Na oddziale 10 lekarzy i 2 stazystow i nic nie robią. Chula wiatr. Był jeden wyrostek w nocy i kilka pęcherzyków w tygodniu i to wszystko. Limit na zabiegi planowe się wyczerpał.
Oni w trakcie pracy chodzą do restauracji na mieście bo to szpital wojewódzki w centrum. Nuda w #!$%@? Xd
Lekarze #!$%@?ą, ze to nie chirurgia tylko



























Komuna wróciła.
#szpital #medycyna #zdrowie #psychiatria #dzieci #lekarz #lekarze
źródło: Screenshot_20230623_133309_Chrome
Pobierz