#lublin

Mostem na żeglarskiej przejeżdżają już autobusy MPK, więc chyba osobówka też przejedzie? Czy stoją panowie policjanci i łażą płacić za przejazd?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej #lublin, słyszeliście dziś 3 dość głośne wybuchy/wystrzały w niewielkim odstępie od siebie? Mniej więcej w okolicach 11:00-13:00. Bardzo wyraźnie i dość głośno słyszałem je na LSM, ale znajoma z Czechowa mi napisała, że u niej też wyraźnie było słychać. Jakieś ćwiczenia wojskowe/detonacje niewybuchów?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przejrzałem właśnie załączniki do przetargu na opracowanie przedłużenia LL80 do Granitowej. Może kogoś to zainteresuje co chcą tam zrobić, bo już Wyborcza pisze o 4-jezdniowej drodze masakrującej zieleń xd:

1. Przede wszystkim wybudują drogę pomiędzy Filaretów a Granitową, ale opracowany zostanie też odcinek Filaretów - Diamentowa (tak, tam gdzie są wiadukty). Klasa tej drogi to Z - zbiorcza - czyli taka sama jak np. Filaretów czy Zana. Dla przykładu JP2 ma status drogi
Pituch - Przejrzałem właśnie załączniki do przetargu na opracowanie przedłużenia LL80...

źródło: pętla

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vadim_lbn: @Pituch co do terenów rekreacyjnych w tych rejonach, przecież lasem ta droga nie będzie szła, a w jej miejscu rosną krzaki i chwasty. Mi się wydaje ze przeciwnikami są jakieś małpy które nawet nie wiedzą jak ten teren wyglada. Oczywiście jestem gorącym zwolennikiem tej trasy, bo rozwiązała by cześć problemów komunikacyjnych w tym rejonie.
  • Odpowiedz
murki gdzie w #lublin najwcześniej da rade zapisać się na rezonans magnetyczny ze skierowania NFZ?... najlepiej jeszcze w tej dekadzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć MotoMirki z #lublin !

Szukam wulkanizacji dostępnej po 17tej, która zmieni mi opony przed weekendem - znacie takie miejsce, gdzie byłoby to możliwe?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@L24D dziękuję za odpowiedź. Próbowałem w MPK na Grygowej (bo są długo czynni), to mi Pan z serwisu powiedział, że najbliższy termin to początek maja i trzeba dzwonić - z miną jakbym mu właśnie matkę przejechał ;)
Finalnie udało się w Sabacie na Budowlanej (bo akurat ktoś nie przyjechał na wymianę).
Ogólnie polecam Sabat - nie traktują Cię jak śmiecia za to że miałeś czelność zapytać o możliwość skorzystania z ich
  • Odpowiedz
gdzie kupię jutro przewód 0.5-0.75mm² ?

najlepiej w gumowej izolacji żeby przetrwał w zewnętrznej instalacji samochodowej. najlepiej północna część miasta.

#lublin
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witajcie, drodzy poszukiwacze przygód!
Mamy dla Was wspaniałe wieści! Przygotowujemy się właśnie do nadchodzącego festiwalu 3k6 w Lublinie i już teraz możemy obiecać, że nie zawiedziemy Was w kwestii skarbów i niezapomnianych wrażeń. :D

Już w ten weekend (22 - 23 kwietnia) spotkajcie nas na stoisku w Targach Lublin, gdzie czekają na Was nowe zbiory, kości oraz bestiariusze, które pozwolą Wam utrzymać się w formie przez całe wydarzenie. A jakby tego było mało, nasze
RGFK_PL - Witajcie, drodzy poszukiwacze przygód!
Mamy dla Was wspaniałe wieści! Przyg...

źródło: 3

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wolt - kod na 10 złotych zniżki - dla starych użytkowników

// Zaplusuj to Cie zawołam po kolejne kody do Wolt

Kod się łączy z innymi kodami, jak nie masz konta to można odebrać 60 złotych (4 x 15 zł) więc można zjeść dzisiaj za niemal zero bo 25 złotych taniej ( ͡° ͜ʖ
LubieKiedy - Wolt - kod na 10 złotych zniżki - dla starych użytkowników

// Zaplusuj ...

źródło: Wolt

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach