@itsoverforme32445: No co ty incelu, kobiety są kochane tylko musisz być ich synem albo bogatym gigachadem który na wszystko jej pozwala ( ͡°( ͡°͜ʖ( ͡°͜ʖ͡°)ʖ͡°) ͡°)
Wykopku przestań szkalować p000lki !!!11111 bo Ci będziemy usuwać znaleziska, żeby nie były na głównej. ( ͡°( ͡°͜ʖ( ͡°͜ʖ͡°)ʖ͡°) ͡°) Ech it's over dla wykopka. #przegryw #p0lka #zwiazki #logikarozowychpaskow #tinder #heheszki
Dla nieznających angielskiego: Lojalność kojotów względem partnerów może być kluczem ich sukcesu w terenach zurbanizowanych zdaniem Gehrt'a. Samica kojota nie tylko posiada zdolność rodzenia dużych miotów w czasach dobrobytu mających miejsce w bogatych w pożywienie obszarach miejskich, ale ponadto ma lojalnego partnera do pomocy w wychowaniu potomstwa. "Jeśli samica miałaby wychowywać tak duże
@77023: większość ludzkich problemów sprowadza się do braku samokontroli i #p0lka nie jest wyjątkiem. Btw najlepsze artykuły które opisują że ludzie mają największy stosunek długości penisa do wzrostu i masy jąder do masy ciała spośród wszystkich zwierząt co sugeruje że kobiety są bardziej puszczalskie od zwierząt aż tu nagle pyk! I zmiana narracji że starają się wyjaśnić ale to na pewno nie wina kobiet dających każdemu. Niczego tak ludzie się nie
@heartheroar: kiedyś z ktoś pomyślał i do samokontroli użył religii, jego silne społeczeństwo wygrało z innymi, kolejne społeczeństwa miały własne religie i jakoś sie to kręciło do przodu. Dziś religia jest rugowana, a w jej miejsce nie wchodzi nic porównywalnego i mamy co mamy.
Wiadomo już, czy AnnaL wybaczyła Bobkowi to, że przez to, że jest jego żoną i matką jego dzieci, została narażona na stres po tym, jak wrzuciła do Internetu masę filmików, na których ociera się namiętnie swoim kroczem po ciałach innych mężczyzn?
Przecież gdyby nie byli parą, to nie byłoby z tego żadnej afery, żadnego strasu i negatywnych emocji więc to w 100% wina Bobka...
@wqeqwfsafasdfasd: ostatnio na relacji Ani tańczyła ona z Bobkiem. Widać było calkowity brak chemii, jej oczy nawet w 1/100 nie patrzyły z takim pożądaniem na bobka jak na Miguela. Kręcenie głowy Ani przypominało bardziej to do którego bobek przywykł już w domu, a nie to którego Ania nauczyła się poza domem. Z Miguelem obracała się jak w pralce, a z bobkiem jak stara p0lka po 30. Widać było duży stres i
@LonNon: coś w stylu: 17 lat, dziecko PLANOWANE(XD!) i ojca brak, no tak bo tylko dziecko było planowane, a ojciec to po prostu dawca spermy( ͡°͜ʖ͡°) poczekać z 2 lata to będzie pisała, że nie jest taka jak inne ( ͡~ ͜ʖ͡°)
Oglądając razem Shreka w leniwą sobotę myślałem, że będzie fajnie, śmiesznie, romantycznie. Wspólna kąpiel, pizza, wino i Shrek oglądany z łóżka, przy którym cały czas będziemy uśmiechać się ciasno w siebie wtuleni.
Jednak okazało się, że to był początek piekła…
-Ty wiesz, sam powoli zaczynasz wyglądać jak ten Shrek… -Że robię się zielony? – nerwowo zażartowałem. -Nie. Gruby, łysy, leniwy i zęby ci pożółkły…
@wqeqwfsafasdfasd XD najśmieszniejsze jest to że coś takiego przydarzyło się bratu mojego ojca. Chłop też wyremontował mieszkanie swojej dziewczynie bo planowali żyć razem a ona pod koniec remontu kopnęła go w dupę, a było to mniej więcej 10 lat temu.
@siedze_w_samych_gaciach: przynajmniej samodzielna i z własnym mieszkaniem. Dzisiaj hoeflacja jest taka, że wymagania mają takie same, ale to facet ma mieć jeszcze mieszkanie i na to wszystko płacić.
Pomyślałem, że zacznę cykl krótkich interpretacji najbardziej wkurzających mnie piosenek. Zacznę od Natalii Szroeder i jej Luster. Piosenka o chadzie, który ją prawdopodobnie zostawił... Ona go słuchała i teraz nie wie co ze sobą zrobić bo została bez senseia. Raz, że nie ma komu robić dobrze dwa nie wie co ze sobą zrobić. Zastanawia się czy się ogłosić na olx czy szukać na #tinder innego senpai #najbardziejirytujacepiosenki #muzyka #p0lka
@Grejt_Sajaman Utwór Sanah „Szampan” to najbardziej #p0lka piosenka jaką w życiu słyszałem. Jest to piosenka o bestialskiej, hipergamicznej p0lce, która wali się z chadami z Włoch. Przekaz tej piosenki jest obrzydliwy i nie powinien być podawany dla szerszej publiczności w radiu. Już śpieszę z interpretacją:
0:15 bestialska p0lka sanah ma wielu adoratorów, którzy starają się o jej względy = wszystkich odrzuca ponieważ ma zbyt wybujałe ego i ona chce "chada" 10/10 zarabiającego
#tinder #badoo #podrywajzwykopem #p0lka zawsze gnije z tego mema w stylu "lubię inteligentów" "lubie jak facet gra na gitarze" i inne warianty, wszystkie z chadem z doklejonym atrybutem xD
#przegryw #oversharing i dziś zaspermiłem do tej barmanki znowu. Napiszę na insta, pewnie jutro, a ta mnie zablokuje albo inny #!$%@?, wyjdę na creepa. Ale mój leksykon mi mówi, że muszę to zrobić. Jest piękna i wyraźnie nie pusta, ani głupia. Największą barierą to zachlany klient vs trzeźwa barmanka. Jakieś inne się uśmiechały dupy, nawet sporo, jedna zajęta blondyna najbardziej się lepila. Facio obok, a ta się trze #p0lka. Tylko łapanie
@Smasher69: Jakby mieszkała/wyjechała do chin to by brała udział w chińskim projekcie koszykarskim który miał na celu stworzenie wysokich chińczyków do grania w kosza aby mieli kojenego yao minga. (w skrócie żyłaby w klatce, byłaby posuwana przez wysokiego chinola a ich dziecko byłoby zmuszone grać w kosza)
Na studiach były cztery koleżanki. Naprawdę ohydne. Nazywaliśmy je z kolegami "elita". Wyglądały jak silosy. Niskie, grube, IQ 50 i gadały jak ciężko upośledzone. Łatwiej było przeskoczyć, niż obejść. I to ZDECYDOWANIE. Uwierzcie mi, że nawet mając pięciokrotne dożywocie to bym żadnej z nich nie ruszył. Wręcz niemoralne były z wyglądu. Po studiach jestem 4 lata i... 3 z nich są już zaręczone xdddd Gardzę takimi spermiarzami. Facet musi dbać o siebie,
@Zoonekro: obecny rynek matrymonialny upadł na tyle, że z sytuacji gdzie przeciętny facet 5/10 mógł przy odrobinie szczęścia wyrwać julke 6/10 zeszliśmy do poziomu, w którym takowy kawaler może liczyć co najwyżej na ulaną witaminkę 3/10 będącą poerasmusową używką po mokebe
@PonuryBatyskaf: ogólnie to na całym zachodzie tak jest. I tu nawet nie chodzi o wstyd. Ciąża to nie choroba i polscy lekarze powinni zahamować te patologie.
@nototenteges: dokładnie - tylko w Polsce się idzie na L4 jak jeszcze się nogi po stosunku trzęsą. Z ciążą jeśli nie jest zagrożona to można spokojnie pracować. Polki i tak pomimo tych przywilejów mają dzietność na śmiesznie niskim poziomie. Po drugie po co pracodawca ma zatrudniać kogoś kto zniknie na trzy lata z roboty?