✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Bola mnie lydki, szczegolnie wraz ze wzrostem temperatury, latem, noca gdy jestem pod koldra. Lekarze rozkladaja rece. Mial ktos podobne ovjawy? Uczucie zmeczenia od srodka, tylko lydki. Rowniez kiedy nie chodze. Chlodzenie pomaga na chwile.
#zdrowie #medycyna #lekarz

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@mirko_anonim Unos je wyżej pod kątem 30 st i zastanów się czy nie masz jakiegoś większego problemu z kręgosłupem w odcinku ledzwiowym.
Pewnie kwestia naczyń żylnych.
  • Odpowiedz
#lekarz #medycyna
Lekarz tak mi zszył ranę po wycięciu pieprzyka że w środku jest zagojona blizna z której wyrastają włosy. Ta blizna jest jednicześnie wklęsła i wypukła. Co mam kuvwa z tym zrobić? Nie da się teraz tego w żaden sposób ogolić ani nic, i wygląda to nie za dobrze, aczkolwiek nic nie boli. Mam go pozwać że mnie oszpecił? XD
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

az takie ciasne chyba nie istnieją xd

@DzazesOrozes: a jednak. Mi się zdarzyło znać dwie laski które były tak ciasne że je po prostu zawsze bolało i musieliśmy zrezygnować ze zwiazku. Ale bywa też na odwrót, jedna była tak luźna że nie miałem zbytnio przyjemności. Po prostu są różne.
  • Odpowiedz
@gorzki99: ostatnio mi się zdarzyło na dyżurze zdiagnozować pacjentce wapniejące ostre zapalenie ścięgna mięśnia długiego szyi, gdzie w polskim internecie nie znajdziesz o tym ani słowa, a na porannej odprawie ~200 lat radiologicznego doświadczenia nigdy nie widziało żadnego przypadku. Oczywiscie, mogłem nie korzystać z googli tak jak tego oczekują wykopowi fachowcy od pchania karuzeli bo przecież lekarz musi wiedzieć absolutnie wszystko o wszystkim (a wiedza ta jak błogosławieństwo spływa na
  • Odpowiedz
@gorzki99: Ale jak widzisz, jest presja na to żeby rżnąć głupa i udawać wszechwiedzącego - i wychodzi to też od samych pacjentów. A w dzisiejszych czasach po prostu nie masz szans wiedzieć wszystkiego o wszystkim. Przecież nawet tutaj na wykopie cały czas widzisz posty o tym jak to hehe lekarz nieuk szukał w internetach albo sprawdzał dawkowanie, matko boska co za debil wygooglować to se sam moge xD
  • Odpowiedz
Zastanawiam się czy ósemka jedna mi się nie próbuje wydostać, bo czuję lekki ból ale nie żadnego zęba, tylko pustego miejsca tam prawie przy samym końcu szczęki xd
#dentysta #zeby #lekarz #zdrowie
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Kiedyś byłem na prostytucie i dała mi opryszczkę fiutta, poszedłem do szpitala gdzie dostałem jakieś tabletki i przeszło, dzisiaj minął może rok a opryszczka znowu wróciła mimo że nie wspolzylem z nikim. To tak będzie nawracać? Przejdzie samo czy iść znowu po tabletki?

#lekarz #medycyna #divyzwykopem

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W którym momencie lekarze specjalistyczni przestali leczyć a zaczęli "konsultować" czyli:
a) kierować na standardowe badania (zależnie od części ciała) robione przez pielęgniarkę albo w sumie kogokolwiek po jednodniowym szkoleniu (np. pobranie krwi),
b) przeglądać kartkę z wynikami a następnie wg komputera wypisywać receptę na jakieś pseudoleki, których producent akurat zasponsorował im wycieczkę na Malediwy z kochanką.

Mam wrażenie, że ludziom z faktycznymi problemami zdrowotnymi, które nie przejdą same z siebie do
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Takie coś będzie dostępne w ciągu max roku, dwóch i co wtedy zrobią ci wielcy specjaliści 300+ za wizytę?


@kukold: będą kasować 400zł za wizytę bo inflacja. :)
  • Odpowiedz
Cześć, jestem Agnieszka, jestem lekarzem. Po terapii trądziku lekiem Izotek doświadczam długotrwałych skutków ubocznych, które zniszczyły mi życie - AMA

Mam 25 lat i skończyłam w tym roku jednolite studia magisterskie na kierunku lekarskim i zdałam lekarski egzamin końcowy. Powinnam przygotowywać się na obowiązkowy 13 miesięczny staż ale muszę zorganizować kosztowny zabieg w USA. Dlaczego?

Od dziecka zmagałam się z trądzikiem o średnim nasileniu. Na przestrzeni lat 3 dermatologów próbowało zapisać mi popularny lek
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@eyehealthstory: po #!$%@? wy wszędzie musicie wcisnąć że jesteście lekarzami? tatuaż sobie zróbcie na czole. Dlaczego każdy konował myśli że jest jakaś elitą i że na kimś to robi wrażenie, że jest lekarzem i każde zdanie musi zaczynać od pochwalenia się tym?

A tak poza tym to przykra sprawa, zdrowia
  • Odpowiedz
@Bipolar- akurat tutaj fakt, że jest lekarzem jest ważny bo to jest powiązane z tym w jaki sposób ta dolegliwość niszczy jej życie. Ukończyła jedne z dłuższych i bardziej wymagających studiów i nie może wykonywać swojego zawodu. ,,Jest to na tyle dokuczliwe, że nie jestem w stanie uczestniczyć w godzinnej operacji w szpitalu."
  • Odpowiedz