#cdprojectred #wiedzmin #marketing #cyberpunk2077 #seo #marketinginternetowy
Co sądzicie o ostatniej akcji marketingowej CD project red z twetem #blacklivesmatter czy ich poprzedni akcja marketingowa na twitterze "Did you just assume their gender" była lepsza czy gorsza?
Tak mnie ciekawi czy OLX z swoim przesłaniem dla kobiet na tym zyskał z godnie z doktryną byle o nas mówiono https://www.youtube.com/watch?v=CddAK6bGavw czy
zerohedge - #cdprojectRed #wiedzmin #marketing #cyberpunk2077 #seo #marketinginternet...

źródło: comment_1591260923ZwbQvoQbXGoIvRE3k13arv.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeżeli chcesz być dopisany do listy i wołanych przy kolejnych tekstach warto zaplusować!

======== 100% treści, zero spamu =========

Jeśli się wypisujesz, napisz w komentarzu i wszystko gra, nadal będziemy kolegami ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Hej!
Ma ktoś książkę technologie mobilne w marketingu Andrzeja Sznajdera? Potrzebuje dosłownie jednego cytatu, nawet wiem na której jest stronie, a nie mogę znaleźć w googlach. Ewentualnie jeśli by ktoś ogarniał i podpowiedział gdzie znaleźć na szybkości.

#marketing #ksiazki #technologia #nauka #cytaty
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak to jest, czy na firmowym fanpage na FB widać liczbę fanów? Chciałem założyć (zależy mi w zasadzie tylko na funkcji chat-u i ewentualnie reklamy) ale też głupio, żeby wyświetlała się informacja, że ma się tylko 10 polubiłem xD a nie chce się błaźnić i wysyłać znajomym do polubienia (sam tego nie lubię) bo co ich generalnie obchodzi mój biznes?

#facebook #marketinginternetowy #marketing
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wykopowaswinia:

Kilka uwag.
Do posiadania facebooka firmy nie możesz podchodzić w kontekście, że Ci głupio albo że nie chcesz się błaźnić przed znajomymi, bo marketing przez media społecznościowe generalnie na tym polegają.

Dobrze, jeśli ludzie, których znasz polubią twój biznes i stronę bo to oni powinni być pierwszymi klientami twojego sklepu, jeżeli się wstydzisz afiszowania z firmą na facebooku to budowanie strony firmowej tam jest średnim pomysłem, albo zleć to komuś z
Boomkin - @wykopowaswinia: 

Kilka uwag.
Do posiadania facebooka firmy nie możesz ...

źródło: comment_1591031386hYtRYO5daLUdrumV6JtEFN.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Boomkin - obecnie kampanie na polubienia strony są totalnie bez sensu. Nie da się nawet tego jakoś sensownie umieścić w lejku. Poza tym Facebook testuje ukrycie liczby polubień a wydaje mi się, że w dłuższej perspektywie zmianę mechaniki. Moim zdaniem ten cel na chwilę obecną to przepalanie pieniędzy.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Boomkin: z tego co wymieniłeś to kampanie i sprzedawanie za pomocą personal brandingu. Chociaż myślałem bardziej o ukierunkowaniu się na Instagram, tam wydaje się nieco łatwiej to wszystko ogarnąć, łatwiej o reakcję jakąkolwiek
  • Odpowiedz
@Bratkello: ale żenada, muszę to rozchodzić. dobrze, że akurat wczoraj kupiłem sobie pantofle w xdd, na xdd.eu macie 30% zniżki. będzie mi się dobrze chodziło w moich nowych pantoflach z xdd.
  • Odpowiedz
  • 2
Jaki polecacie sposób na ładną stopkę w mailu? Zrobiona w ukrytej tabeli Worda i wklejona w Outlooka wyświetla się super w mailach u osób używających Outlooka, ale już np w Gmailu jest kicha, bo się trochę rozjeżdża. Zależy mi na tym, żeby wszędzie było tak samo, bez względu na program pocztowy. Tekst z góry do dołu i jedno logo, więc nie powinno być żadnej filozofii, ale zależy mi, żeby to było zrobione
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach