, że będzie fajnie, śmiesznie, romantycznie. Wspólna kąpiel, pizza, wino i Shrek oglądany z łóżka, przy którym cały czas będziemy uśmiechać się ciasno w siebie wtuleni.

Jednak okazało się, że to był początek piekła…

-Ty wiesz, sam powoli zaczynasz wyglądać jak ten Shrek…
-Że robię się zielony? – nerwowo zażartowałem.
-Nie. Gruby, łysy, leniwy i zęby ci pożółkły…

Od słowa
Pobierz wqeqwfsafasdfasd - Związek remontowo-budowlany

#harlekinydlaprzegrywow

SPOILER

* *...
źródło: tired-man-home-renovation-arguing-girlfriend-stressed-couple-119166640
Pomyślałem, że zacznę cykl krótkich interpretacji najbardziej wkurzających mnie piosenek. Zacznę od Natalii Szroeder i jej Luster.
Piosenka o chadzie, który ją prawdopodobnie zostawił... Ona go słuchała i teraz nie wie co ze sobą zrobić bo została bez senseia. Raz, że nie ma komu robić dobrze dwa nie wie co ze sobą zrobić. Zastanawia się czy się ogłosić na olx czy szukać na #tinder innego senpai
#najbardziejirytujacepiosenki
#muzyka
#p0lka
G.....n - Pomyślałem, że zacznę cykl krótkich interpretacji najbardziej wkurzających ...
@Grejt_Sajaman
Utwór Sanah „Szampan” to najbardziej #p0lka piosenka jaką w życiu słyszałem. Jest to piosenka o bestialskiej, hipergamicznej p0lce, która wali się z chadami z Włoch. Przekaz tej piosenki jest obrzydliwy i nie powinien być podawany dla szerszej publiczności w radiu. Już śpieszę z interpretacją:

0:15 bestialska p0lka sanah ma wielu adoratorów, którzy starają się o jej względy = wszystkich odrzuca ponieważ ma zbyt wybujałe ego i ona chce "chada" 10/10 zarabiającego
#przegryw #oversharing i dziś zaspermiłem do tej barmanki znowu. Napiszę na insta, pewnie jutro, a ta mnie zablokuje albo inny #!$%@?, wyjdę na creepa. Ale mój leksykon mi mówi, że muszę to zrobić. Jest piękna i wyraźnie nie pusta, ani głupia. Największą barierą to zachlany klient vs trzeźwa barmanka. Jakieś inne się uśmiechały dupy, nawet sporo, jedna zajęta blondyna najbardziej się lepila. Facio obok, a ta się trze #p0lka. Tylko łapanie
Na studiach były cztery koleżanki. Naprawdę ohydne. Nazywaliśmy je z kolegami "elita". Wyglądały jak silosy. Niskie, grube, IQ 50 i gadały jak ciężko upośledzone. Łatwiej było przeskoczyć, niż obejść. I to ZDECYDOWANIE.
Uwierzcie mi, że nawet mając pięciokrotne dożywocie to bym żadnej z nich nie ruszył. Wręcz niemoralne były z wyglądu.
Po studiach jestem 4 lata i... 3 z nich są już zaręczone xdddd
Gardzę takimi spermiarzami.
Facet musi dbać o siebie,