• 309
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
#lublin dobry elektryk w mieście lub okolicach? Elektryczne wspomaganie kierownicy w C3 przestało działać
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#lublin
Nie byłem w domu prawie dwa lata. Jest gdzieś jakaś miejscówkę w której mógł bym zjeść takiego zajebistego hot doga z dodatkami?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#lublin #lubelskie
Gdzie Lublin i okolice można w niedzielę sobie pospacerować z dziewczyną , jakies fajne romantyczne miejsca ?
Jestem z Zamościa , tutaj już wszystkie okoliczne atrakcje zjeździliśmy , teraz chciałbym zachaczyc gdzes dalej .
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki z #lublin mam trochę ciuchów do oddania potrzebującym, wszystko w dobrym stanie dlatego nie chciałbym wrzucać do pojeminka, tylko mieć pewność, że faktycznie trafia do ludzi w potrzebie. Ciuchy przeważnie damskie, mniejsze rozmiary. Gdzie to oddać?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Można jakaś opiekę nad starszym człowiekiem objąć? Bo mnie ciągle że szpitala wyrzucają, z soru konkretnie. Babcia niby kuma, ale kłamie lekarzom. Nie biorę pod uwagę odebrania jakichkolwiek praw tylko, żebym mogła z nią być. Jakiś opiekun czy kurator? #prawo #medycyna #pytaniedoeksperta
W dodatku nic babci nie wytłumaczył tylko spytał czy chce operację. Nikt operacji nie chce więc powiedziała, że nie. W karcie wpis, że pacjent
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak to jest z lekarzami specjalistami dermatolog/kosmetolog w Polsce. Czy są jacyś wybitnie znani, najlepsi w swoim fachu? Patrząc na np. stomatologów jest bardzo łatwo znaleść w swoim mieście czy ogólnie w kraju. Jak ktoś ma wiedzę, podzielcie się opiniami, miejsce nie ma znaczenia, wszędzie się dojedzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) piona!
#tradzik #kosmetyka #dermatologia #lekarz #warszawa #
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zbydlony: ja mogę polecić Radosława Gałana z Zamościa. Trądzik posterydowy. Poprawa była widoczna po dwóch tygodniach, po miesiącu nie było śladu, ale lekarz powiedział ze może nawracać nawet do 10 lat. Zdjęcia dzieli 7 lat, w tym czasie zaczęłam sama dbać i interesować się kosmetykami i doborem do mojej cery. Aktualnie bez makijażu jest w pytę
lamalamie - @zbydlony: ja mogę polecić Radosława Gałana z Zamościa. Trądzik posterydo...

źródło: comment_1629380860VJf1PumZ9tQxULVwst03Ff.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@zbydlony: Zaczęło się chyba w 2 liceum, miałam spuchnięte usta (jak się okazało mandarynkach/ pomarańczach) i poszłam do lekarza rodzinnego, który dał mi receptę na sterydy bardzo wysokiej klasy, których nie wolno stosować do twarzy. Wróciłam do niego po kilku dniach z jeszcze większym wysypem wokół ust, i z pytaniem czy na pewno mogę używać tego do twarzy. Kazał smarować grubsze warstwy XD Po kilku dniach znowu wróciłam w takim
  • Odpowiedz
Hej Mirki z #lublin

W poniedziałek ląduję na dworcu głównym (czy lepiej jechać do zachodniego?) o 6:20 i muszę dostać się na Abramowicką 45. Jak najlepiej się tam dostać? Autobus, trolejbus, jakiś uber czy coś?
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Potrzebuję wykonać echo serca (nie mam skierowania), rozumiem że na NFZ chyba nie ma szans tego zrobić w ciągu następnego miesiąca? Czy ktoś z Was coś może polecić gdzie ewentualnie prywatnie?
#lublin
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@g-core: jedna rzecz mnie zastanawia z tą heat mapą Lublina - Czuby czubami ale największa gęstość wypada na wąwozie i ogródkach działkowych :D albo źle widzę
  • Odpowiedz
  • 1
Prawie ;) nie ma idealnej metody prezentacji danych gęstości zaludnienia. Zapraszam do postu https://gcore.pl/warszawa-no1/ o metodach prezentacji, co prawda na przykładzie Warszawy. W tym przypadku dochodzi tu do generalizacji a że ogródki są w bezpośrednim sąsiedztwie Czubów - tak może wyglądać, kwestia też skali opracowania. Dzięki za czujność
  • Odpowiedz
Jeżeli myślicie, że po zbudowaniu Dworca Metropolitarnego zrewitalizują teren starego dworca to niestety, ale nie... :P

Wojewódzki konserwator (nie)zabytków chce wpisać budynek dworca na listę zabytków xd

Zacytuje komentarz z forum SCC:

"Dobrze
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach