Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Ranage

Ranage

Dołączył 9 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 20521
  • Znaleziska 5092
  • Mikroblog 15429
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 26
Pomorski_Wilk
Pomorski_Wilk
przedwczoraj, 15:08:44
  • 4
Karol Nawrocki nie dostał zaproszenia na Konferencję Odbudowy Ukrainy, która 25-26 czerwca odbędzie się w Gdańsku - ustaliła nieoficjalnie Wirtualna Polska. Podpisane proszenia rozsyłali Donald Tusk i Wołodymyr Zełenski

No ładnie, Rudy kolaboruje z Ukraińcami

#polityka #ukraina
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ranage
Ranage przedwczoraj, 15:09:40 via Wykop
  • 32
@Pomorski_Wilk: nikt tam kawalerek nie będzie rozdawał więc po co tam Nawrocki
  • Odpowiedz
Ranage
Ranage 21.06.2026, 19:52:38
  • 0
de Brajan
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ranage
Ranage 19.06.2026, 19:47:36
  • 61
Mauricio Pochettino, trener reprezentacji USA
Szanujesz - plusujesz
#mecz #usa
Ranage - Mauricio Pochettino, trener reprezentacji USA
Szanujesz - plusujesz
#mecz #u...

źródło: 1000006260

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bauns
Bauns
19.06.2026, 19:48:54 via Wykop
  • 9
@Ranage: na pierwszy rzut oka myślałem ze to on xD
  • Odpowiedz
Pawu1on
Pawu1on
20.06.2026, 00:03:25 via Wykop
  • 2
@Ranage: W pierwszym momencie myślałem, że to Kubica w peruce
  • Odpowiedz
dodi-lukebakio
dodi-lukebakio
19.06.2026, 03:52:19
  • 31
#polityka #usa
kilka tygodni temu DT wydał rozkaz by pomalować spód akwenu przed pomnikiem Lincolna na niebiesko, tak by woda w akwenie miała ładniejszy wygląd dla oka. usunęli wodę, zrobili to i znowu wpuścili wodę. po jakimś czasie pojawiły się algi, więc żeby je usunąć ktoś wpadł na pomysł, by wlać do wody nadtlenek wodoru... który jednocześnie usuwa farbę. W związku z tym farba spod wody rozpada się
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ranage
Ranage 19.06.2026, 07:42:10 via Wykop
  • 0
@dodi-lukebakio: to nie algi, to Mountain Dew, wszystko się zgadza!
Ranage - @dodi-lukebakio: to nie algi, to Mountain Dew, wszystko się zgadza!

źródło: 1000006255

Pobierz
  • Odpowiedz
Ranage
Ranage 18.06.2026, 22:48:33
  • 1
Witam szanowne grono ekspertów
Jestem średnio szczęsliwym posiadaczem paneli fotowoltaicznych o mocy 3,2 kW
Jeszcze w tamtym roku myślałem, że może trzeba zwiększyć ich moc bo rachunki wyglądały słabo (średnio 150 kwh pobranych i 300 oddanych w miesiącu letnim), ale przy obecnych cenach odsprzedaży na poziomie 19 groszy - trzeba dołożyć ich dużo aby rachunek się spinał, dlatego tu moje pytanie:
jak obecnie wygląda opłacalność magazynów i czy ktoś może oszacować koszt
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Smarek37
Smarek37
18.06.2026, 23:03:03 via Wykop
  • 2
@Ranage: jak dychę dziennie oddajesz to taki magazyn 10kw byłby sensowny, albo i 15kw, bo w słoneczne dni produkujesz więcej. Wg mnie mniejsze magazyny nie mają sensu, bo różnice w cenie nie są na tyle duże między 5kw, a 15kw.
  • Odpowiedz
Mateos2
Mateos2
Mateos2
19.06.2026, 16:23:59 via Wykop
  • 1
@zibizz1: patenty firmy sig potrafią zjeść 2MWh rocznie na podtrzymanie ;)
  • Odpowiedz
Ranage
Ranage 18.06.2026, 15:28:44
  • 13
#czarnobyl #rosja #ukraina #heheszki #moskwa
Ranage - #czarnobyl #rosja #ukraina #heheszki #moskwa

źródło: 1000006252

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PokemonowyRambo
PokemonowyRambo
18.06.2026, 15:31:05 via Wypiek
  • 3
@Ranage miło, czarny obłoczek założył sobie jarmułkę.
  • Odpowiedz
odgrzybiacz
odgrzybiacz
18.06.2026, 15:32:50 via Android
  • 0
@Ranage: piękne to i straszne zarazem
  • Odpowiedz
Ranage
Ranage 18.06.2026, 11:40:45
  • 0
Influencerka kiedy widzi dodatni test ciążowy
#influencerzy#instagram
Ranage - Influencerka kiedy widzi dodatni test ciążowy 
#influencerzy#instagram

źródło: 1000006248

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konserwix
konserwix
15.06.2026, 18:25:41
  • 3
#cpk #portpolska ( ͡° ͜ʖ ͡°) wybitni fachowcy z knurem laskiem na czele
konserwix - #cpk #portpolska ( ͡° ͜ʖ ͡°) wybitni fachowcy z knurem laskiem na czele

źródło: 1000003838

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ranage
Ranage 16.06.2026, 13:49:45 via Wykop
  • 0
@konserwix: czytałem że te korytarze da się zmienić i w przeszłości już nam się to udawało więc ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
lorealsek
lorealsek
lorealsek
14.06.2026, 16:25:30
  • 19
#f1 jakies zrodlo potwierdza?
lorealsek - #f1 jakies zrodlo potwierdza?

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ranage
Ranage 14.06.2026, 16:32:22 via Wykop
  • 3
@lorealsek: https://i.imgur.com/Wxupdvg.mp4
  • Odpowiedz
Ranage
Ranage 14.06.2026, 14:58:19
  • 13
Mechanicy Ferrari swiętują pod podium
Dział strategii Ferrari zamknął się w pokoju i nerwowo debatuje co poszło nie tak
#f1
Ranage - Mechanicy Ferrari swiętują pod podium
Dział strategii Ferrari zamknął się w ...

źródło: 624763886_18110745829726663_262250498853375303_n

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

honeybadger9951
honeybadger9951
14.06.2026, 14:24:13
  • 71
#f1 Uroczyście chciałbym przeprosić za szkalowanie umiejętności sir Lewisa Hamiltona. Dalej uważam że ma lekko nie tak pod kopułą, ale kierowcą jest genialnym
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ranage
Ranage 14.06.2026, 14:25:59 via Wykop
  • 0
@honeybadger9951: nikt kto ma zdrowo pod kopułą nie jezdzi w F1
  • Odpowiedz
Manfakk
Manfakk
14.06.2026, 14:20:04
  • 7
Dawać podwójny DNF sedesiarzy i Verstappen na podium (。◕‿‿◕。)

#f1
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ranage
Ranage 14.06.2026, 14:24:22 via Wykop
  • 0
@Manfakk:
Ranage - @Manfakk:

źródło: comment_no9sA1o7wqYGiqjtmGXvJiAJ2NrSWrYS

Pobierz
  • Odpowiedz
Ranage
Ranage 14.06.2026, 14:17:07
  • 1
Na pierwszych twardych Lewis tracił, dlatego zjechał wcześniej
Na drugich odjeżdza
weź to zrozum xD
#f1
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ranage
Ranage
Autor
14.06.2026, 14:18:36 via Wykop
  • 0
@MojHonorToWiernosc: No dobra, ale Russel tez ma przed soba czyste powietrze, 8-9 sekund to tez duzy odstep
  • Odpowiedz
MojHonorToWiernosc
MojHonorToWiernosc
14.06.2026, 14:14:06
  • 0
#f1
Co się w sumie z Astonem stało że się zatrzymał? XDdd
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ranage
Ranage 14.06.2026, 14:14:40 via Wykop
  • 1
@MojHonorToWiernosc: Bateria padła, jutro przyjedzie nowa z Temu
  • Odpowiedz
Ranage
Ranage 14.06.2026, 14:10:48
  • 0
No dobra, jest VSC i jeszcze dodatkowo zwalniać? no to już nie bezpieczniej wprowadzic SC??
#f1
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

disinherited
disinherited
disinherited
14.06.2026, 14:11:13 via Wykop
  • 0
@Ranage: a na uja paliwo marnować
  • Odpowiedz
Piospi
Piospi
14.06.2026, 14:02:59
  • 0
#f1 Moja nienawiść do Nwordmiltona jest bardzo silna, więc kibicuję Sedesiarzom żeby go dojechali.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ranage
Ranage 14.06.2026, 14:04:05 via Wykop
  • 1
@Piospi: jezeli kibicujesz Russelowi to juz wiemy ze nie jest Poan Polakiem, ha tfu
  • Odpowiedz
Ranage
Ranage 12.06.2026, 10:02:28
  • 8
Hahaha wiedziałem że jak włączę Republikę to się nie zawiodę xD
#polityka #republika
Ranage - Hahaha wiedziałem że jak włączę Republikę to się nie zawiodę xD
#polityka #r...

źródło: 1000006200

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ranage
Ranage 12.06.2026, 09:52:30
  • 2
Karol, jak już pojedziesz do Stanów, to zrób tak samo dobrze Trumpowi jak i tu robisz USA
#f35 #nawrocki #polityka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

smutny_kojot
smutny_kojot
12.06.2026, 08:30:34
  • 6
xDˣᴰ

#f35 #lotnictwo #wojsko #polityka #polska
smutny_kojot - xDˣᴰ

#f35 #lotnictwo #wojsko #polityka #polska
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ranage
Ranage 12.06.2026, 09:21:30 via Wykop
  • 0
@fidelio-fidelio: zabrakło refrenu
  • Odpowiedz
miodeksmrodek
miodeksmrodek
12.06.2026, 09:14:01
  • 49
Ładne te nasze nowe myśliwce

#f35 #wojsko #samoloty
miodeksmrodek - Ładne te nasze nowe myśliwce 

#f35 #wojsko #samoloty

źródło: IMG_2161

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ranage
Ranage 12.06.2026, 09:19:57 via Wykop
  • 10
@miodeksmrodek: przecież to nasze nowe drony Bociek w kamuflażu
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 29
  • Strona 1 z 29
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 08.06.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 10.07.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 17.04.2021

    Mikroblogger
  • Kolarz
    od 26.01.2021

    Kolarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking