@jozinzbazin_bozy: Na canndo.pl znajdziesz 10 klinik, które oferują najniższą cenę. Nasze FAQ wyjaśni Ci nieco więcej na temat procesu zostawania pacjentem. Niech Cię tylko nie kusi centrummarihuany.pl, którego już u nas nie zobaczysz, ale mocno reklamują się w internecie - ostatnio pojawiają się niepokojące informacje na temat tej kliniki. Następnie, jeżeli chcesz poczytać o odmianach, wchodzisz tutaj: https://odmianymarihuany.pl/. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania to śmiało. ( ͡
  • Odpowiedz
Dziewczyna od niedawna ma problemy z miesiączką, niezbyt obfita + boli ją brzuch, zdecydowała się na pierwszą wizytę u ginekologa. Wolała do faceta, choć według mnie to nie powinno mieć znaczenia (teraz nie jestem pewien). USG nic nie pokazało, zapytał ją czy współżyje i się zabezpiecza, odpowiedź twierdząca jako że jesteśmy normalną parą. Stary k**as bo inaczej nie mogę tego nazwać nagle dostał białej gorączki i zaczął się wydzierać aż dziewczyna wybuchła
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Patol0g rzecznik praw pacjenta albo rzecznik odpowiedzialności zawodowej, przypuszczalnie go nie ukażą nawet naganą, ale prawdopodobnie go wezwą w celu złożenia wyjaśnień. Zajrzyjcie do kodeksu etyki lekarskiej, żeby się powołać na któryś punkt.
  • Odpowiedz
XD, XD, pani doktor z Ukrainy (na stażu żeby móc pracować w Polsce, po specjalizacji na Ukrainie) właśnie zbrudzila cały stół z narzędziami - na prośbę instrumentariuszki otworzyła opakowanie z butelką do drenu, wyciągnęła ja ręką z tego opakowania i położyła na stole. Cholera, ja się boje o swoje zdrowie . Jakby była jeszcze jakaś studentka to bym zrozumiał ale to "specjalistka" #medycyna #lekarz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
tam są niskie standardy w każdej dziedzinie życia. Jakbyś polaka w latach 1990-2005 wysłał do niemiec to było by to samo. Po to jest wzięta na staż żeby ją przystosować. Będzie popełniać błędy, w każdej dziedzinie się tak dzieje. Na stażu dostaje się najmniej odpowiedzialne prace żeby ewentualne błędy nie doprowadziły do katastrofy. Potem w miarę opanowania pracy można robić poważniejsze rzeczy.


@fff112: ale dlaczego polscy studenci/stazysci musza wszystko doczytywac,
  • Odpowiedz
Drodzy wykopowi #lekarz e. Spadła mi dziś na palca dużego na stopie - płyta meblowa, formatka ważąca 22 kg wg wyliczeń.
Bolało tak, że prawie zasłabłem. Palec na pewno nie jest złamany, bo spadło dosłownie na końcówkę czyli ten 1 cm, mogę nim normalnie ruszać. Jednak pod paznokciem mam krwiaka. Bardzo boję się nawet zwykłego pobierania krwi, a o ściąganiu paznokcia to już nawet nie chcę myśleć. Trochę kuśtykam, jak
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@marcel_pijak współczuję. a krwiak będzie się przesuwał powoli razem z rosnącym paznokciem i wylezie za miesiąc czy dwa. właśnie się cieszę że mi wylazł z kciuka lewej ręki po tradycyjnym przywaleniu sobie wkretarką.
  • Odpowiedz
@Bog666 witamine d i kwas foliowy kupic w aptece, jesc wiecej zielonych warzyw (nazwa foliowy to od liści), ciśnienie zapisywać w zeszycie i pokazać lekarzowi rodzinnemu.
  • Odpowiedz
  • 0
@adamsowaanon: z tą wymianą oleju co roku to bym nie przesadzał. Niektórzy wymieniają co rok przestępny.


@Napoleon_przegrywarte69: 10.000-15.000km lub co roku, z tego co słyszę od dobrych mechaników

a no to że człowiek ma się przekręcić po 65 roku życia a za przegląd auta ma wydać pieniądze by była pewnosć czy auto się nie rozpadnie podczas jazdy i
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#pytanie #lekarz (?) #medycyna (?) #autyzm

Czy na autyzm można dostać jakieś papiery i "coś" z tego mieć? 30l. i zastanawiam się czy warto iśc do jakiegoś lekarza "z tym", z jakiegoś testu wyszło żę mam, plus to by tłumaczyło dużo rzeczy w moim życiu.

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: a co byś chciał z tego mieć? Jeśli nie jesteś przy tym upośledzony intelektualnie, to raczej renty ani orzeczenia o niepełnosprawności nie dostaniesz xD ale sama świadomość diagnozy niektórym pomaga, wyjaśnia właśnie pewne rzeczy w życiu, może dać jakiś kierunek do samorozwoju albo po prostu zapewnić poczucie, że nie jesteś sam z jakimiś tam problemami np. w relacjach międzyludzkich
  • Odpowiedz
@Timolol: gratuluję. Właśnie odkryłeś podstawy biznesu. Kupić/wyprodukować tanio, sprzedać drogo. Strach pomyśleć co jutro odkryjesz ( ͡º ͜ʖ͡º) życie jest takie ekscytujące ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach