@ScypioAfricanus: przedmioty katolickie na katolickiej uczelni = indoktrynacja xD

@mireczekmerit ja studiwoalem „techniczny kierunek” i miałem może z 4 przedmioty niezwiązane z kierunkiem, niestety nie zaznałem indoktrynacji, może akurat na to zaspałem
  • Odpowiedz
@HaoShike: zakladam ze na tagu siedza glownie ludzie z Lublina a jak tak to nie wynajmuja hoteli. Z odpoczynkiem nie powinno byc problemu w żadnym wiec zostaje Ci booking itp strony dopasowując budżet
  • Odpowiedz
@HaoShike: Tutaj masz jeszcze zdjęcie, znalazłem w galerii, tak wygląda łóżko i te okna, a z tyłu jest dość duży aneks kuchenny z lodówką, zlewem, i drzwi do łazienki. Nie było tam rok temu w lipcu jakoś drogo, ale ogólnie miejsce bardzo fajne moim zdaniem
1.....9 - @HaoShike: Tutaj masz jeszcze zdjęcie, znalazłem w galerii, tak wygląda łóż...

źródło: 0

Pobierz
  • Odpowiedz
Właśnie śmiechłem mocno. Kojarzycie skrzyżowanie Zana z Sawy (to przy media)? Tam czasami tworzy się mały zator do skrętu w lewo. A bo to duży ruch na Zana, a to niektórzy śmigają na czerwonym na światłach na przejściu albo ci widzący czerwone jadąc od Zusu nie chcą wpuścić. Potężnych korków tam nie ma, widzę to skrzyżowanie z okna. No jakieś 200m mam do niego. Chwila moment i zator znika. Wyjazd w prawo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zatrucia pokarmowe po kebabie w Piri-Piri Lublin. 29.04 zjedliśmy kebaba z narzeczona, cała majówka spędzona w łóżku z gorączką z częstymi wycieczkami do łazienki. Na początku zastanawiałem czym się zatruliśmy, ale sprawdziłem dzisiaj opinie na Google i widzę, że nie tylko my mamy ten problem więc sprawa jasna.
#piripiri #lublin #kebab #piri-piri #zatrucie
Dom1nus - Zatrucia pokarmowe po kebabie w Piri-Piri Lublin. 29.04 zjedliśmy kebaba z ...

źródło: 4AD581C1-FD04-408A-B9A6-6E69A3D8E567

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@Orjion: No widzisz, byłem i tak na weekendzie w Lublinie więc mówię, że spróbuje. I tak się skończyło, że od niedzieli goraczka i woda z d*py
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytanko. Musze odpocząć kilka dni. Ktoś z Mirków poleci mi jakieś fajne miejsce? Najlepiej jakiś zadaszony domek/wiate żeby pójść na sucho bez namiotu i gdzie można rozpalić ogień żeby sie dogrzać w nocy bo wyszedłem z wprawy i zrobił sie ze mnie zmarzluch i najlepiej podkarpacie albo lubelskie #podroze #bushcraft #survival #namiot #turystyka #podkarpacie #lublin i może jeszcze
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a nawet trzeba mi zniszczyć życie na wykopie a jest ono dla mnie nawet dość cenne


@Niewiemja: pisz dalej takie rzeczy na rowerowym równiku bez dodawania dystansów, a na pewno ktoś Ci dokopie (°°
  • Odpowiedz
Mirki, Mam pytanie odnośnie nieruchomości w Lublinie. Szukam mieszkania dla Siebie i mam pytanie którego dewelopera najlepiej unikać, albo nad którą inwestycję obecnie budowaną zwrócić uwagę. Szukam mieszkania powyż. ~50m2 3P+AK
#nieruchomosci
#lublin
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Obiboq: nie dać się nabrać na nową inwestycję przy orfeuszu. Od roku to wisi i nie wiem czy nadal ludzi zbierają, ale dobrze że się wtedy na to nie zdecydowałem, bo tam nawet łopaty w ziemię nie wbili przez ten rok, a termin miał być na 2024. Niektórzy mówili, że to było badanie rynku czy będą chętni.
  • Odpowiedz
#lublin Gdzie ma Czechowie okolicach udać się żeby kupić porządnego epapierosa na liquid i nie przepłacać?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chłop potrącił kobietę na DEPTAKU i nie zgadniecie, co na to patokierowcy w komentarzach:
- "Malutki ten dostawczak - jak trzeba być ślepym by go nie zauważyć ??? I trzeba być bezmyślnym by pchać się pod cofający pojazd ???
Niestety wina za brak myślenia przez pieszego jest po stronie kierowcy - takie przepisy...."
- "Ślepa czy słuchawki nauszne"

A to tylko przykłady. Niesamowite gwoździe w mózgu. Jestem pewien, że gdyby dostawczak walnął w galerię handlową, przebił
Promilus - Chłop potrącił kobietę na DEPTAKU i nie zgadniecie, co na to patokierowcy ...

źródło: Screenshot 2023-04-26 at 14-37-57 Nie żyje kobieta potrącona na deptaku w Lublinie (zdjęcia)

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Promilus: ja nie pytam czy muszą tam jakoś dojechać tylko czy mogą tam wjeżdżać. Wiesz, chociażby na kanale Samochodoza było widać, że dostawy były możliwe z innej strony, ale nie z tej najwygodniejszej. Czasem trzeba było kawałeczek przejść z wózkiem. Nie wiem jak jest tutaj bo nigdy się nie zagłębiałem.
  • Odpowiedz
@Promilus: Prawda jest taka, że czego ludzie by nie odpier.....li jako osoba kierująca pojazdem powinieneś/powinnaś zachować szczególną ostrożność bezwarunkowo i zawsze bo nigdy nie jesteś w stanie przewidzieć co osoba trzecia odwali a ty jednak masz kilka ton. Natomiast tak jest dokładnie zawsze drogowe patusy będą bronić innych drogowych patusów niezależnie od tego czy są to kierowy tirów, autobusów, mentalne sebix najczęściej w jakiejś becie lub audi czy dawcy organów
  • Odpowiedz