Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
- 0
8
Darmowe autobusy do kościoła robią furorę. Parafianie zachwyceni - Gazeta Jawny

Lubelska parafia płaci za kurs linii autobusowej MPK, która dowozi wiernych na niedzielne msze święte. Tłok jest tak duży, że trzeba było podstawić autobus przegubowy.
z- 11
- #
- #
- #
- #
- #
- #
569
Lublin. Nie chcą wielkiego pomnika Kaczyńskiego w centrum miasta.

"To zbrodnia na tej przestrzeni". Władze Lublina wydały decyzję o warunkach zabudowy dla pomnika Lecha Kaczyńskiego. Monument miałby stanąć na placu Teatralnym. Część mieszkańców i działaczy jest przeciwko. Złożyli skargi do Samorządowego Kolegium Odwoławczego.
z- 70
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 2
- 0
#motocykle #motoryzacja
- 15
#piripiri #lublin #kebab #piri-piri #zatrucie
źródło: 4AD581C1-FD04-408A-B9A6-6E69A3D8E567
Pobierz- 0
- 0
źródło: SmartSelect_20230501_160258_Free Adblocker Browser
Pobierz7
Jechał wężykiem po ekspresówce, obijał się o bariery. Świętował 1 dzień pracy.

Kompletnie pijany kierowca poruszał się drogą ekspresową stwarzając ogromne zagrożenie. Był to jego pierwszy dzień na kierowniczym stanowisku. Współpracownicy widząc, w jakim jest stanie, od razu zareagowali powiadamiając przełożonego. Wówczas mężczyzna wsiadł do służbowego samochodu i odjechał.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Podrzuci ktoś jakieś pomysły co tu porobić? Gdzie iść, co zwiedzić?:)
- 1
- 7
a nawet trzeba mi zniszczyć życie na wykopie a jest ono dla mnie nawet dość cenne
@Niewiemja: pisz dalej takie rzeczy na rowerowym równiku bez dodawania dystansów, a na pewno ktoś Ci dokopie (╯°□°)╯︵ ┻━┻
- 2
#nieruchomosci
#lublin
- 0
- 68
- "Malutki ten dostawczak - jak trzeba być ślepym by go nie zauważyć ??? I trzeba być bezmyślnym by pchać się pod cofający pojazd ???
Niestety wina za brak myślenia przez pieszego jest po stronie kierowcy - takie przepisy...."
- "Ślepa czy słuchawki nauszne"
A to tylko przykłady. Niesamowite gwoździe w mózgu. Jestem pewien, że gdyby dostawczak walnął w galerię handlową, przebił
źródło: Screenshot 2023-04-26 at 14-37-57 Nie żyje kobieta potrącona na deptaku w Lublinie (zdjęcia)
Pobierz7
Potrącenie na deptaku. Kobieta nie żyje [AKTUALIZACJA]
![Potrącenie na deptaku. Kobieta nie żyje [AKTUALIZACJA]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/652a8d5b3bb5fd822bbb0db2eb1e24a08079436aff7d2c722f9238ad06fffa11,w220h142.jpg)
Nie żyje 47-latka, która o poranku została potrącona przez ciężarówkę na lubelskim deptaku przy Krakowskim Przedmieściu. Samochód dowoził zaopatrzenie do jednego z lokali.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- 0






















@mireczekmerit ja studiwoalem „techniczny kierunek” i miałem może z 4 przedmioty niezwiązane z kierunkiem, niestety nie zaznałem indoktrynacji, może akurat na to zaspałem