Zastanawiam się właśnie czy wy też macie takie inna zajaweczki na korzystanie z tego co daje głowa. Ja np. czasami zamykam oczy, wyłączam myśli (coś jak przy medytacji) i kreuję sobie obraz na powiekach (coś jak CEVy tylko,że na trzeźwo), na początku zawsze zaczyna się od małej białej kropeczki,ale to co się dzieje z tą kropką jak się ją ruszy jest bardzo ciekawe.
Bardzo fascynują mnie możliwości naszych głów, niewiele


















Polecam przeczytać jako ciekawostkę, niezbyt długie.
http://www.psychologia-spoleczna.pl/aktualnosci/1296-decyzje-zakupowe.html
#psychologia #ciekawostka #marketing #mozg #konsumenti #reklama