Mirki, czy ktoś bardziej doświadczony mógłby się wypowiedzieć na temat pozyskiwania klientów w branży usług na facebooku poprzez firmy typu Pikseo? Myśle nad czymś takim, potrzebuje rozbujać działalność związana z auto detailingiem, a nie znam się na tyle na promowaniu postów, stron #ecommerce #marketing #seo
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RETTEVER: Tworzą reklamy Twojej firmy i targetują je na osoby, który mogą być zainteresowane Twoimi usługami. To tak w wielkim skrócie. Jeżeli chcesz to mogę poświęcić Ci 15 minut na telefonie i dać Ci kilka wskazówek dotyczących promowania firmy w sieci. Pisz na pw jak coś.
  • Odpowiedz
Pierwsza sprawa, jeśli kobieta orze w chałupie 5-6h dziennie i codziennie,


@Gorejacy_krzak_agrestu:
To wszystko zależy od tego, jaki styl życia masz, ile masz osób w domu, w tym dzieci i ile kupujesz dań gotowych.
Założenia są u mnie takie, że kupuję nieprzetworzone jedzenie, nie kupuję gotowców, a jeśli np chcę majonez czy ciastko, to robię je sama.
Dodatkowo mam bombelka, który lubi spacery, łażenie po piasku, krzakach, sport i przychodzi brudny
  • Odpowiedz
@asique Mój syn jest po prostu starym koniem ( ͡º ͜ʖ͡º)

W sumie to myślę, że to wszystko bierze się z głowy. Byłem kiedyś z dziewczyną, której rodzice interesowali się w życiu jedynie prog rockiem, Trójką i piciem piwka przy lowieniu ryb. W chacie syf, meble z poprutą tapicerką, odłażące tapety, itd., ale oni nie widzieli problemu, grunt że dało się siedzieć przy radyjku albo koncert
  • Odpowiedz
#dzienmatki

26 maja to wyjątkowy dzień - Dzień Matki.
Matka jest najważniejszą osobą w Twoim życiu. Dała Ci życie poświęcając swoje na wychowanie Ciebie. Jest z Tobą w każdej, czy to dobrej czy złej chwili.
Nie tylko dziś zasługuje na coś specjalnego. Zasługuje na wszystko co najlepsze. Na coś tak wyjątkowego jak ona sama.
Coś takiego jak express ciśnieniowy do kawy DoLangi dostępny w EkspertMarkt już od 2399zł w korzystnych ratach 0%.
pesymistyk - #dzienmatki

26 maja to wyjątkowy dzień - Dzień Matki. 
Matka jest na...

źródło: comment_1590506919uqpVKVPSrJ0Lp3O01pgWxw.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@djgrs: Jaka rozdzielczość ciebie interesuje i jaki poziom skomplikowania projektu? Jeśli montaż z gotowych materiałów + jakieś suby/proste efekty to możesz się do mnie się odezwać.
  • Odpowiedz
@XDwGlowie: uwaga, bary potrzebują twojej pomocy. Możemy otworzyć się na 1/3 klientów. Ci, którzy nie są w stanie pić za trzech są grzecznie proszeni o pozostawienie swojego miejsca profesjonalistom
  • Odpowiedz
Darmowe pozycjonowanie dla fundacji i organizacji pożytku publicznego.

Szukam instytucji, które chcą skorzystać z naszego wsparcia pro bono w zakresie marketingu internetowego z nastawieniem na SEO.

Planowanych jest 10 projektów, a prace będą się odbywać w ramach SemcoreLAB.

Dzięki
Akqub - Darmowe pozycjonowanie dla fundacji i organizacji pożytku publicznego. 

Sz...

źródło: comment_1590161256zeCfzGcIhFvNJP1pWzNlbd.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakiś czas temu odkryłem, że na eduweb można mieć dostęp do wszystkich kursów w ramach abonamentu. Zamiast kupować np. trzy kursy Photoshopa czy Reacta każdy za 100 zł, subskrybujesz na miesiąc. Świetna sprawa, jeśli masz urlop albo jesteś na #bezrobocie i możesz siedzieć godzinami. Teraz jest promocja na 13. urodziny i miesiąc subskrypcji kosztuje 49 zł.
#kursy #naukaprogramowania #grafikakomputerowa #marketing
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@brunetroll089: W abonamencie masz wszystko i na żadne ograniczenia nie natrafiłem, ale rzecz jasna tylko w czasie trwania abonamentu i nie masz opcji pobierania filmów. Co do kursów to trudno mi mówić o wszystkich, ale jak robiłem Adobe Illustrator, to pozytywnie mnie zaskoczyło, że były najpewniej później dodane lekcje typu "Co się zmieniło z wersją X". Na plus są tutaj też warsztaty, czyli np. godzinne lekcje skupiające się na jakimś
  • Odpowiedz
  • 1
Hejka, chcę stworzyć reklamę na FB dla firmy. Mianowicie film promocyjny wrzucam. Czy od razu ładować w reklamę kasę, czy poczekać aż będzie miał zasięg z obecnie lajkujących i dopiero wtedy zacząć go promować? :) Co zrobi lepszą robotę? Macie jakieś FAQ promowania wideo?

#facebook #marketing #socialmedia
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MrFruu: opublikuj film na FB, poproś rodzinę i znajomych aby w pierwsze kilka minut po publikacji obejrzeli cały, polubili a najlepiej udostępnili, zostaw na organiczny na 24 godziny, potem puszczaj reklamę. Powodzenia :)
  • Odpowiedz
@MrFruu:
Generalnie jest tak, że reklamy wideo na facebooku są słabo opłacalne, rzadko kiedy ludzie oglądają całość a jeszcze rzadziej wpływa pozytywnie na firmie. O ile formy na żywo dobrze się niosą i takie live ładnie budują zasięgi o tyle typowe filmy promocyjne już nie. Prawie nikt tego nie ogląda, jest to nachalna forma.

Jeżeli nie prowadzisz konsekwentnej i zaplanowanej akcji reklamowej i filmem chcesz zbudować zasięgi nieorganiczne to to się
  • Odpowiedz