Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#niebieskipasek obserwuje moje konto, więc piszę anonimowo.
Mireczki w #zwiazki i nie tylko, zbliża się nasza pierwsza rocznica i w związku z tym, chciałabym kupić niebieskiemu jakiś skromny prezent :) tylko nie wiem jaki :( Co wy byście chcieli dostać? #rozowepaski co wy kupujecie waszym mężczyznom? Może jakaś książka o związkach? Macie jakieś pomysły? :)

#pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://p4nic.usermd.net )
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 16
OP: @siecburdelipowsiach: niebieski interesuje się głównie koleją, geografią i wojskiem. Trudno coś kupić, oprócz literatury ( ͡° ʖ̯ ͡°) Chciałabym kupić raczej coś uniwersalnego i przydatnego, a nie żeby stało w kącie i się kurzyło

To jest anonimowy komentarz
Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
OP: @ziolowy: jeździ na rowerze, na nartach, pływa i gra w tenisa, interesuje się głównie koleją, geografią i wojskiem. Prezent tak do 50 zł.

Może jakieś wino? Bardzo lubi wina wytrawne.

To jest anonimowy komentarz
Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
@sokytsinolop: hmm w sumie same drogie hobby ma :p rozumiem też że to też nie rocznica ślubu? moze jakis voucher z grupona na przejazd quadem, albo cos podobnego do zainteresowan partnera?
OP: @Limonene: ale beka nie? XDDDDDDDD ( ͡° ʖ̯ ͡°) @Ginden: chodzi o to, że chce mu coś kupić, co będzie mu się miło kojarzyć. Pomysły mam różne, ale to głównie na urodziny/święta, bo wtedy mogę sobie pozwolić na coś droższego i wiem, że dla niego będzie to praktyczne.
@ziolowy: nie dość, że drogie, to jeszcze specyficzne :D rocznica związku :) ten dzień mamy
@sokytsinolop: kup mu jakąś książkę (ale nie o związkach, rozumiem temat spoko, ale nie jako prezent), może zwyczajnie zrób mu niespodziankę, miła kolacja, wyjście gdzieś (kino, romantyczny spacer jak będzie cieplo) , ładnie się ubierz itd.