@sildenafil: najgorsze było to ważenie jajec łyżką, która dopiero co ważyła inna jaja :D Masakra. Czułeś jeszcze to ciepło poprzednich jaj. Ale się cieszę, że mam to już za sobą.
  • Odpowiedz
Polecicie jakiegoś specjalistę od nadgarstków w #wroclaw ?

Czasami odczuwam małe problemy z nadgarstkami, raczej nic trwałego, bo wystarczy rozmasować albo odejść od komputera na dzień i przechodzi. Ale chciałbym skontrolować jak sprawy wyglądają, bo praca typowo biurkowa i prędzej czy później wiem, że nadgarstek i tak wysiądzie.

#lekarz #ortopedia #pytanie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Murasame: Starczy mieć ją źle ustawioną albo mieć złe przyzwyczajenia. U mnie pomogło jeszcze zaczęcie używania podkładki pod nadgarstki do klawiatury. Natomiast jestem tylko gościem z neta więc na mnie nie patrz :P

Co do kontrolerów i grania na konsoli to akurat kolega miał podobnie. U niego się okazało, że to faktycznie wina tego jak trzymał pada. Zmienił sposób trzymania pada i zaczął robić przerwy i przestało go boleć.

Powodzenia
  • Odpowiedz
@Murasame: czy komp czy nie ale wszystko zalezy tez od genow :) z 15 lat temu mnie mrowilo chyba tez z lewej dloni, inaczje tez czula torche - cos z nerwami. Ogladali jakeis prady czy tam masaze proponowali, chyba nawet nie mialem wiele zabiegow albo w ogole? Juz nie pamietam. Przeszlo samo i na pewno z dekada jest spokoj. Kto wie co to bylo.
  • Odpowiedz
#zdrowie #zwolnienielekarskie #lekarz potrzebowałbym na kilka dni L4 ze względów rodzinnych, totalnie mi nie pasuje pójście do pracy, a kierownik czy szef mi nie da urlopu, bo to.. nawet nie powiem co za ludzie. Nie jestem chory, po prostu potrzebuje wolne. Nigdy w życiu nie musiałem kombinować jak załatwić zwolnienie, teraz pierwszy raz zdarzyła się taka sytuacja. Co polecacie zrobić w tej sytuacji? Jakiś lekarz online?
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Wjolka: szukam innej pracy, ale obecna też ma swoje plusy takie jak blisko miejsca zamieszkania, umowa o pracę na czas nieokreślony, nie mam ciężkiej fizycznej pracy
  • Odpowiedz
  • 1
@mirko_anonim Czy odpowiedź na Twoje pierwsze pytanie coś zmieni? Po prostu zmień styl życia na zdrowy. więcej zrobić dla siebie nie możesz, a czasu nie cofniesz.
Żadnych wymiernych badań na te tematy nie ma, to wróżenie z fusów. np. co do papierosów mówi się ze 10 lat bez papierosów daje wycofanie części negatywnych skutków, z kolei inne badania mowia o 30letnim ryzyku dla raka jelita grubego od zaprzestania palenia. I jakie
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Zacząć się lepiej odżywiać może nawet 60 letni dziadek. Dopóki żyjesz i nie chorujesz na inne choroby przewlekłe mocno obciążające organizm, to zdrową dietą w każdym wieku się zregenerujesz dopóki żyjesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo w chwili #zgon Twoje komórki kończą produkcje nowych i zaczyna się proces rozkładania

  • Odpowiedz
WItam, jak wygląda sprawa L4 na jdg w niemczech?(Polska działalność) Będę na zwolnieniu tydzień i będę przebywał na terenie Niemiec, czy mam podawać jakiś adres przebywania, spodziewać się kontroli ? Czy można w tym czasie np zjechać do PL ? Czy jak podam, że przebywam pod danym adresem w Niemczech to muszę tu całe L4 przesiedzieć.

#l4 #praca #zwolnienielekarskie #kadry #prawnik #
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hey wiem, że muszę się wybrać do lekarza ale zanim do niego dotrę to może coś doradzicie. Jak złapią mnie pierwsze słoneczne promienie to robi mi się czerowna plama na szyi , dłoniach i na zgięciu rąk. Wysypka na tych plamach jest bardzo mała drobniutka i żadka. Łykam od miesiąca beta karoten a mimo to w tym roku znów mnie złapało. Potem zazwyczaj mam spokój nie dostaje plam ale tez. Wiem że
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@o_n_a: marchewki mają sporo wapnia, natomiast teraz słońce już przypala po kilku minutach, jak się od marca nie przyzwyczaiło skóry naświetlaniem, to może być zaczerwienienie nawet po 2 minutach ekspozycji
  • Odpowiedz
@Zimny-jak-lod: To nie działa tak 0-1, że albo ból jest fizyczny albo psychiczny. Każdy ból jest modulowany przez centralny układ nerwowy. I właśnie obawy, samopoczucie, przekonania itp będą wpływały na to jak dany bodziec będzie odbierany. Z drugiej strony to nie musi być wcale ból pochodzenia psychicznego, żeby staw bolał bez fizycznego uszkodzenia. Sam stan zapalny (np. w chorobie zwyrodnieniowej) zmniejsza próg pobudzenia receptorów nerwowych przez co nieszkodliwy ruch może
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach