Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 434
- 334
@Pani_Kikitku: Bozia powiedziała "panie kurierzu nie dostarczaj paczuszki dzisiaj"
- 493
@dupa-z-tylu:
- panie bożu panie bożu, a czy kurieru wolno dziś dostarczyć paczku?
- kurieru wolno rzucać paczku, kurieru wolno podrobić podpis odbiorcy, kurieru wolno zgubić paczku, ale dostarczyć paczku jemu nie wolno jest
( ͡° ʖ̯ ͡°)
- panie bożu panie bożu, a czy kurieru wolno dziś dostarczyć paczku?
- kurieru wolno rzucać paczku, kurieru wolno podrobić podpis odbiorcy, kurieru wolno zgubić paczku, ale dostarczyć paczku jemu nie wolno jest
( ͡° ʖ̯ ͡°)
8
Zamawiał towar i sam go odbierał przebrany za kuriera. Paczki za pobraniem.

Na niecodzienny pomysł oszukiwania ludzi wpadł 31-latek spod Wrocławia. Mężczyzna wyszukiwał interesujące go, najczęściej drogie przedmioty na aukcjach i podając się za klienta dobijał transakcji. W rozmowie ze sprzedawcą zaznaczał, że interesuje go wysyłka paczki za pobraniem oraz że za...
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Dobrze przeczytałem w internecie, że jeśli list leży już 7 dni na poczcie to po tym tygodniu listonosz podejmuje ponowną próbę doręczenia tego listu? Bo jutro akurat 7 dzień, nie chciałbym wbijać na pocztę, żeby się dowiedzieć, że oni tego listu dziś nie mają, bo listonosz wziął go do doręczenia i ma go w torbie xD #pocztapolska #przeszylki #kurierzy #kurier #poczta #
@Alex_mski: Jeżeli masz podejrzenia to po prostu idź na pocztę z dowodem i poproś o sprawdzenie rejesteowanych / nierejestrowanych na ciebie.
- 0
@JanuszowyAndrzej: ale żeś wykopał, ale nie rozumeim o co ci chodzi za bardzo, bo ja żadnych podejrzeń co do niczego nie miałem xD
Najczęściej wszyscy tutaj lubią sobie #gorzkiezale wylewać na kurierów. A ja dziś zostałem pozytywnie zaskoczony przez nie znaną mi do dziś formę DTS. A miałem obawy bo przedmiotem wysyłki była drabina i wiem że nie zawsze firmy terminowo doręczają tego typu gabaryty. A tu dzień po wysłaniu bez problemu dotarła, ale nie to mnie najbardziej zaskoczyło. Rano dostałem maila z adresem śledzenia przesyłki, a tam: telefon do kuriera, imię i
źródło: comment_HVpasZ2jV9eSqKS6z4jNX4g3AyJnEcAF.jpg
PobierzPracował ktoś albo posiada tutaj "małą firme kurierską"? Jutro idę na spotkanie w sprawie pracy i w internecie nic nie mogłem znaleźć na jej temat a zarejestrowana jest chyba na mieszkanie właściciela i zastanawia mnie skąd takie firmy mają paczki do rozwożenia, bo takie DPD czy UPS to wiadomo marka, strona internetowa no wszystko git a tutaj takie malutkie bez strony to dziwne, żeby tam robota miała być. ( ͡° ͜
- 2
@pipilinho: Najczęściej pod takie firmy podpada kurierka w obrębie jednego miasta lub rozwożenie żarcia dla cateringu i lokali. ¯\_(ツ)_/¯ No i też są podwykonawcami dla tych dużych.
konto usunięte via iOS
- 1
Mało która firma kurierska ma swoich kurierów. Nawet takie dpd żyje głównie z podwykonawców. Idziesz na rozmowę do faceta który jest podwykonawca. Ma własna działalność (bo musi) i pewnie kilka aut w leasingu. Na koniec miecha wystawia fakture np dpd ina podstawie tego dostaje kasę a później wypłaca „pensje”. Licz się z praca na 1/4etatu (na papierze) albo za minimalna krajowa + reszta pod stołem a nawet na czarnucha. Nie ma w
- 0
Gdzie kupie takie styropianowe bloki do zabezpieczenia komputera?
#kurier
#kurier
źródło: comment_I2jlckYxfEodabKtsqfXean92IutQj05.jpg
Pobierz- 0
@manieldagical: no było by najlepiej jakby już był wyżłobione i bym tylko musiał je nałożyc na komputer
@Nawrotex: i co jeszcze jaki wymagajacy lol
- 0
Wiecie może czym najlepiej wysłać zbiornik paliwa 710L z Polski do Portugalii? Wystaje z palety, Wymiary: 183x68x64cm 35kg
#kurier
#kurier
@R3KT: jeśli chcesz kurierem to zrób paletę pod wymiar. Jeśli nie, szukaj jakiegoś janusz&miroslaw spedycja.
- 0
- 2
UPS ah UPS. Aby zmienić dzień/adres doręczenia musisz zarejestrować się w "My Choice". Problem w tym że musisz potwierdzić swoje dane kodem pin... Bank czy operator komórkowy wysyła kody SMSem czy na email ale nie tutaj, o nieeee. Tutaj wysyłają listem który idzie ~tydzień. Co to jest w ogóle za logika? Czy tym k----m nie przyjedzie do głowy że ludzie z reguły rejestrują się w takich usługach gdy paczka już do nich
Witam,
Mam do Was pytanie.
Próbowałem kiedyś skorzystać z usług pewnej firmy transportowej. Chciałem przesłać paczkę za granice.
Firma posiada podwykonawców do przewożenia paczek (osobne firmy). Zajmuje się, z tego co wiem, wysyłaniem kurierów, kierowców z paczkami i magazynowaniem paczek. Wysłała do mnie kuriera, oddałem paczkę.
Dostałem list przewozowy z adresem magazynu firmy i nazwiskiem osoby na którą jest firma zarejestrowana.
Po pewnych problemach z obsługą mojej paczki, mianowicie: nie miałem pojęcia
Mam do Was pytanie.
Próbowałem kiedyś skorzystać z usług pewnej firmy transportowej. Chciałem przesłać paczkę za granice.
Firma posiada podwykonawców do przewożenia paczek (osobne firmy). Zajmuje się, z tego co wiem, wysyłaniem kurierów, kierowców z paczkami i magazynowaniem paczek. Wysłała do mnie kuriera, oddałem paczkę.
Dostałem list przewozowy z adresem magazynu firmy i nazwiskiem osoby na którą jest firma zarejestrowana.
Po pewnych problemach z obsługą mojej paczki, mianowicie: nie miałem pojęcia
@132qwe pomówienie buehehehe
- 19
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Witam Mirki i Mirabelki. Zamówiłem laptopa kurierem pocztex 48 na morele.net do odbioru w punkcie pocztowym.
Paczka przyszła według mnie uszkodzona i chciałem komisyjnego otwarcia.
Pracownica odmówiła, bo morele.net/nadawca nie zapłaciło za taką usługę.
Chciałem dopłacić - NIE WOLNO!
Spojrzałem na forum prawne i pojawił się
Paczka przyszła według mnie uszkodzona i chciałem komisyjnego otwarcia.
Pracownica odmówiła, bo morele.net/nadawca nie zapłaciło za taką usługę.
Chciałem dopłacić - NIE WOLNO!
Spojrzałem na forum prawne i pojawił się
- 1
- 1
@marxyz:
Tutaj ma zastosowanie Ustawa prawo pocztowe wraz z aktami wykomawczymi, Regulamin świadczenia usługi powszechnej oraz Regulamin świadczenia usługi Pocztex w obrocie krajowym.
Co do sytuacji, to pracownik nie miał prawa podważyć stwierdzenia uszkodzenia przesyłki. To adresat podejmuje decyzję i jest ona wiążąca. Operator nie może odmówić spisania protokołu uszkodzenia przesyłki, ale w przypadku nieuzasadnionego (bezpodstawnego) żądania może obciążyć żądającego kosztem jego sporządzenia. Możesz zgłosić reklamację z tego tytułu.
Tutaj ma zastosowanie Ustawa prawo pocztowe wraz z aktami wykomawczymi, Regulamin świadczenia usługi powszechnej oraz Regulamin świadczenia usługi Pocztex w obrocie krajowym.
Co do sytuacji, to pracownik nie miał prawa podważyć stwierdzenia uszkodzenia przesyłki. To adresat podejmuje decyzję i jest ona wiążąca. Operator nie może odmówić spisania protokołu uszkodzenia przesyłki, ale w przypadku nieuzasadnionego (bezpodstawnego) żądania może obciążyć żądającego kosztem jego sporządzenia. Możesz zgłosić reklamację z tego tytułu.
#kurier Mogę sie dzisiaj spodziewać paczki?
źródło: comment_IxL7aYWx1tXLbdsrUonMUoh6H036Yelb.jpg
Pobierz- 0
@MichalQ20 do nurnberg 600 km xD
@nester9934 to nie będzie paczki dziś
I już sobie przypomniałem, dlaczego na allegro zmieniam sprzedającego jeśli nie ma w ofercie wysyłki do paczkomatu, tylko kurierem ... Niestety tym razem kurier, bo materac się nie zmieści do paczkomatu
"-Paaanie jutro będę w okolicy 13
-Nie ma mnie, zaznaczyłem, że dostawa po 15 (firma chwali się, że doręczają do 16)
-Nie da rady" #gorzekiezale #kurier #problemypierwszegoswiata
"-Paaanie jutro będę w okolicy 13
-Nie ma mnie, zaznaczyłem, że dostawa po 15 (firma chwali się, że doręczają do 16)
-Nie da rady" #gorzekiezale #kurier #problemypierwszegoswiata
Komentarz usunięty przez autora
Komentarz usunięty przez autora
3
Wywiad z prezesem InPostu o etatach i prawach pracownika
rozmowa w gazeta.pl o prawach pracownika i dlaczego kurier wg redaktora powinien mieć etat w Inposcie
z- 0
- #
- #
- #
- #
- 1
@Kapitan_BeniZ każdy kurier ma, wpisze Ci
- 2
@Kapitan_BeniZ: j/w, ręczny list przewozowy i tyle.
Witam,
Mam do Was pytanie.
Próbowałem kiedyś skorzystać z usług pewnej firmy transportowej. Chciałem przesłać paczkę za granice.
Firma posiada podwykonawców do przewożenia paczek (osobne firmy). Zajmuje się, z tego co wiem, wysyłaniem kurierów, kierowców z paczkami i magazynowaniem paczek. Wysłała do mnie kuriera, oddałem paczkę.
Dostałem list przewozowy z adresem magazynu firmy i nazwiskiem osoby na którą jest firma zarejestrowana.
Po pewnych problemach z obsługą mojej paczki, mianowicie: nie miałem pojęcia
Mam do Was pytanie.
Próbowałem kiedyś skorzystać z usług pewnej firmy transportowej. Chciałem przesłać paczkę za granice.
Firma posiada podwykonawców do przewożenia paczek (osobne firmy). Zajmuje się, z tego co wiem, wysyłaniem kurierów, kierowców z paczkami i magazynowaniem paczek. Wysłała do mnie kuriera, oddałem paczkę.
Dostałem list przewozowy z adresem magazynu firmy i nazwiskiem osoby na którą jest firma zarejestrowana.
Po pewnych problemach z obsługą mojej paczki, mianowicie: nie miałem pojęcia
@132qwe napisz im "palcie wroty" xD
- 0
@Jestem_Tutaj: dzięki za poprawę humoru





















#kurier