Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko180
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Mark666
Mark666

Mark666

Dołączył 3 lata i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 36364
  • Znaleziska 10464
  • Mikroblog 25900
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 46
kondor_20_zglos_sie
kondor_20_zglos_sie
kondor_20_zglos_sie
19.06.2026, 22:52:42
  • 1212
Byłem u dentysty w prywatnej klinice, miałem przegląd zęba, nic mi nie robiła dentystka. Oprócz przeglądu zęba zrobiła RTG. Za wszystko skasowała 300 zł. Wszystko spoko, jestem w prywatnej placówce to płacę. Jakie zdziwienie miałem, gdy już wychodziłem z gabinetu i w koncie IKP wyskoczyło mi skierowanie na do pracownii rentgen na NFZ i że już zrealizowano. Czyli de facto okradli mnie z podatków i na lewo jeszcze pociągnęli hajs z NFZ'tu.
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mark666
Mark666
Mark666 20.06.2026, 08:42:00 via Wykop
  • 1
@kondor_20_zglos_sie: kqzde RTG wymaga sierowania - przyjmujesz dawkę promieniowania.

Nie możesz przyjść z ulicy i zrobisz sobie RTG ota tak, bo chcesz, prywatnie, bez skierowania.
  • Odpowiedz
PiersiowkaPelnaZiol
PiersiowkaPelnaZiol
14.06.2026, 17:18:29
  • 0
Mam pytanie, czy taka bramka sonoff zadziała z takim czujnikiem jak w komentarzu?

#homeassistant #wykop #kiciochpyta #zigbee #sonoff
PiersiowkaPelnaZiol - Mam pytanie, czy taka bramka sonoff zadziała z takim czujnikiem...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-14 o 19.16.46

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mark666
Mark666
Mark666 14.06.2026, 19:30:36 via Wykop
  • 0
@PiersiowkaPelnaZiol: ten czujnik jest nic nie wart ;)
  • Odpowiedz
marta_am
marta_am
marta_am
12.06.2026, 10:03:28
  • 0
Czy według Was kamery na zewnątrz to wystarczająca ochrona, czy alarm to jednak konieczność? Jak zabezpieczyliście swoje nieruchomości? #kamery #budujzwykopem #remontujzwykopem
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mark666
Mark666
Mark666 12.06.2026, 10:05:05 via Wykop
  • 4
@marta_am: ubezpieczenie.
  • Odpowiedz
F3NRIR
F3NRIR
09.06.2026, 16:46:09
  • 1
Ktoś wie, czy w Lublinie są jakieś aktywne kluby albo regularne spotkania planszówkowe?
Do niedawna miałem w pracy regularne wieczory planszówkowe, ale z różnych względów grupa się rozpadła i szukam teraz czegoś nowego.

#lublin #planszowki #grybezpradu
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mark666
Mark666
Mark666 10.06.2026, 05:42:33 via Wykop
  • 0
@F3NRIR: organizatorzy Falkona i 3k6 na swoich eventach wspominali że raz w tygodniu gdzieś grają w planszówki, spotkania są otwarte dla osób z zewnątrz:
https://www.facebook.com/3k6kolektyw
https://www.federacjafeniks.org/
  • Odpowiedz
Whiskeyjack29
Whiskeyjack29
Whiskeyjack29
07.06.2026, 20:10:32
  • 264
Ponad 10 lat w zawodzie, 5 lat studiów, branża która płaci naprawdę dobrze spokojnie top 90-95% ludzi w tym kraju. Doszedłem do sufitu, dalej to już polityka korporacyjna albo własny biznes. Robiłem wszystko jak trzeba. Odkładałem, ETF-y, nie przepalałem. Podwyżki dostawałem. A inflacja przez 5 lat i tak zjadła mi z 25% realnej wartości wypłaty.
Efekt? Stać mnie na kawalerkę. Na 60m żeby zamieszkać z żoną i pomyśleć o JEDNYM dziecku muszę
  • 159
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mark666
Mark666
Mark666 08.06.2026, 08:58:59 via Wykop
  • 1
Mam trochę więcej niż 10 netto. Napisałem, że stać mnie na kawalerkę może jakbym się wyzerował z IKE to bym ją nawet wykończył. Na mieszkanie 70m które byłoby moim marzeniem czyli 3 pokoje + salon (wiem szczyt marzeń 1 sypialnia, 1 biuro bo często pracuje zdalnie i nie chce siedzieć nad monitorami w sypialni i pokój dla dziecka, jeśli się pojawi) to wydatek 1-1.2mln w zależności od lokalizacji do tego dochodzi kolejne
  • Odpowiedz
JaNieGejJaPapiesz
JaNieGejJaPapiesz
02.06.2026, 13:23:53
  • 157
JaNieGejJaPapiesz

źródło: 1000005257

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mark666
Mark666
Mark666 02.06.2026, 19:28:43 via Wykop
  • 2
cevapčići


@Zgrywajac_twardziela: Bośniackie cimcirimci.
  • Odpowiedz
Leszy_741
Leszy_741
Leszy_741
24.05.2026, 11:25:34
  • 0
#polandrock Czy ktoś wie, o co tu chodzi? Ze strony prywatnego pola:
Leszy_741 - #polandrock  Czy ktoś wie, o co tu chodzi? Ze strony prywatnego pola:

źródło: 1000004366

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mark666
Mark666
Mark666 24.05.2026, 14:36:13 via Wykop
  • 0
@Leszy_741: trolling / fake news
  • Odpowiedz
DredziG
DredziG
21.05.2026, 15:59:27
  • 3
#polandrock Jescze troseczke, jesce maluteńko, jesce ciut ciut,..,
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mark666
Mark666
Mark666 21.05.2026, 18:17:45 via Wykop
  • 0
@DredziG: 70 dni.
  • Odpowiedz

696

Mąż posłanki PiS z etatem w zadłużonym szpitalu. Jest specjalistą od Facebooka

Mąż posłanki PiS z etatem w zadłużonym szpitalu. Jest specjalistą od Facebooka

Jędrzej Halerz, mąż Moniki Pawłowskiej, dostał etat w zadłużanym marszałkowskim szpitalu w Chełmie. Odpowiada tam m.in.za Facebooka, szpital bez Facebooka jest niczym

gheost1410
z
onet.pl
dodany: 20.05.2026, 08:26:31
  • 63
  • #
    polska
  • #
    pis
  • #
    szpital
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    polityka
Mark666
Mark666
Mark666 20.05.2026, 17:02:12 via Wykop
  • 16
"O 13 lat starszą od siebie Pawłowską Halerz poznał właśnie w Wiośnie. Obecnie są małżeństwem i wychowują małe dziecko."

Stara i brzydka baba, w zamian za "posadę" za 4k, to nadal kiepski deal ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

chilon
chilon
chilon
14.05.2026, 20:53:21
  • 912
Trzeba skończyć z tymi kurierami rowerowymi, to staje się niebezpieczne #rower #wroclaw #halopolicjaproszeprzyjechacnawykop
chilon - Trzeba skończyć z tymi kurierami rowerowymi, to staje się niebezpieczne #row...
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mark666
Mark666
Mark666 15.05.2026, 10:00:13 via Wykop
  • 1
@janusz-lece: https://tablica-rejestracyjna.pl/DSW91769
  • Odpowiedz
tojapaweu
tojapaweu
28.04.2026, 04:20:33
  • 285
Miesiac temu zapytałem się księgowej, czy mogę sam rozliczyć PIT. Odpisała mi to co na screenie.

Myślę no dobra, to niech kliknie. Dziś otrzymuje fakturę a tam “Rozliczenie PIT 120 netto”.

I generalnie już tam c--j z tymi 150 zł (nie jestem vatowcem). Uważam, że to trochę nieładnie z jej strony, bo nie dostałem informacji, że płacę za to dodatkowo. To tak jakbym jej teraz wystawił fakturę, że zareklamowałem ją na wykop.
tojapaweu - Miesiac temu zapytałem się księgowej, czy mogę sam rozliczyć PIT. Odpisał...

źródło: image_picker_78EF39A7-28FA-4EA6-9D1F-99BD5061E328-10976-0000050F0F22F381

Pobierz
  • 125
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mark666
Mark666
Mark666 28.04.2026, 14:40:23 via Wykop
  • 0
bo zapłaciłbym 350 za PIT


@tojapaweu: * za jedno kliknięcie ;)
  • Odpowiedz
MercedesBenizPolska
MercedesBenizPolska
23.04.2026, 05:48:10
  • 74
#stalowawola #nieruchomosci #mieszkania

To jest gurwa skandal. Podkarpacka umieralnia zwana Stalową Wolą lub jak niektorzy mowia Aluminiową Niewolą. Mieszkanie 48m2. Przyszla podwyzka czynszu na 1100zł. Tysiac jbane sto złotych za 48m2 w wielkiej płycie. Juz nawet nie mowie ze za takie mieszkania po 400k wołają, gdzie 300 bym za to nie dał. Plus jak ktos wynajmuje to teraz trzeba liczyc z 1500-2000 dla wlasciciela mieszkania. A
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mark666
Mark666
Mark666 23.04.2026, 09:34:56 via Wykop
  • 0
@MercedesBenizPolska:

Więc płacisz 251 PLN czynszu,

855 PLN to media i śmieci.
  • Odpowiedz

370

Pięć lat uprawiali 190 ha zboża w strefie skażenia, Smacznego.

Pięć lat uprawiali 190 ha zboża w strefie skażenia, Smacznego.

Takie właśnie "techniczne zboże" wjechało na Polski stół. Wiadomo dzięki komu

PIAN--A_A--KTYWNA
z
farmer.pl
dodany: 22.04.2026, 06:18:05
  • 42
  • #
    rolnictwo
  • #
    ukraina
  • #
    jedzenie
Mark666
Mark666
Mark666 22.04.2026, 10:10:03 via Wykop
  • 10
Złote Ziarno sp. z o.o. (KRS: 0000433793)


@yannikto: nie wiem, ale się domyślam.
Mark666 - >Złote Ziarno sp. z o.o. (KRS: 0000433793)

@yannikto: nie wiem, ale się do...

źródło: Zrzut ekranu 2026-04-22 120933

Pobierz
Ukiss
Ukiss
21.04.2026, 17:19:28
  • 396
W Polsce istnieją miejscowości, które mają taką samą nazwę, jak popularne, zagraniczne miasta. Oto kilka z nich:

* Ateny (podlaskie)
* Bagdad (wielkopolskie)
* Betlejem (pomorskie)
* Berlin (część wsi Harta, podkarpackie)
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mark666
Mark666
Mark666 21.04.2026, 19:48:48 via Wykop
  • 39
* Ameryka (lubelskie)


@Ukiss: W powiecie Pajęczańskim, Ameryka jest częścią wsi Biała. W efekcie mamy Białą Amerykę ;)
Mark666 - >* Ameryka (lubelskie)

@Ukiss: W powiecie Pajęczańskim, Ameryka jest częśc...

źródło: comment_1600119215hn1yfFP7uP5IV9sAj1baVo

Pobierz
  • Odpowiedz
Pituch
Pituch
05.04.2026, 14:13:58
  • 2
Płoną Górki Czechowskie. W komentarzu obrywa deweloper. Tylko, ze tbv nie ma żadnego motywu. Maja zgodę na budowę.

Przy okazji przypominam, ze teren Gorek w 100% nalezy do tbv a ponad 75% nie zostanie zbudowanych. Wbrew temu co piszą obrońcy.

#lublin
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mark666
Mark666
Mark666 05.04.2026, 15:04:13 via Wykop
  • 1
Przy okazji przypominam, ze teren Gorek w 100% nalezy do tbv


@Pituch:
No nie do końca, z 25-35% jest już zabudowana, i aktualnie nadal jest zabudowana, zabudową jednorodzinną (część bliżej Zelwerowicza),
To zazwyczaj tam mieszkają obrońcy górek ;)
  • Odpowiedz
mleko3-2procent
mleko3-2procent
18.03.2026, 14:36:36
  • 555
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mark666
Mark666
Mark666 18.03.2026, 20:25:26 via Wykop
  • 7
@mleko3-2procent: byłem ostatnie kilka dni w Budapeszcie, widzialem chyba nawet dokładnie ten sam plakat z Twojego zdjęcia.

Generalnie, nie znając jezyka, mozna odnieść wrażenie że Zełeński jest głównym kandydatem, jest na 30-50% plakatów/billboardów.

pisowi jeszcze trochę brakuje do orbana.
  • Odpowiedz
JagaFan
JagaFan
06.03.2026, 19:14:53
  • 1
Cześć kupiłem dom w stanie deweloperskim. Chciałbym dodać smart home.

1. Czego oczekuje (liczę na rady i ewentualnie poprawienie mojego toku myślenia ;) )
- sterowanie oświetleniem (zwykłe światła, całe listwy led - cyfrowe) - sceny itp
- czujniki zalania, gazu, czadu, dymu
- wideofon, sterowania bramą główną i garażową
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mark666
Mark666
Mark666 09.03.2026, 07:30:21 via Wykop
  • 0
Jako baze czytałem o Home assistant na dell wyse 5070 + zigbee


@JagaFan: Tak, ale dorzuć te kilka PLN i kup np. Optiplexa

W temacie zigbee, i jakiegoś sceptycznego w wątku głosu - kupuj markowe elementy, nawet Aliexpress, ale niech to będzie aquara, IKEA, sonoff, etc - będzie działać
  • Odpowiedz

997

Pizza 60 cm w Warszawie za prawie 150 zł

Pizza 60 cm w Warszawie za prawie 150 zł

Czy to powoli już nie przesada? Jest sobota, popularna pizzeria w Warszawie - cena za pizzę? Prawie 150 zł! Jedna pizza! Kurtyna.

TonerToner90
z
wykop.pl
dodany: 28.02.2026, 20:51:31
  • 637
  • #
    warszawa
  • #
    pizza
  • #
    inflacja
  • #
    jedzenie
Mark666
Mark666
Mark666 02.03.2026, 14:35:05 via Wykop
  • 0
@manualnyautomat: https://www.stadlermade.com/pizza-calculator/
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 12
  • Strona 1 z 12
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 25.02.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking