Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Catmmando: wiem, że się przyzwyczaja, ale ja jestem bardzo wrażliwa na zapachy jakiekolwiek i jak mi coś śmierdzi, to będę to czuła cały czas. Mam maseczkę z grubego materiału, więc chociaż trochę mnie to chroni przed późniejszym bólem głowy.
@ms_chanandler_bong: no dobra a jak masz naturalny zapach ludzi. Pomijając zuli, nieumtych flejtuchow z mpk itd, to masz czasami do zwyklych ludzi niechec albo odwrotnie przyjemnosc z ich woni? Może to brzmi trochę dewiacyjnie ale ja mam cos takiego ze niektórzy nawet umyci dla mnie smierdza lub pachna, kiedys czytalem ze w ten sposób natura wyposażyła nas w dodatkowe narzędzie do znajdywania partnerow.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@RobBobb: o matko! Tak! Ja też mam tak, że jak wchodzę do pracy albo do kogoś do domu, to już czuję czyjś zapach. Mój facet ma taki zapach, że po prostu szaleję, a on nie czuje mojego zapachu na przykład. Zawsze jak się z kimś spotykam i przytulam na przywitanie to wącham XD ale często ludzie używają bardzo przytłaczających perfum i się to wszystko miesza.
@ms_chanandler_bong: i jeszcze jedno, może glupie xd. Czerwona papryka jest droższa od zielonej. Mi bardziej smakuje zielona, wydaje mi się bardziej intensywniejsza w smaku, a ostre sosy albo ostre papryczki w zalewie sa niszczone przez ocet. Ludzie daja się łapać ze niby ostre a tak naprawde ocet wcinaja.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Hmm... Ogólnie to uwielbiam azjatycka kuchnie, ale grzyby mi tak śmierdzą, że nie jestem w stanie znieść zapachu i tym samym ich jeść. Dawaj jak jeszcze coś masz. A, i sos rybny jest okropny z tym intensywnym zapachem
@ms_chanandler_bong: sos rybny i sos sojowy maja intensywny zapach (rybny meczacy, ale sojowy pasuje jak nie jest "mechaniczny" ).
Lemonka vs cytryna ( cytryna nie ma smaku/zapachu),
Grejpfrut lepszy od pomarańczy (gorzki, intensywny... ale trzeba zdjąć skórkę)
Swierzo sciete/szybko rosnace drzewno(zywica)....
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@RobBobb: Grejpfrut zdecydowanie lepszy! A cytrynę często jadłam i nie miała dla mnie takiego intensywnego smaku. Ja jeszcze z zapachów bardzo lubię sól morską, a moje ulubione perfumy to właśnie Acqua di Portofino Sail. Polecanko, jest unisexem, a pachnie dla mnie jak lato nad sycylijską plażą.