Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
- 0
dostalem skierowanie na mri, ale bez informacji, ze ma byc z kontrastem. Mialem kiedys robione mri i lekarz stwierdzil, ze powinienem zrobic je jeszcze raz z kontrastem, bo bylo niejednoznaczne. Nie chce placic 2x za badanie, czy dobrym pomyslem jest zrobienie tego mri od razu z kontrastem? Wiem beka, szukanie porad zdrowotnych w internecie xD #lekarz #zdrowie #ortopedia
@heater mri czego i w jakim wskazaniu?
dostalem skierowanie na mri,
@heater: długo czekasz ze idziesz prywatnie? przecież masz skierowanie. Co do kontrastu to chyba możesz od razu robić tylko z nim, tylko badania na nerki potrzeba chyba wcześniej, kreatynina mocznik gfr. Lepiej widać z kontrastem więc po co robić i z i bez.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 3
@gracilis: mojej mamie pękł pęcherz płodowy około 30 tc i odpływały wody. Musiała leżeć 2 miesiące w szpitalu, praktycznie stale w łóżku. Donosiła ciążę do bezpiecznego terminu i jestem ja, bez żadnych uszczerbków na zdrowiu. To było 36 lat temu.
Lewicowe organizacje i media znów naginają prawdę i procedury medyczne żeby ugrac kapitał polityczny. Robia przy tym ogromną szkodę kobietom i medykom.
Lewicowe organizacje i media znów naginają prawdę i procedury medyczne żeby ugrac kapitał polityczny. Robia przy tym ogromną szkodę kobietom i medykom.
- 0
Mam spuchnięte oczy po dużej ekspozycji na słońce podczas wędrówki górskiej. Są już zamknięte do połowy jak po walce bokserskiej. Jaki lek można zastosować żeby pomogło? Okłady z rumianku wiele nie pomagają
#zdrowie #lekarz #medycyna #kiciochpyta
#zdrowie #lekarz #medycyna #kiciochpyta
@Koller: puchną ci oczy, co robisz:
a) piszesz na wykopie
b) lecisz do lekarza, bo w sumie oczy to ważny i przydatny narząd
( ͡° ͜ʖ ͡°)
a) piszesz na wykopie
b) lecisz do lekarza, bo w sumie oczy to ważny i przydatny narząd
( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Koller: Tak mi się jakoś skojarzyło
źródło: obraz_2023-06-08_120605153
Pobierz- 0
Rzadko się tu udzielam, szczególnie odkąd zmieniono oprawę graficzną, ale jestem już zdesperowany i może przeczyta to ktoś, kto będzie umiał mi pomóc. Dwa miesiące temu pijąc napój przez metalową słomkę wypraną w zmywarce, połknąłem ciało obce, które utknęło mi w przełyku. Było ono zrolowane w tej słomce, i wyprostowało się mi w przełyku. Jest to płaska, okrągła, najpewniej plastikowa etykietka mająca ok. 3 cm średnicy.
Dwukrotnie miałem robiony rentgen, który nic nie
Dwukrotnie miałem robiony rentgen, który nic nie
9
Ofiary zaostrzenia prawa antyaborcyjnego w Polsce
24 maja zmarła kolejna kobieta. Dorota z Nowego Targu ...
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Moje studia kosztował podobno 1mln złotych, a ja zrezygnowałem z zawodu po 6msc.
Najlepsza decyzja w życiu. Leczenie polaka do zbrodnia przeciwko ludzkości.
Pozdrawiam was i pozostawiam z tą myślą, że przeżarłem tyle forsy które mogło pójść na kogoś z POWOŁANIEM xD
#medycyna #lekarze #zdrowie #lekarz #szpital #nfz
Najlepsza decyzja w życiu. Leczenie polaka do zbrodnia przeciwko ludzkości.
Pozdrawiam was i pozostawiam z tą myślą, że przeżarłem tyle forsy które mogło pójść na kogoś z POWOŁANIEM xD
#medycyna #lekarze #zdrowie #lekarz #szpital #nfz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Miałem dzisiaj dziwną i nietypową sytuacje, chciałbym się dowiedzieć co to mogło być. 2 tygodnie temu miałem leczonego zęba, okazało się, że potrzebna będzie kanałówka bo ząb zaczął wczoraj mocno boleć. Dodatkowo dzisiaj pojawiła się opuchlizna tak jakby w okolicy zatoki szczękowej, dziąsło niby ok, ale ta opuchlizna gdzieś jednak była. Poszedłem na "wizytę", byłem 10min, dostałem znieczulenie w dziąsło które nie zadziałało, później dostałem do środka zęba, myślałem że się zesram
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@cubasaozora: pytałem, też nie wie
- 0
czy lekkie porażenie prądem w przeszłości ma czynnik powodujący dzisiejsze problemy typu dodatkowe skurcze czy inne dolegliwości z sercem?
#pytanie #porady #kardiologia #lekarz #pytaniedoeksperta
#pytanie #porady #kardiologia #lekarz #pytaniedoeksperta
- 0
@chaszczyk lekarz mnie już nienawidzi bo widzi mnie średnio raz na 2 tygodnie :/ z tą nerwica coraz gorsze objawy się pojawiają, dosłownie jakbym miał mieć zawał tylko bez pieczenia w mostku. już chyba wszystkie objawy miałem aż się boje nastepnych
@HxRT0301 nie znam Cię i lekarza też ale wydaje mi się że przez nerwice możesz po prostu tak błędnie odbierać swojego lekarza. Raczej marna szansa żeby Cię nienawidził. Od tego jest żeby się z Tobą regularnie widywać także lecz
- 3
Co myślicie o podjęciu studiów medycznych w wieku 29 lat? Nie jest już dla mnie za późno?
Od zawsze chciałem iść na studia medyczne i zostać lekarzem by pomagać ludziom w chorobach. Tyle się słyszy u mnie w okolicy że brakuje lekarzy, że ktoś jest chory a nikt nie może mu pomóc itd, a ja zawsze chciałem takim osobom pomagać.
W wieku 20 lat myślałem że takie studia to dla mnie „za wysokie
Od zawsze chciałem iść na studia medyczne i zostać lekarzem by pomagać ludziom w chorobach. Tyle się słyszy u mnie w okolicy że brakuje lekarzy, że ktoś jest chory a nikt nie może mu pomóc itd, a ja zawsze chciałem takim osobom pomagać.
W wieku 20 lat myślałem że takie studia to dla mnie „za wysokie
- 0
Hej #lekarz #medycyna #zdrowie #leki
Pytanko. Standardowa recepta na ważność 30 dni i to jest czas, w którym można ją wykorzystać. Czy lekarz może wystawiając receptę wydłużyć jej datę ważności, żeby np była ważna trzy miesiące, nie miesiąc? Chodzi mi tutaj szczególnie o receptę transgraniczną.
#pytanie
Pytanko. Standardowa recepta na ważność 30 dni i to jest czas, w którym można ją wykorzystać. Czy lekarz może wystawiając receptę wydłużyć jej datę ważności, żeby np była ważna trzy miesiące, nie miesiąc? Chodzi mi tutaj szczególnie o receptę transgraniczną.
#pytanie
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 340
źródło: IMG_20230607_063640
Pobierz@pieknylowca: przecież dobrze napisała - żeby porównać w celach naukowych, poziom tylko wiedzy, bez aspektu językowego, musiałyby być w języku ojczystym.
konto usunięte via iOS
- 1191
@pieknylowca naucz się czytać ze zrozumieniem to może załapiesz sens jej wypowiedzi
- 0
Skoro u mnie w pobliżu miast termin na NFZ na rezonans to minimum 1,5msc to mogę pojechać do miasta oddalonego 4h ode mnie gdzie termin to około 10 dni? Bo prywatnie rezonans to 600zł no a bilety w obie strony 100zł, można tak? Oraz czy bym musiał jechać odebrać wyniki?
#lekarz #pytanie #medycyna #nfz #lekarze
#lekarz #pytanie #medycyna #nfz #lekarze
@its_over_for_chlop: balneolodzy są bogami
@its_over_for_chlop: nie ma czegoś takiego, przynajmniej wśród ludzi z minimum rozumu. Btw pediatria to bardzo ciężka specka, dzieci długo po sobie nie pokazują objawów. O internie nie wspomnę, podręcznik do interny jest wielkości książki telefonicznej, a to tylko jedna książka.
Mirki a raczej mirabelki.
Jak usunąć drugi podbródek? to mój spory kompleks, nie jest jakiś ulany bo mam 93 kg (prawie 2 metry wzrostu) a i tak mam podbródek, miałem trochę cofniętą szczękę więc to pewnie dlatego ale jak naciągnę sobie tam skórę to wygląda git.
Raczej jakieś mechaniczne usuwanie skóry? Tłuszczu? W żadne lasery czy inne wymysły żeby drenować pieniądze się nie chce bawić. Polecicie jakiś konkretny zabieg? Konkretnego chirurga? Cała
Jak usunąć drugi podbródek? to mój spory kompleks, nie jest jakiś ulany bo mam 93 kg (prawie 2 metry wzrostu) a i tak mam podbródek, miałem trochę cofniętą szczękę więc to pewnie dlatego ale jak naciągnę sobie tam skórę to wygląda git.
Raczej jakieś mechaniczne usuwanie skóry? Tłuszczu? W żadne lasery czy inne wymysły żeby drenować pieniądze się nie chce bawić. Polecicie jakiś konkretny zabieg? Konkretnego chirurga? Cała
źródło: d12f2d7ce2438
Pobierz@BananowyKrol: jesli zrobisz liposukcje + przytniesz kalorie to na bank, ale jak bedziesz jadłwiecej niz deficyt to pewnie problem powroci za rok- dwa
konto usunięte via Wykop
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...



























#pytanie #lekarz #medycyna #leki
są przecież torby termoizolacyjne.