Wpis z mikrobloga

Jest jakaś praca dla różowej w #lublin ?

Jest po dziennikarstwie (tak, wiem xd) ale jest bardzo ogarnięta w tych tematach. Ma porobione staże w różnych redakcjach, radiu i tv. Problem w tym, że te miejsca tylko taką robotę za darmo oferują...

Ma też doświadczenie z pracy na infolinii, biegle posługuje się językiem angielskim.

Praca na produkcji raczej odpada, bo jest bardzo mała, chorowita i ciamajda na dodatek, a na kelnerkę jest raczej za brzydka xd

Weźcie pomuszcie, bo bidula setki sybi wysyła i nikt się nie odzywa, a ja się niedługo wypruję z oszczędności utrzymując nas dwoje

#praca #pracbaza
  • 10
  • Odpowiedz
@Antybristler: a od kiedy kelnerki muszą być ładne? xD ostatnio jak byłam w knajpie to wszystkie kelnerki były dość średniej urody, a jedna nawet sporo otyła xD jeszcze się nie spotkałam z takim stwierdzeniem, zaciekawiło mnie to ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mogadishu: napisałem to w ramach żartu trochę, żeby było trochę komentarzy i jakaś szansa, że więcej ludzi tutaj zajrzy. Nie byłbym z brzydką różową, ale dalej pozostaje ciamajdą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Antybristler: polecam zrobić jakieś kursy do rachunkowości albo innego korpo badziewia. Bo tutaj jak nie traficie na perłę w gównie z takim wykształceniem to różowej pozostaje złapać coś na UOP i zaciążyć. Oczywiście bez urazy dla Ciebie i różowej.
  • Odpowiedz